Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


3847. szofi99 (válaszként erre: 3842. - A0aecda338)
2010. jún. 16. 16:37
Reméljük jók lesznek az eredmények ! Egy fiatalembernek , a mézeshetek sosem árthatnak :) még az öregebbjeinek sem ártalmas szerintem !:)
3846. szofi99 (válaszként erre: 3838. - Ametiszt73)
2010. jún. 16. 16:35
Mi is láthatnánk itt titeket ?
3845. szofi99
2010. jún. 16. 16:34

Kérdeztétek mit csinálok a meggyel, hát kisüvegekbe raktam csak cukorral süteményekhez, a többiből pedig dzsemet készitettem. Sokféle gyümölcsből szoktam csinálni, és akkor szeretem a legjobban mikor már az üvegben összeaszalódott és szinte vágni kell az üvegből, Hm... nagyon finom :)


Ma nincs jó kedvem, de. az onkológián voltam anyukámat meglátogattam, a negyven akárhányadik kezelést kapja, de talán már vége lesz. Jók az eredményei, jól van, csak ettől soha nem lehet már nyugodtan lenni.

3844. szofi99 (válaszként erre: 3828. - Margaréta68)
2010. jún. 16. 16:25
Nyugi, nem lesz olyan nay kedved rendezkedni, majd meglátod örülsz hogy ha egy darabig a konyha környékére sem kell menned.! Ja, mi is főztünk távirányitással, én az ágyban a szakács a konyhában vette az üzeneteket, és csinálta ahogy tudta. Hidd el minden meg lesz oldva! :)
3843. 4ab67f870d (válaszként erre: 3835. - 08a132e724)
2010. jún. 16. 15:58

Szia, Boszi!


Hát, a beleket is jócskán átpakolják, a hasfal, az izmok átvágva... Az lenne csoda, ha nem fájna. Nekem műtét után pár hónapig még a gyomorszájam is fájt, de a professzor úr elmondás aszerint nálam sokat kellett "rendezkedni" bent... Hidd el, múlni fog, és hát az időjárást egyénien érzi meg mindenki, mással is, ezzel is.

2010. jún. 16. 13:45

Szia Andi!


Nem szeretném elkiabálni,de 2 hete nem kell inzulin,abba reménykedünk,hogy valamilyen gyulladás okozta a hashyálmirígy zavarát.Holnap megyünk Szegedre,bízunk benne,hogy nem az úgynevezett "mézeshetek" miatt nem kéri a szervezet a szurit.

Minden vizsga megvan,büntetőjogból pótvizsgáznia kellett,de nem az a lényeg.


A nyaralásig pihenj amennyit tudsz,hosszú utatok lesz,de azért irígyellek.Érezzétek jól magatokatT

3841. ametiszt73 (válaszként erre: 3839. - Kosztianda)
2010. jún. 16. 13:11
Szia Kosztianda ! Sajna lúdtojásnyi myomám volt ami veszett gyorsan nőtt.Pécsi vagyok és a Panka doktor műtött. Téged?
2010. jún. 16. 12:02
Timi, nagyfiad, hogy van? kell még neki szurka? vizsgái?
2010. jún. 16. 11:59
ametiszt téged is pécsett műtöttek? megkérdezhetem mi volt a hiba ilyen fiatalon?
3838. ametiszt73 (válaszként erre: 3818. - A0aecda338)
2010. jún. 16. 11:07
Nem lepődtem meg,kedves tőled:)) Igen mi vagyunk a fehér holló... nem is értem mivel érdemeltem ki ezt a pasit, de nagyon élvezem.
3837. a0aecda338 (válaszként erre: 3834. - Emma*)
2010. jún. 16. 11:01

Szia Emma!


Egyáltalán nem mondasz hülyeséget az atombugyival,sokáig csak nagyon kényelmes,derékig érő bugyit tudtam elviselni magamon.Elég nagy változás volt a tanga után,de akkor csak abban éreztem jól magam.


Pihenj sokat,ha csak a lakásban tudsz jönni-menni az is elég.Az a lényeg,hogy valamennyit mozogj minden nap.


Puszi:Timi

3836. a0aecda338 (válaszként erre: 3835. - 08a132e724)
2010. jún. 16. 10:56

Szia Ágica!


Elég nagy burványolás történt odabenn,amikor megnéztem a videót,akkor döbbentem rá,hogy a külső seb kutya füle a belsőkhöz képest.

Nagyon régi műtöttektől hallottam,hogy a fizikai terhelésre még évek múltán is reagál a sebük,ugyan így az időváltozásra.Nekem olyan érdekes érzésem van,mintha a vágás fölött el lenne zsibbadva a hasam.


Amikor tudsz,gyere,puszi:Timi

2010. jún. 16. 10:45

Sziasztok!

Köszönöm, hogy annak ellenére, hogy csak ritkán jelentkezek rám is gondoltok. Tegnap eszembe jutott Ibi, ugye tegnap műtötték? Remélem kapott tőlünk annyi pozitív gondolatot, hogy nem fájt neki nagyon:) Szoktam olvasgatni amit írtok, de képtelen vagyok naponta jelentkezni. Én a munkahelyemen napi 9 órát ülök a gép előtt, így örülök, ha nem kell otthon is:)

Látom, azért fájogat másnak a sebe is. Én már túl a három hónapon sajnos még mindig érzem. Köldök alatt bent fáj valami, és tegnap is "nagylányosan" csípőnadrágba jöttem dolgozni, amit megbántam. Dél körül már nagyon nyomott a gomb odabent valamit. Szerintetek mit csinálhattak azon a részen? Biológiából lehet, hogy pont ezen az órán nem voltam, el se tudom képzelni, hogy a vágott külső sebb felett jó pár centivel odabent mi lehet, ami ilyen érzékeny. Nektek nem jelzi a sebetek ezt az állandó időváltozást? Nekem még hasogat néha, mintha tűvel szurkálnák. De egyébként minden rendben, biciklizés, lépcsőzés, kapálás, takarítás már szuper jól megy.

Próbálkoztam azzal, hogy nem használom a hormonpótlómat, hát nem jött össze:( Borzalmasan rosszul leszek, ha kihagyom.

Jók legyetek, mindenki vigyázzon magára!

Ágica

3834. Emma* (válaszként erre: 3831. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 16. 09:06

Jó reggelt Nektek is!


Igen, a köldök alatti rész ég, szúr, fáj. Iritálja még a bugyi is. Pedig szándékosan olyat vettem (a varrás nélkülit), ami tartja, de úgy látszik most ez sem jó. Valami lazábbat keresek. Megnézem, van-e a nagymamának még használaton kívüli atombugyója, az talán jó lenne.:-D Jó, tréfa volt, de valamit venni kell, mert a póló is irritálja, ha hozzáér.


Ma nem tudok sétálni, mert szakad az eső. Bízom benne, hogy a lakásban való folyamatos kószálás is elég lesz.:-)))

3833. Rezeda63 (válaszként erre: 3831. - 4f65de3fb5)
2010. jún. 16. 08:26

Szia Jucika!

Messze van gyalog a munkahelyed? Mert amit leírtál Én is ugyan azt éreztem a bicaj után. Neked szerncse hogy reggelre elmúlt, de Én egy hétig éreztem. Inkább ne erőltetsd. Tudod az orvos azt mondta, a szervezet jelez ha elég. Hát jelzett!!!! Márpedig ha erőlteted nem biztos, hogy jobb.

Üdv: Rezeda

3832. Rezeda63 (válaszként erre: 3820. - A0aecda338)
2010. jún. 16. 08:20

Ezzel maximálisan egyet értek:):):):)

Üdv: Eda

3831. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 3830. - Emma*)
2010. jún. 16. 07:20

Szép jó reggelt!

Ha jól értem, akkor a köldök alatti rész ég. A mai napig, én is ha megsímítom, érzékeny a bőr. A kontrollon mondtam az orvosnak, mosolygott, azt mondta, Judit, valamit csak érezzen már még 6 hét után:):)

Még tegnap estefelé is voltam biciklizni, kislányommal. Éppencsak nem sírtam, mert miután megpihent, fájt. De el se nagyon tudom mondani, mert nem egy pontban fájt, nem nyilallt,hanem olyan volt mint egy menstruációs fájdalom. Has, derék, és lesugárzott a lábamba is. Reggelre elmúlt, délelőtt gyalog megyek a boltba, délután újra nyeregbe pattanunk, muszáj magam erősíteni a jövő hétre. Puszi.

3830. Emma*
2010. jún. 16. 07:03

Sziasztok!

Itt most kellemesen hűvös az idő, jól lehet aludni.:-)))


A vágásom felett közvetlenül kő kemény, a felette levő hurka puha és érzékeny, az afölött révő rész annyira érzékeny, hogyha hozzáérek, szinte ég. Ez az állapot nagyon zavar engem.:-(((

3829. Margaréta68 (válaszként erre: 3828. - Margaréta68)
2010. jún. 15. 22:17

:-)))) MIlyen jól el vagyunk itt egyedül:-))))


Margaréta sipirc aludni, mert este meg nem bírod el a kapát!!!!:-)))))))

2010. jún. 15. 22:15

Tényleg nagyon sokszor eszembe jut, hogy mi lesz velem, ha megműtenek. Hogy fogom elviselni, hogy nem tudok egy darabig szinte semmit csinálni, a férjem, gyerekek meg esetleg nem úgy csinálnak valamit, ahogy én szoktam. Jaj, lehet, hogy dilis leszek ettől:-(( Na, majd behúzom magamon a féket, mert megunnak, aztán nem csinálnak semmit:-))))


Tavaly egy hétig nyaraltam az Anyukámmal Tunéziában, akkor is agyon aggódtam magamat, hogy mi lesz itthon, éhen halnak, térdig járnak a koszban, aztán azért egész jól megoldották a dolgokat. Akkor az egy hétben épült meg a kerti tavunk is, ami látszik a képeken.

3827. Margaréta68 (válaszként erre: 3826. - 289fab1d6b)
2010. jún. 15. 22:06
Jó éjszakát Szilvike, kislányodnak jobbulást! Remélem holnapra el is felejti, mi történt vele!
2010. jún. 15. 22:04
Mindenkinek jó éjszakát, holnap este jövök.
2010. jún. 15. 22:04
Drága Ibi! Sokat gondoltam Rád, szívből kívánom, hogy minél kevesebb fájdalommal teljen a napod.
2010. jún. 15. 22:04

Jaj lányok, mindig történik valami:(

Évikémék ma biciklitúrán voltak, hazafelé az egyik osztálytársa neki hajtott, mind a ketten felborultak, beütötte a jobb sípcsontját, lehorzsolta a könyökét. :(

3823. Margaréta68 (válaszként erre: 3822. - A0aecda338)
2010. jún. 15. 21:45

Szia Timi!


Nagyon ráéreztél, ma borzasztóan elfáradtam. 8-tól vagyunk nyitva délután 5-ig, fél hatra érünk haza, utána meg neki álltunk kukoricát kapálni. Olyan gazos volt, a sok eső miatt nem tudtuk eddig megkapálni, már az Anyu is azt mondta, hogy legszívesebben lenyírná a fűnyíróval, pedig rá nem jellemző, hogy könnyen felad valamit. Kb. felét kapáltuk meg, maradt holnapra is:_((((


A főzést vállalom, bár bográcsban igazából nálunk is a fiúk tudnak nagyon jól főzni. A férjem 40. szülinapjára szerveztem bulit, voltunk kb. 40-en, akkor is a fiúk főztek halászlét, marhapörköltet, isteni lett:-)))


A Szelidi-tó nekem nagyon szép emlékeket idéz, még csak udvarolt a férjem, akkor voltunk ott kempingben sátorral. Hát tudnék mesélni...:-))))))))))))))

3822. a0aecda338 (válaszként erre: 3821. - Margaréta68)
2010. jún. 15. 21:22

Szia Margaréta!


Fárasztó napod volt? Neked is furcsa lesz amikor a műtét után pihenned kell.

2010. jún. 15. 21:17
Sziasztok! Mindenkinek szép estét. Vissza olvasok.
3820. a0aecda338 (válaszként erre: 3811. - Rezeda63)
2010. jún. 15. 20:55

Nem voltam még három hetes műtött,amikor egy reggel jött haza nagyfiam a barátnőjétől,és azt mondta vigyem orvoshoz,mert nincs jól.Napokig orvostól orvosig szaladgáltunk,egyik szomszédom megjegyezte,hogy nem csecsemő már,miért nem pihenek.

Már jól van,de ma is el kellett kísérnem,még a rendelőbe is behív,hogy együtt beszélgessünk a doktornővel.23 éves,főiskolás,többet van a barátnőnél,mint itthon,de ha gondja van vagy esetleg beteg,akkor anya kisfia.Remélem,még sokáig így marad,nem esik nehezemre,hogy a gyerekeimet vagy a férjemet babusgassam,addig jó,amíg szükségük van ránk.

3819. a0aecda338 (válaszként erre: 3807. - Bodilaszlo)
2010. jún. 15. 20:38
Gyertek,csak elhatározás kérdése,ma már nincsenek távolságok!
3818. a0aecda338 (válaszként erre: 3815. - Ametiszt73)
2010. jún. 15. 20:35

Szia Ametiszt!

Ne lepődj meg ha jársz az iwiw-en,jelöltelek.Te még nagyon fiatal csini csaj vagy. Vigyázz magadra és legyél sokáig ilyen boldog a kis családoddal.Csak úgy sugárzol,látszik,hogy mennyire imádjátok egymást.

Puszi:Timi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook