Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhnyakrák szövettani eredmény fórum

Méhnyakrák szövettani eredmény (beszélgetős fórum)


6. Lávli* (válaszként erre: 5. - Rea007)
2020. ápr. 17. 10:12
Gyógyulások?
2020. ápr. 17. 10:09
Minden rák ill. rákmegelőző állapotban, gyulladásnál javasolt a CBD szedése. Hihetetlen gyógyulások vannak! Ha van kedved csatlakozz a Légy Jól Kenderrel! FB csoporthoz, ott tudsz olvasgatni róla.
2020. ápr. 14. 16:47

Szia!


Mindenképpen menj tovább! Kérj másodvéleményt. Ha a 2. is "csak" szoros kontrollt javasol akkor picit megnyugodhatsz és mész félévente vagy 3 havonta. De ez a P4 nem valami biztató, mondom ezt úgy, hogy nem értek hozzá.

Sok sikert és jó egészséget kívánok neked!

3. napsugar2020 (válaszként erre: 2. - Kriszti1981)
2020. ápr. 14. 16:41
Hát sajnos az ahol én lakok orvosok elég gyatrák, mint írtam édesanyámmal történtek, is végülis az ő hanyagságukból lett, mert nem foglalkoztak vele. Felkeresek egy onkológus nőgyógyászt, és konzultálok vele a helyzetről.
2. Kriszti1981 (válaszként erre: 1. - Napsugar2020)
2020. ápr. 14. 15:21

Szia!


Ha nem vagy biztos az orvosodban keres fel egy onkológus nőgyógyászt és kérd ki a véleményét.Bár tudom hogy a mostani helyzetben nehéz lesz orvost találnod.Nekem is 2 éve p4 volt a eredményem. Petefészek rák meg is műtöttek és kaptam kemot is.

2020. ápr. 14. 14:54
Sziasztok, nem régiben loop conisatio beavatkozáson estem át, P4 lelet miatt. 3db ban sikerült elvégezni a kimetszést. Megérkezett a szövettan ami szerint P4 CIN III HSIL lett az eredmény, emiatt meg a koromra való tekintettel (25 éves vagyok), szoros cyt. controll javasolt az orvos. Azóta kattogok a témán, mert édesanyámnál is így kezdődött 2011ben, akkor neki sikerült a konizációval helyre hozni a dolgot, mégis 2018ban egy hatalmas ciszta miatt eltávolították a méhét, és egy év kemoterápia következett. Most félek hogy rám is ez fog várni. Valahogy nem tudok optimista lenni a témában. Esetleg hasonló tapasztalat valakinek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook