Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Méhpempő fórum

Méhpempő (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5
107. d99a33d88c (válaszként erre: 106. - Csigusz 79)
2015. ápr. 24. 20:12
Én csak a hajamra kenhetem akkor:) Allergiás vagyok a méhekre, vagyis a csípésükre. Sajnos.
106. Csigusz 79 (válaszként erre: 105. - D99a33d88c)
2015. ápr. 24. 19:41

Igen azt írjâk hogy rengeteg betegségre és megelőzésre jó.

Biztos van átverés is pl.ha édes az íze akkor az nem tiszta m.pempő,nagyon nem jó az íze :-) + ha nagyon olcsón árulják, mert amugy nagyon drága.Csak akkor szabad enni ha nem vagy allergiás a mézre,méhpempőre,propoliszra.

Meglátom 3hónap alatt mit produkál.

105. d99a33d88c (válaszként erre: 104. - Csigusz 79)
2015. ápr. 24. 19:34
Valamikor olvastam róla, hogy betegségek megelőzésére is jó ez a cucc és csodaszer. Baj az, sok az ilyen átverés, azért kérdeztem.
104. Csigusz 79 (válaszként erre: 103. - D99a33d88c)
2015. ápr. 24. 19:06

Nem reklámfogás,bár kapszula,tabletta formájában nem szedném,akármennyire is írják hogy ugyanolyan hatásos mint a friss méhpempő.


Amit még észrevettem : gyorsan elalszom (nem agyalok még alvás előtt) + éjjel egyszer sem ébredtem fel (rosszalvó vagyok/voltam.

Kíváncsi vagyok a többi hatására is,bár azért idő kell mindenhez,úgy tervezem hogy 3 hónapig fogom enni,aztán szünet.

2015. ápr. 24. 17:05
Ez jó valamire vagy csak egy jól sikerült reklámfogás.?
102. Csigusz 79 (válaszként erre: 101. - Grizus)
2015. ápr. 24. 14:54
Biztos ez sem használ mindenkinek. Amugy allergiás vagy rá? Én bőrön azt vettem észre hogy puhább lett és a szem alatti táska is csökkent.
101. grizus
2015. ápr. 24. 00:03
Én csak bőrre használtam és semmit nem ért.
100. Csigusz 79 (válaszként erre: 99. - Illike)
2015. ápr. 23. 22:25

Szia! Nekem is fáj még a fejem,bár már nem migrénes,remélem nemsokára elmúlik. Nekem petefészek környékén fájt a hasam és azt vettem észre hogy abszolút elmúlt,pedig napokig szenvedtem.na meglátjuk visszajön-e.

Viszont valami fura,itt örvendeztem hogy nem is olyan szörnyű az íze,ez mára megváltozott,huuu nagyon nem jó,mi lett vele? Nem hinném hogy megromlott,méhésznél is hűtőben volt meg itthon is,valakinek volt már ilyen?

99. Illike (válaszként erre: 98. - Csigusz 79)
2015. ápr. 23. 21:12
Sziasztok !Örülök, hogy ide találtam!3 hete fogyasztom a méhpempőt, és kb. 1 hete fáj a fejem.Vajon meddig fog tartani ?Az izületeimre viszont nagyon jó, könnyebben mozgok, energikusabb vagyok.Én is ugyanúgy fogyasztom egyébként, mint a Csigusz79, nyelv alá, amig bírom.Nekem az ize is jó!
98. Csigusz 79 (válaszként erre: 97. - Csigusz 79)
2015. ápr. 22. 16:36

+ álmos is vagyok ma,de nagyon..

Akkor leírnám a 2 napos tapasztalatomat :-D

- belső nyugalom,szinte semmi nem tud felidegesíteni

- kentem az arcomra is,20 percig hagytam az arcon aztán lemostam,puha bőr és ráncokra is jó,ezt hetente 2szer fogom csinálni.

Tettem arckrémbe is és hajbalzsamba is (igy mindkettőt szintén hütőben tárolom ahogy a méhpempőt is.)

- szuperül aludtam és jóval ébresztő óra előtt ébredtem és szinte kidobott az ágy.


Tiszta friss méhpempőt eszek,személyesen vettem méhésztől.Reggel éhgyomorra 1-2gr-ot nyelv alá teszek és ott hagyom amig bírom :) savanykás íze van,de nem olyan rémes mint olvastam,viszont ha a gyomorba kerül pici rögtön érzem hogy a savtartalma miatt érzékenyebb,de ez rövid időn belül elmúlik.


Azt olvastam hogy kb 10nap után a szervezet erősen méregtelenít,én ugy érzem hogy ez nálam ma kezdődött el,fura de én biztosra veszem hogy ettől van.

Tünetek : erős fejfájás,álmosság,mindenem fáj,mintha az izmok fájnának,olyan mint amikor valami vírus bújkál bennem.

2015. ápr. 22. 16:00
Nektek mikortól kezdődött a méregtelenítés? Én tegnap reggeltől eszem a friss méhpempőt,de ma mindenem fáj,viszont első nap megszállt olyan belső nyugalom hogy ilyet még nem éreztem. :)
96. Csigusz 79 (válaszként erre: 95. - Nikike87)
2015. ápr. 22. 15:58
Én :-D
2015. márc. 25. 06:54
sziasztok.Van még itt valaki?:-)
94. sabi19 (válaszként erre: 93. - Suzie06)
2015. jan. 7. 13:14
Szia.Az én ciklusomat is kitolta és a pajzsmirigy hormont is eltolta, ugyhogy abba is hagytam a szedését.
2015. jan. 6. 21:42
Sziasztok!Én kb egy hónapja eszem a mehpempőt.A fejfajás,hasmenés azért van mert méregtelenít.Egy pár nap után el fog múlni.Amit nem értek hogy nekem kitolta a ciklusomat 28. napról 35.re:(Másnak is volt esetleg ilyen?
2015. jan. 5. 23:49

Sziasztok! 5 napja eszem a méhpempőt. Kicsi mézet adok hozzá, különben undorodom.

Reggel, éhgyomorra, jó fél órával kávé, reggeli elött ejtem meg a dolgot, nappal nincs is bajom.

Viszont este tegnap is, ma is hányingerem volt, enni se kívántam, és volt némi hasmenésem.

Szerintetek ez, és a tompa fejfájás lehet a méhpempőtől?

91. sabi19 (válaszként erre: 90. - Shally)
2014. nov. 26. 21:32
Én hütőbe tartottam ès nem volt semmi baja
90. Shally
2014. nov. 26. 18:46
Sziasztok ma vettem tiszta méhpempőt méhész voltba. Azt mondták mélyhűtőben tároljam, de úgy tök kemény lesz alig lehet kikanalazni. :/ Rendes hűtőben nem lenne elég tárolni? Szerintetek?
89. hubi66
2014. nov. 25. 17:37
Az tuti, hogy nekem bejött, virág pollent szedek mellé reggelente és majd kicsattanok.Én csak ajánlani tudom.
2014. szept. 23. 23:56
Bocsánat, mellényomtam :) folyt. Köv. Szóval ciklus 1. Napjára elmúlt a szédülés. Második napon elkezdtem málnalevél teázni (azaz tegnap óta). Mindent ugyanúgy fogyasztok, plusz napközben két bögre tea. Most épp hányinger és fejfájás van műsorra tűzve (meg a változatosság kedvéért szédülés újra, de gyengébben...) Nem hagyom abba, de nem tudom, hogy a méregtelenítődésnek köszönhetem a tüneteket, illetve a pempő, tea és vitaminok együttes mellékhatásának. Meglátjuk pár hét múlva. Remélem jobban leszek.
2014. szept. 23. 23:40
Köszönöm :) Én reggel evés, kv és fogmos előtt fél órával nyelv alatt 1g -ot tisztán, este kapszulában + vitaminokkal (e, c, b-k, cink , vas és társai...). Álmos már én sem vagyok, sőt.. kezdeném határozottan jobban érezni magam, de... Két napja kezdődött a ciklusom. A ciklus előtti napon enyhe barnázás mellett (jó jel, hogy csak egy nap, általában 2-3 nappal előtte szokott kezdődni) elkezdtem nagyon csúnyán szédülni. A ciklus napjára (23, dpo
86. sabi19 (válaszként erre: 85. - Veronika)
2014. szept. 23. 14:54
Én is álmos voltam az elején a méhpempőtől(vagy az a hormon amit szedtem nemtudom biztosan)de már 4. hete szedem,mert szerintem jó hatásal van az immunrendszerre.Van aki írta hogy a pajzsmirigy hormon szintet csökkentette,de nekem tegnap volt nézve TSH 2.3,norm tartományban van, igaz magasabb mint 1 éve.egyébként az álmosság nára már elmúlt és az ízét is megszoktam.Én meg a férjem reggel és este vesszük be a hozzátartizó 1 gr-os műanyag kanállal.Remélem tudtam segíteni.
2014. szept. 19. 22:09

Sziasztok,

Sárgatest elégtelenségen, illetve progeszteron problémán segíthet a méhpempő? LH tesztek szerint a 23-24 napos ciklusaimnál 14-15. Napon van pé. Hőgörbe alapján vannak anovulációs ciklusaim is. Évek óta próbálkozunk babával sikertelenül. Hirtelen felindulásból vásároltam tiszta méhpempőt, és pé napján kezdtem szedni 1g-ot reggelente (rettenet íze van… Működnie kellene ;) ) , viszont 5 dpo-n enyhe mesis görcseim kezdtek lenni néha köldök vonalában szurkálással. Most 7 dpo-n álomkóros vagyok (én is...). Lehetséges a pempő hormonrendező hatását érzem ennyire korán és ilyen formában, vagy a szervezetem nem bírja? Előre is köszönöm a tapasztalatokat, véleményeket és ötleteket.

84. sabi19
2014. szept. 15. 12:30
A tiszta méhpempőtől lett valakinek pajzsmirigy hormon problémája?vagy valami más?Én 1 het eléggé álmos és fáradt vagyok,hátha a babóca miatt.
83. sabi19
2014. szept. 15. 12:29
Sziasztook.Én 3 hete szedem a tisztqa méhpempőt.teljesen éhgyomorra veszem be ,fél órát várok, utánna kávézom illetve mosok fogat.Este ugyanúgy fél órával elötte nm eszek és utánna sem.Remélem lesz eredménye.A héten kiderül:)
82. reedstar (válaszként erre: 81. - Picipoci85)
2014. márc. 27. 19:25
szia! ugy értettem ne reggel moss fogat :)). amugy hogy allsz? sikerult a baba? en is eszem ez a 3.honap de meg nem jon a golya:((
81. Picipoci85 (válaszként erre: 80. - Reedstar)
2014. febr. 27. 17:15
"Nyilván" nem fogok fogat mosni 28 napig... :) csak arra lettem volna kíváncsi, előtte vagy utána vegyem be reggel, milyen hatással lehet ez a pempőre. De majd meglátjuk mik lesznek a hatások ;)
80. reedstar (válaszként erre: 79. - Picipoci85)
2014. febr. 24. 11:41
Szia! szerintem ebben a 28 napban, ne moss fogat. Én is méhpempőzők ismét mert szertném a második babót.
2014. febr. 13. 12:25

Sziasztok!


Tegnap elkezdtem szedni én is és a párom is a méhpempőt. Babát szeretnénk úgy hogy remélem beindítja a folyamatokat ;) Viszont az lenne a kérdésem, hogy ha reggel veszem be éhgyomorra, viszont előtte fogat mosok ez mennyiben befolyásolja a dolgokat? Biztos hülyeséget kérdezek, de mivel sem inni, sem enni nem lehet előtte/utána ezért érdekel. Mézet viszont nyeltem utána mert különben kijött volna minden annyira rémes íze van :S

78. nielk
2014. febr. 7. 20:26
Mindenkinek csak ajánlani tudom a méhpempőt aki babát szeretne!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook