Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


909. baa8646580 (válaszként erre: 908. - Anycácska,)
2009. okt. 8. 12:59
Már gondoltam rá, hogy új topic-ként újraindítom, sokan nem jönnek olyan helyre ahol már mindenki ismeri a másikat. De egy új topik talán bevonzaná őket:)
2009. okt. 8. 12:00
Jaja de azért én hűséges vagyok és ide is bepillantok !! De már tényleg csak alig van mozgás !!!
2009. okt. 7. 15:44
Sziasztok! Én mindkét helyen vagyok, de a régiek is inkább odaát nyüzsögnek:) Az a baj, hogy itt ritkán akad új, vagy csak bemutatkozik és megy tovább... Beszélgetni nem nagyon akarnak:(
906. Anycácska, (válaszként erre: 905. - 3d3ae91143)
2009. okt. 7. 10:51
Aha !!! Szóval "Az igazság odaát van" (mondták az X aktákban)Na se baj azért én olyan vagyok mint a Hun !! Hun itt hun ott vagyok. Na jó ez csak játék volt a szavakkal. Most át kukkantok de ott olyan nagy a mozgás mire végig olvasom, hogy ne maradjak le a részletekről és hozzá szóljak már megint tovább ment a téma !!! Sajnos egész nap meg nem ülhetek a gép előtt.
2009. okt. 6. 19:14

Sziasztok.

Szerintem sokan odaát vagyunk,és itt már nem nagyon ír senki:(

Bár én vagyok itt is ott is.

2009. okt. 6. 19:07

Sziasztok !!!

Úgy látom itt nincs sok mozgás !!! Mindenkivel minden rendben !!! Az jó !!! Vagy csak már nincs téma ???? Minden ki lett vesézve ???? Hmmmm Na majd még jövök !!!!

903. dfe0f5c485 (válaszként erre: 886. - 4ab67f870d)
2009. okt. 6. 05:30
szia alie! téged soha nem zárnálak ki. pont azért nyitottam ott topicot, hogy tudjak veletek is beszélgetni! most is kb egy hétig nem tudtam ide bejutni. pedig mindig itt próbálkozom először. úgyhogy bármikor jöhetsz, amikorvan egy kis időd,mindig szivesen látunk.de ha tudok én is jövök.
902. baa8646580 (válaszként erre: 900. - Cs-julcsika)
2009. okt. 4. 13:27

Szia! Én sem félelmet éreztem ,csak várakozást. Annyi mindennel riogattak, hogy ahhoz képest a valóság nagyon elviselhető volt. A legrosszabb az volt, hogy előző nap be kellett feküdni. Szerencsére másnap én voltam az első akit műtétre vittek, nem kellett egész nap izgulni. De ahogy felébredtem az altatásból, azonnal éreztem, hogy minden rendben van. Szerintem még karácsony előtt túlleszel rajta, az új évet már megújulva kezdheted:)

Csak az a minimálkaja amit adtak, csak azt tudnám feledni. Bár a leadott kilóknak örülök:)

901. betty351 (válaszként erre: 900. - Cs-julcsika)
2009. okt. 4. 12:29
Szia!Nagyon tetszik a hozzáállásod a műtéttel kapcsolatban.Bár én csak 35 éves vagyok,egyátalán nem zavar,hogy nincs méhem.A korom miatt sokat halogatták a műtétem,így vérszegény lettem,de belátták,hogy megkell operálni.Mindig azok riogatnak legjobban,akiknek közük nem volt ilyen műtéthez.Én sem féltem egy cseppet sem.Utána már csak a kánaán fog várni téged és mindenkit akire ez a műtét vár.Szép napot mindenkinek!
900. cs-julcsika (válaszként erre: 897. - Husianyu)
2009. okt. 4. 11:21

Szia! én is műtét előtt állok, nekem már kb 7-8 éve vannak kisebb nagyobb myomáim, - az idén már kicsit többen vannak. nekem meg a főorvossal kell megküzdenem- mivel most itt nálunk csak a sürgősségi ellátásban végeznek műtét- ezért még egy küretet is hajlandó voltam megcsináltatni, 2 hét múlva kontrol, és remélem hogy utána lehet időpontot egyeztetni.

nekem sok erőt adott hogy rátaláltam erre az oldalra, én elkezdtem az elejétől :) és végig olvastam az összes beírást.

régebben - persze azok akik nem estek át ezen vagy haszonló műtéten- riogattak mindenféle rém történetekkel, de már nincs bennem semilyen félelem, inkább a várakozás miatti izgalmat érzem.

igaz nekem van már egy 21 éves fiam, úgyhogy már nincs miért megtartsam a myomás méhem.

neked van már gyereked???? mennyi idős vagy??

899. 3d3ae91143 (válaszként erre: 897. - Husianyu)
2009. okt. 3. 10:21

Szia.

Nekem 33 évesen,gyermek születése nélkül kellett kivenni a méhem..

De kellett,és jobb is az életminőségem a műtét óta.

Az orvosok ellenzik ezt a műtéted,de ha már egy orvos mondja ezt,akkor hidd el,nem véletlenül mondja.

Én azért sok sikert kívánok neked a továbbiakban!

898. baa8646580 (válaszként erre: 897. - Husianyu)
2009. okt. 3. 09:39
Szia! nagyon sajnálom, sajnos a miómák ilyenek, egyszer még semmi, aztán hirtelen jó nagyokat találnak nálad. Az alternatív terápiák nem érnek semmit, a miómák nem múlnak el, és nem kissebbednek. Itt sokan kipróbáltunk ilyen terápiákat, én is sok pénzt költöttem rá, de semmi eredmény, sőt nekem még tovább is nőttek. Eyébként sokszor pont a régi orvosban nem lehet megbízni, többségünk sokéves kínlódás után orvost váltott, így műtötték meg végre. Ha kell, akkor jobb túlesni rajta. Mi is nagyon féltünk, én emlékszem, amikor pár éve közölték, hogy miómám van, mennyire megilyedtem. Bár, én rögtön meg akartam a műtétet csináltatni, de nem engedtek az orvosok. Szó szerint meg kellett küzdeni a műtétért.
2009. okt. 3. 09:25

Sziasztok

Husianyu vagyok, és kicsit el vagyok keseredve.

Augusztusban egy nőgyógyászati vizsgálaton, ultrahang, kimutatták, hogy van egy 2 cm és egy 3 cm

cisztám, és gyulladás van a méhemben. Erre a gyulladásra kaptam gyógyszert, és most mikor visszamentem a nőgyógyászatra kontroll vizsgálatra, sajnos az én orvosom pont szabin volt, aki megvizsgált közölte velem, hogy ökölnyi miomám van, és valószinü ki kell venni a méhem.

Hát nagyon megijedtem. Rögtön felmentem a netre, és kutakodni kezdtem.Rátaláltam a NONI lé oldalra.

Most ezt iszom, és várom az ujabb eredményt és a

saját orvosom véleményét.

2009. okt. 2. 16:18

Sziasztok.

Jó olvasni,hogy gyógyultok,jól vagytok!

Ezentúl legyen ez így mindig.

Szép hétvégét!

2009. okt. 2. 15:13

Szia Zerácska és Betty! Örülök, hogy minden rendben veletek, és ilyen jó hangulatban vagytok! Az meg, aki azt állítja, hogy ettől kevésbé vagyunk nőiesek, nem tudja mit beszél! Én is csak nyertem a műtéttel.

Nektek is szép hétvégét!

2009. okt. 2. 12:30
Sziasztok!Ma 4 hete volt a műtétem.Nekem daganat miatt a méhemen kívül a petefészkeimet,nyirokcso-mókat is el kellett távolítani.A héten lett meg a szövettanom és minden OK nincs szükség kemóra.A dokim azt mondta, hogy felejtsem ami velem történt és fél év múlva találkozunk a kontroll CT-n.A műtétem előtt találtam Rátok és Ti is sok erőt adtatok.Köszönöm!Mindenkinek nagyon jó egészséget és szép hétvégét kívánok! :)
2009. okt. 2. 11:47
Sziasztok!Engem október 8-án lesz 6 hónapja,hogy műtöttek Veszprémben.Nem bántam meg,hogy annyira erőszakosan akartam a méheltávolítást,mert nem járt semmi negatív dologgal.Bár a lábadozás nem ment zökkenőmentesen, sajna nem folyt ki az összes váladék,ezért a nagyműtét után néhány nappal egy kisműtéten is átestem.Egy-két ismerős szerint elveszti az ember a nőiességét,amivel nem értek egyet.Én csak nyertem a műtéttel.
892. 3d3ae91143 (válaszként erre: 891. - Magdi53)
2009. okt. 1. 10:48

Szia.

Gratulálok az unokához:)

891. Magdi53
2009. szept. 30. 20:43

Szervusztok:.:)


Régen voltam fent, lassan szépen alakulnak a dolgaim és egyre jobban érzem magam.Remélem mindenkinek az esetleges problémái idővel lasan rendbe jönnek.Jelenleg a gyermekeim kötnek le.illetve lesz másik kisunokám. Szóval most örülök és nem igazán van időm magamra. Üdv mindenkinek és jó egészséget.

2009. szept. 30. 17:54
Szia Katimamó! Sajnos az nlc ugyanazt csinálja velem, mint veled a hoxa. A legtöbbször, ha be is tudok lépni, nem enged hozzászólni. Azért próbálkozom.
889. 3d3ae91143 (válaszként erre: 886. - 4ab67f870d)
2009. szept. 29. 21:18
De Katimamó zárja ki akit akar,téged biztos nem fog!!!
888. 3d3ae91143 (válaszként erre: 886. - 4ab67f870d)
2009. szept. 29. 21:15

Sziasztok.

Kizárás?

Miért?

887. Anycácska, (válaszként erre: 885. - Baa8646580)
2009. szept. 29. 18:19
Igen én be-be nézek de sajna orvostól-orvosig rohangálok a picivel és nincs időm semmire. Holnaptól meg már a kórházba vagyunk.
2009. szept. 29. 18:16
Katimamó, imádlak, de az én esetemben úgyis kizárás lenne a vége :-(( Kevés az időm és nem szeretném magam még jobban leforgácsolni, mert így sem győzöm, viszont megbántani sem akarok senkit. De azért köszönöm a meghívást, jól esik.
2009. szept. 29. 16:29
Sziasztok, jár erre valaki?
2009. szept. 28. 20:39
sziasztok! azért jövök ám ide is ha tudok, de ha nem, akkor ott várlak benneteket.
2009. szept. 28. 20:03
Szia Katimamo engem is engedj be:)
2009. szept. 28. 17:37
Szia Katimamo! Beengedsz az nlc-n?:)
881. dfe0f5c485 (válaszként erre: 880. - Baa8646580)
2009. szept. 28. 17:34

SZIASZTOK! kihasználom, hogy tudok írni, lányok megnyitottam a topicot. remélem, be tudlak benneteket engedni. zárt topic, így nem látja mindenki, csak a tagok. szeretettel várlak benneteket. gyertek!!!!!!!!!!!!!!!! a topic címe: méheltávolítás előtt, és után. a nevem: Katus-15

azért írtam, hogy csak azok jöjjenek, akik írnak is, mert tagja vagyok egy másik zárt topicnak, és sokan be kéredszkednek, de nem szólnak. ezeket 1 hét után ki szoktuk zárni.( nem én, hanem a topic indító.) de ezt megbeszéltük. és azért lett zárt, mert így sokkal szabadabban beszélhetünk. tehát gyertek.!( és jó lenne megbeszélni, hogy kit engedjek be, de jó lenne ha most itt lennétek, mert lehet, hogy jönnek a jelentkezők.)

2009. szept. 28. 16:53
Szia Katimamo! Engem sikerült kiszúrnod az nlc-n:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook