Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás, de mennyiért? fórum

Méheltávolítás, de mennyiért? (beszélgetős fórum)


2014. aug. 27. 21:33
Miért kellene neki adni?Arra esküdött fel hogy gyógyít és életeket ment.A hálapénz egy nagyon rossz dolog,én nem adtam eddig egynek sem mégis élek,és elláttak rendesen.Ezután sem fog egy orvos se látni tőlem pénzt.Az ilyen betegek kapatják el az orvosokat,és még attól is elvárják utána hogy az is adjon akinek tényleg nincs miből.
2011. okt. 26. 19:11
Köszönöm a hozzászólásokat,50.000Ft-ot adunk.
10. szakalyadri (válaszként erre: 9. - A14deb9047)
2011. okt. 26. 19:11

Nem értek veled egyet.

Szülésnél én is adtam az orvosomnak,utólag.A műtőben fogta a kezem,anélkül egy nap se ment haza hogy be ne jött volna megnézni mi van velem.Mindig volt hozzám kedves szava,ahogy a férjemhez is.Magánrendelésre jártam előtte hozzá,de meghitt,barátságos volt a hangulat minden tanácsadásnál,9hónapig a legnagyobb biztonságban éreztem magam.Ezt nem sok orvos teszi meg,nincs rá se idejük,se kedvük.

Az emberségét fizettem meg,hozzáteszem az apró személyes ajándékom jobban értékelte mint a pénzt.

2011. okt. 26. 19:00
Ma találkoztam éppen a műtétet végző orvosommal. Ő többmilliós kocsiban terült, én pedig gyalog. 9 hónapot voltam vele táppénzen. Azt hittem, belepusztulok... Mi pluszt ad az orvos, amiért ennyi pénzt adnak neki? A munkaköri kötelességén túl? (Érzésem szerint semmit. Tízezrekért én is megkérdezem: hogy van, fáj-e valamije...)
8. Morgan le Fay (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. okt. 26. 18:56
Nem kötelező adni. Azért "hála"pénz:) Hozzám nagyon kedves volt a sebész, pedig munkanélküliként lettem feljegyezve, nem nézett ki pénz belőlem:)))) Én úgy éreztem, hogy mivel hatalmas kíntól, szenvedéstől szabadított meg, ennyi a minimum. De volt olyan dokim akinek egy nagy halom Milka csokit adtam, nagy masnival átkötve a dobozt. De mindegyikről nem tudhatom mit szeret, hát majd vesz magának a pénzen amit akar.
7. Lilla. (válaszként erre: 6. - A14deb9047)
2011. okt. 26. 18:43

Teljesen igazad van és mi betegek rontjuk, rontottuk el az orvosokat, akik már nem átallanak előre meghatározott összegeket elkérni azért, ami alanyi jogon ill. tb jogon jár nekünk bérmentve.

Gondolok itt a szülésekre is pl. , amit sokszor orvos nélkül is meg lehetne oldani, akár csak egy szülésznővel. Ha pedig gond van, akkor a szülész is rögtön hív egy igazi orvost, aki segít.

2011. okt. 26. 18:38

Nem elég, hogy az ember lányának ilyen műtétje lesz, még pénzt is adjon????

Nekünk ki fizet a testi-lelki fájdalomért, amit átéltünk?

5. Morgan le Fay (válaszként erre: 4. - Morgan le Fay)
2011. okt. 26. 18:32
Amit bánok, nem tudtam, hogy az altatóorvosnak is szoktak, mert akkor megosztottam volna a sebész és közte a pénzt.
4. Morgan le Fay (válaszként erre: 1. - Szakalyadri)
2011. okt. 26. 18:32
Nos: jó két éve a 4 nő közül, akik egy szobában voltunk, ketten 20-at adtak, egy semmit és én 50-et.
2011. okt. 26. 18:31
A korteremben erdeklodjon ki mennyit adott, elore nem adnek...nem adtam soha.
2011. okt. 26. 18:28
Szerintem nincs külön díjszabása: amennyit bír nélkülözni...
2011. okt. 26. 18:15

Sziasztok!

Egy ismerősöm indul műtétre jövő héten. Szeretném megkérdezni mennyi pénz az amit ilyen esetben adni illik az orvosnak. (mindenképp fog adni, a kérdés az hogy mennyit, nem az hogy kell-e)

Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook