Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


3313. Rezeda63 (válaszként erre: 3208. - Szofi99)
2010. jún. 8. 19:12

Szia Szofi!

Én is olvastam az általad leírt wild yam gyökérről, még a műtétem előtt. Azért tartják jónak mióma ellen mert csökkenti az ösztrogén hatást. A miómák ugyanis azt olvastam a felborult ösztrogén progeszteron szint, miatt ösztrogén túlsúly miatt alakulnak ki. Én is el akartam kezdeni használni, de az Én miómám olyan gyorsan nőtt, hogy azt mondta az orvosom nincs idő arra, hogy ilyenekkel kísérletezzek.

Ha viszont ez gyökér csökkenti az ösztrogén túlsúlyt, hogyan alkalmazható a változókor tüneteinek a kezelésére, hiszen a változókor tüneteit leginkább a lecsökkent ösztrogén szint okozza?

Üdv: Rezeda

3312. Emma* (válaszként erre: 3307. - A0aecda338)
2010. jún. 8. 19:10

Köszönöm, már ittam is egy pohárral. Sokkal többet ért, mint 2 lityi sima.


Vigyázok. Bár jólestek a séták, mégis öröm volt hazaérni. Holnaptól nem lesz a testvérem, mert már dolgozik, így inkább a lakásban sétálok. Egyedül nem merek kimenni, mert gyakran görcsölök (szél vagy más, előre nem lehet tudni).

2010. jún. 8. 19:10

Szia Jucika!


Holnap megyek Szegedre.Arra is ilyen meleg van?

Fehér rövid nacit fogok felvenni,és nem kell attól tartanom,hogy pecsétes lesz.Tök jó érzés.


Jucika,nagyon nagy szükség lenne a segítségedre,holnap 12 órakor büntetőjog vizsga.Kérlek irányítsd Pest felé minden pozitív energiádat.

Köszi,puszi.

3310. Rezeda63 (válaszként erre: 3188. - Kisibi)
2010. jún. 8. 18:58

Szia Ibi!

Még most tudom visszaolvasni a tegnapi soraidat. Ha pánik peteg vagy akkor miért nem fordulsz a kezelő orvosodhoz, aki ezzel kezel. Ő biztosan használhatóbb megoldást tud javaolni mint mi. Én tudom, mindíg mindenre volt használható alternatívája.

Üdv: Rezeda

3309. a0aecda338 (válaszként erre: 3301. - 289fab1d6b)
2010. jún. 8. 18:53

Szia Szilvike!

Egy kicsit irigyellek a légkondi miatt,nekünk nincs,minden nyáron eszünkbe jut,hogy kellene.Tartunk tőle,hogy esetleg nem bírnánk,az autóklímát sem használjuk.Apának az izületei, nekem a szemem fájdul meg tőle.Most,hogy már klimaxos lettem,lehet,hogy nehezebben fogom viselni a kánikulát.Most éppen bikiniben ülök a gép előtt,így elviselhető a meleg.

2010. jún. 8. 18:46

Lányok,remélem senki nem fog megharagudni,de átadom apa üzenetét,most kiabál a nappaliból:

PUSZILOM A MOBILHÜVELYES BARÁTNŐIDET!

Bocsi!

3307. a0aecda338 (válaszként erre: 3304. - Emma*)
2010. jún. 8. 18:43

Sziasztok,Szia Emma!

Már a kórházban ittam szénsavas üdítőt,a rostostól csak híztam,de a szomjamat nem vette el.Semmi gubanc nem volt a szénsav miatt,az orvosok is látták,gondolom szóltak volna,ha nem szabad.

Egészségedre!Egy ilyen stramm csajnak nem pont ez fog megártani.

Azért vigyázz magadra,saját tapasztalat,hogy nem jó túl korán ugrálni,persze sétálni szabad,de azért pihenj minél többet.

Puszi:Timi

3306. Ekka74 (válaszként erre: 3301. - 289fab1d6b)
2010. jún. 8. 18:34
A szívbetegek, idősek és a kismamák hogy bírják vajon. Bár egy kórházi ágyon biztos hogy nem leányálom.
3305. Ekka74 (válaszként erre: 3304. - Emma*)
2010. jún. 8. 18:33

Szerintem ha kívánod, nyugodtan ihatsz 1 pohárral.

Max. egy kicsit csalj, és kavard ki a szénsavat. :)

3304. Emma*
2010. jún. 8. 18:28
Lányok! Mikortól lehet szénsavas italt inni? Az én szomjamat a sima víz nem oltja, folyamatosan érzem a szomjúságot. Vágyom a szénsavasra.
3303. Emma* (válaszként erre: 3298. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 8. 18:13
Ami késik, az nem múlik....:P
3302. Emma* (válaszként erre: 3299. - Ekka74)
2010. jún. 8. 18:13
Ekka, én sem olyanokra gondoltam, mint Te! Az természetes, ha gond van, az ember megmozdulni is képtelen. Sajnálom, hogy így jártál, de nagyon jó, hogy már jobban vagy.
2010. jún. 8. 17:50

Hogy vagytok lányok? Őrület, a múlt héten még be kellett gyújtani, most meg légkondit kell kapcsolni.

Nem irigylem a friss műtötteket, ilyen melegben a kórházban...

3300. 289fab1d6b (válaszként erre: 3295. - Molnárkati)
2010. jún. 8. 17:40
Erre mondják, hogy kicsi a világ.:)
3299. Ekka74 (válaszként erre: 3296. - Emma*)
2010. jún. 8. 16:44

Szerintem ez nem elhagyás kérdése.

Én a műtét napján este felkeltem segítséggel és lemosakodtam. Aztán jött a feketeleves, teljes rosszabbodás, hányinger,hányás és egyszerüen nem bírtam felkelni olyan fájdalmaim voltak. Másnap csak mégrosszabb lett. Az ággyal tologattak vizsgálatokra mert addigra már egyértelmű volt, hogy vmi nincs rendben. Leállt a bélrendszer,ezért voltak a fájdalmak és a hányás. Kivoltam nagyon, mert eleinte mondták hogy fel kell kelni és akkor jobb lesz, de képtelen voltam rá. Ami azért is volt rossz mert alapból én is "felpattanós" vagyok.

Na aztán persze mikor kiderült, hogy valós oka van a visszaesésnek, mindjárt nem erőltették a járkálást.

Szóval ezerféle oka van annak, ha valaki kicsit késöbb indul el a gyógyulás felé. Nálam egyértelműen kiderült, hogy az előzetes műtétek okozták a szövődményt, ezért épültem fel nehezen.


Jucika, én biztos hogy gondolok rátok a hétvégén:)

3298. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3297. - Emma*)
2010. jún. 8. 16:24

Emma, Emma, tessék türelemmel lenni:):)

Mikor mi még bőven a felén voltunk a tilalmi időnek, akkor Te nagyon jó kis viharos éjszakákról meséltél:):) Oó, nekem a hétvégén szabaaad lesz:):)

3297. Emma* (válaszként erre: 3233. - A0aecda338)
2010. jún. 8. 15:44
2 napja olyan hiányom van, hogy iszonyat.:-))) Hol van még a 6. hét vége?
3296. Emma* (válaszként erre: 3212. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 8. 15:40

Sziasztok!


Jucika, Szilvike: ezért szeretnek engem ápolni oly nagyon a dokik, mert nem hagyom el magam. A műtét másnapján már magam szálltam le az ágyról, nem engedtem segítséget magamhoz. Szerdán pedig egyedül mosakodtam. Most viszont olyan segítségem volt, mint a testvérem, akinél most lakom Bpesten. Szabit vett ki és együtt sétálunk. Ő irányít, én megyek utána.:-))) Ezek a séták viszont arra jók, hogy egyáltalán nem fájdalmat érzek, amikor felkelek, csak húzódást. De a seb körül amúgy is érzem a húzódást. De mielőtt beindulok, úgy megyek, mint a mamóka, csak épp a fehér bot hiányzik a kezemből.:-)))

2010. jún. 8. 13:54

Szilvike Szia!

Én 4 évig éltem Óváron, Oszvald volt a felső szomszédunk.:)

3294. molnárkati (válaszként erre: 3293. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 8. 13:12
Igen, a havim felért egy disznóvágással. Utáltam is rendesen. Na de innentől ez már nem kérdés. Éljen a tampontalan élet.
3293. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3292. - Molnárkati)
2010. jún. 8. 12:18

Gondolom a vasad neked is a bő vérzésektől volt a béka feneke alatt. Én is nagyon fáradékony voltam már évek óta, az elvérzés szerű menstruációktól. Ráadásul évente kétszer adtam vért, de már a háziorvosom megtiltotta, azt mondta, bármennyire segíteni szeretnék másokon, magamat nem zsigerelhetem ki. Igaza volt.

Még mindig könnyen elfáradok, de legalább már érzem, hogy zubog a vér az ereimben:)

3292. molnárkati (válaszként erre: 3291. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 8. 12:06

Köszönöm Jucika!

Nagyon kedves vagy, de ez nem energia kérdése hanem muszáj.Amikor 3 alatt volt a vasam, minden voltam csak energikus nem, de akkor is minden nap lehuztam a majd 14 órát a házon kivüli elfoglaltságomal. Tehát a muszáj nagy úr. De most tényleg energikusabbnak érzem magam, kivéve ma, de ez majd elmulik.

3291. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3288. - Molnárkati)
2010. jún. 8. 11:54

Kati!

Láttalak az iwiwen, hallod, te eszméletlen jól nézel ki!!!!!!

Meg a családod is, süt rólatok a boldogság, jó rátok nézni. Nagggyon szépek vagytok, ahhoz meg külön gratulálok, hogy ilyen sokat tudsz dolgozni. Rengeteg energia lehet benned!!!!

2010. jún. 8. 11:43

A hurkáról,csak röviden,nekem is van ami képes a méretét változtatni,reggel kicsi de napközben feldagad.

Ezt a hurkát a doki redőnek nevezte,ami megvédi a sebet az esetleges sérülésektől.Hogy eltűnik-e valaha,azt nem kérdeztem,de voltak lányok a fórumon,akik azt mondták,hogy cirka fél év kell ahhoz,hogy lelapuljon.A hurka mérete és a pihenés fix,hogy összefüggésben van,figyeljétek meg,reggel szép kicsi,aztán ahogy egyre többet dolgozunk,jövünk-megyünk a hurka megnő.

Kipróbáltam,a bikini elég tűrhetően eltakarja,nem annyira gáz.

3289. a0aecda338 (válaszként erre: 3286. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 8. 11:35
Köszi,Jucika!
2010. jún. 8. 11:27

Sziasztok!


Még nem irtam magamról. Április 29.-én műtötek, bikini vonalban vágva, csak a méhemet vették ki, a petefészkek maradtak. Mioma miatt kellet ki venni. A kiflim nekem is meg van és nagyon csunyának tartom mivel egyébbként vékony vagyok, és eddig nagyon büszke voltam a hasamra, mert a gyerekek után is gyönyörű és sima volt.Na ezt most nem mondhatom el. Egy gyógytornász ismerősöm azt mondta, hogy ne hagyam a heget letappadni, igy most masszirozom minden este.

3287. molnárkati (válaszként erre: 3285. - Ekka74)
2010. jún. 8. 11:16
Tudod az osztodásban tuti vagyok, két állásom van, és az egyik kicsim versenyúszó így minden délután az uszodában vagyok. Reggel 5 20 kor indulok és este 19 kor érek haza minden nap. Ez a 6 hét pihenő nagyon jól jött, de még ráhuzzok egy hét tápénzt és egy hét nyaralást olaszországban a családdal. Pont 2 hónapos leszek mikor dolgozni megyek, remélem birom majd az egésznapi szaladgálást.
3286. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3283. - A0aecda338)
2010. jún. 8. 11:09

Szia Timi!!!

ISTEN ÉLTESSE JÁNOSKÁT, ERŐBEN, EGÉSZSÉGBEN!!!!!!!!!

3285. Ekka74 (válaszként erre: 3281. - Molnárkati)
2010. jún. 8. 11:02
Nekem is négy van:) Csak errefelé most éppen nyugalom van. Meg megtanultam osztódni, de ezt gondolom neked nem kell bemutatni:)
3284. Ekka74 (válaszként erre: 3280. - Molnárkati)
2010. jún. 8. 11:02

De jó hogy írtál, köszönöm:)

Tiszta vicc ez az egész, pedig olyan nagy változás nem lehet.


Akkor nem én vagyok az egyetlen akinek 4-5 hetet mondtak. Én is önszorgalomból várok, meg jobb a békesség.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook