Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


5049. szofi99 (válaszként erre: 5045. - Margaréta68)
2010. júl. 9. 21:14
Jó bulizást Neked! :)
5048. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5045. - Margaréta68)
2010. júl. 9. 20:53

Szia Margaréta!

A másik fórumon vagyunk. Neve: Interneten létrejött barátságok.


Ma este dalolj, ugrálj,üvölts, csápolj, tombold ki magad!!!!!!

Lesz még idő, mikor nosztalgiával emlékszel vissza a ma esti erődre, jókedvedre!!!!

Teljes szívemből kívánom, érezd jól magad!!!

ÉS MINDENT BELE MARGARÉTAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

5047. 289fab1d6b (válaszként erre: 5045. - Margaréta68)
2010. júl. 9. 20:46
Szia Margaréta! Mulassatok jól!!!!
5046. a0aecda338 (válaszként erre: 5045. - Margaréta68)
2010. júl. 9. 20:16
Jó szórakozást,Margaréta!
2010. júl. 9. 20:10

Sziasztok Lányok!


Hogy vagytok ebben a hőségben? Még én is dolgozom holnap és hétfőn, aztán.... huhhh... le sem írom:-(((

Most viszont megyünk a Lord koncertre:-)))))

5044. 289fab1d6b (válaszként erre: 5043. - Szofi99)
2010. júl. 9. 17:39
Timi indította: Interneten létrejött barátságok...
5043. szofi99 (válaszként erre: 5042. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 9. 17:35
Világositsatok fel !! Légyszi.. nem tudom az hol van, lemaradtam !!!!!!!!!!!!!
5042. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5041. - Szofi99)
2010. júl. 9. 15:03

Szia Szofi!

A másik fórumunkon beszámoltam részletesen, gyere át oda.

Puszika

5041. szofi99
2010. júl. 9. 07:18

Jó reggelt mindenkinek !

Ma szép napunk lesz, hétágra süt a nap :)

Jucika , ugye beszámolsz a jósnőnél tett látogatásodról?


Az éjszaka azt találtam ki, hogy vennem kellene egy hálós függőágyat,ami rovarhálóval körbe van véve. Láttam ilyet az egyik szórólapban. Kivinném a kertbe, és én ott aludnék. Minden éjszaka legalább kétszer ébredek arra, hogy csuromviz vagyok, és leginkább ott ahol az ággyal érintkezik a testem. Hálóruha nincs rajtam, ugyhogy kitakarózom, miután kihültem akkor meg reszketek, akkor vissza nyakig betakarózom megint. Nem tudom meddig tart ez igy! Nappal már sokkal jobb a helyzet.


Ma megyek szemvizsgálatra. Szerintem romlott a szemem mostanában, nincs erős szemüvegem, de a két szemem felemás. Az egyik közelre lát, a másik meg távolra :) Jó mi ? Ezzel csak az a baj, hogy nehéz a szemüvegeket kiválasztani.

Puszi mindenkinek :)

5040. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5039. - Ametiszt73)
2010. júl. 9. 06:39

Megtaláltam, kedvesem. Meghatódtam, és együttérzek veled. Háááát, mindannyiunknk megvan a saját keresztje. Tudod, nekem is a kisfiam, sosem lehetek miatta nyugodt, az az epilepsziás rosszullét megint visszatérhet.

Szeretettel ölellek, remélem ízlett a korai kávém:):):):)

Megyek a "dolgozóba". Utána pedig egy jósnőhöz. Kíváncsi vagyok. Szia

2010. júl. 9. 05:59

Amíg elolvasod,megiszom a kávét,köszike :))

És leviszem a kutyumat :))

2010. júl. 9. 05:58
Ezt egyszer a Pécsi Vakok egyesületének felkérésére írtam...
5037. ametiszt73 (válaszként erre: 5036. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 9. 05:56
Édesem menj a cikkek menüre és az a címe: Szemünk világa!
2010. júl. 9. 05:41
Ametiszt, hol van az írás?
5035. ametiszt73 (válaszként erre: 5033. - Szofi99)
2010. júl. 9. 05:40
Jajj de Drága vagy ! Semmi baj,mi már megtanultunk ezzel együtt élni bár...haragszom a világot irányítóra, akárki is az,de csak a gyermekem miatt !!!
5034. 289fab1d6b (válaszként erre: 5031. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 8. 20:55
Jucika, drága, tényleg ahány kórház, annyi szokás. Nálunk már műtét utáni reggelen kivették a katétert, és utána a nővérke kikísérte a beteget a fürdőbe, és segített letusolni. Nálam ez csúszott egy napot a rosszullétem miatt, de ezért engem az ágyban mosdattak le, kicserélték a hálóingemet, a bugyimat...Mint már írtam, nem lehetek elég hálás nekik.
5033. szofi99 (válaszként erre: 5028. - Ametiszt73)
2010. júl. 8. 20:26

Szia !


Nem is tudom mit mondjak, ma a te irásodon sirtam !:)Olyan nyugalom áradt eddig minden sorodból, miközben ilyen nagy terhet cipelsz :)Igazi AMETISZT vagy !:) Kivánom a legjobbakat nektek. Mi lehet nagyobb baj annál mint az hogy az ember gyereke beteg. Nem tudom miért kell ilyen akadálypályán haladni az életünkben, egyszer talán megtudjuk.

Szeretnék neked , és mindenki másnak is küldeni egy dalt.- szeretném idemásolni, hogy csak rá kelljen kattintanotok- de ezt sajnos nem tudom - igy csak az előadót és a cimet irom, hallgassátok meg. Kormoran együttes : Az anyák hallhatatlanok

5032. Mixecske (válaszként erre: 5001. - Margaréta68)
2010. júl. 8. 20:17
Igen, igen a DM jó ötlet, ott is lehet. Szia
5031. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5030. - A0aecda338)
2010. júl. 8. 19:22

Szia Timike!

Elképedek, hogy tényleg mennyire nem egyformák a kórházakban a szokások. Mintha nem is ugyanaz a műtét lenne.

Nekem például első hajnalban,egyedül kellett felkelnem, kimenni a mosdóba. Állva le kellett magam a kagylónál mosni, fogat mosni, utána mondta a nővérke, lépjek be a tusolóba, mossam le a tussal magam alulról, Ő meg megigazgatja addig az ágyamat. Katéter, hasi cső, kiszakadni akaró has, fájdalom, szédülés, de megoldottam.

Ja egy széket elkészített a mosdóba, ha rosszul lennék, üljek le.

Szóltam neki, a hátamat se a kagylónál, se a tusnál nem bírom lemosni. Jött, átdörzsölt. Drótkefének éreztem a mosdószivacsomat........azt hitte, egy heti koszt kell eltüntetni rólam....

Fürdés után meg róni a köröket....

Azért írtam le, hogy Margaréta minden eshetőségre felkészülhessen, semmi meglepetés ne érhesse.


Basszus, hogy miért nem voltak nekem ilyen barátnőim a műtét előtt?? Akik felkészítenek!

Könnyebb lett volna minden.

Margaréta! Ez egy rossz dolog, hogy műtéted lesz. Ami jó az egészben, hogy sorstársakra találtál, végigkövethettél itt több asszonyt, akik felkészítenek erőt adnak, és melletted állnak, még ha így a betűk segítségével is.

Rezed írta, hogy egy kicsit irigy, hogy Te időben ránk találtál. Bennem is van egy ilyesvalami, ami nem irigység, hanem sajnálom magam, hogy neke miért nem adatott meg.

És közben olyan jó, de olyan, hogy valakinek segíteni lehet, és valakinek ezáltal könnyebb lesz, és ez a valaki majd másnak fog segíteni.....mert mindig lesznek újak.....

2010. júl. 8. 18:55

Margaréta,nem találtam a listán a fürdőszivacsot.Kórházanként változik a menetrend,nálunk műtét utáni reggelen még nem lehetett elmenni a fürdőig,pedig csak néhány lépésnyire volt az ágyamtól.Kiültettek az ágy szélére és lavorból lemostak tetőtől talpig.Utána nekitámasztottak a falnak,amíg rendberakták az ágyamat.Kedden műtöttek,szerdán mosdattak,napközben már az ágy szélére kiülhettem,csütörtök hajnalban vették ki a katétert,attól kezdve már járkáltam,egyedül mentem a teraszra,ott lehetett dohányozni.


Az egész irományomból a szivacs volt a lényeg,azt végig használtam,mert a sebet nem érhette víz.


Jövő héten nem leszek gép közelben,de sokat gondolok majd Rád.Gyorsan túl leszel az egészen,az első éjszaka és első nap után azt fogod érezni,hogy óráról órára könnyebb.


Puszi:Timi

5029. 4f65de3fb5 (válaszként erre: 5028. - Ametiszt73)
2010. júl. 8. 18:54

Szia Ametiszt!!!

Hol, hol, hol?

Majd kiugrok a bőrömből, olyan kíváncsi vagyooooook!

2010. júl. 8. 17:54

Sziasztok Lányok !

Tudom,hogy nem szabad reklámozni,de ha kicsit egy másik dolgomról is tudni szeretnétek ma megjelent itt a Hoxán egy cikkem...

Pussz

2010. júl. 8. 17:11
Sziasztok!Visszaolvastalak benneteket.Ahol én voltam kórházban,adtak betétet is és szívószálat is.Az első napokban háztartási kekszet adtak reggelire és vacsorára.Tudom,hogy kórháza válogatja.Hazavittem egyet emlékbe.Papírtálcán volt befóliázva kb .10db.
5026. Ildikó 67 (válaszként erre: 5005. - Margaréta68)
2010. júl. 8. 17:05
Szia Margaréta!Nem tudom,hogy kispárnával alszol-e.Ha igen vigyél azt is.
5025. Rezeda63 (válaszként erre: 5023. - Ametiszt73)
2010. júl. 8. 10:20

Tudod az a baj, hogy mostanában nem csak pár idióta van. Sajna Én ezt tapasztalom, hanem sok. Felüdülés olyan szülővel találkozni aki számára a gyermeke a legfontosabb, és a jelenlegi életét ennek rendeli alá. Pedig ha az ember gyemeket szül akkor az kell, hogy az első legyen.

Üdv: Rezeda

5024. Rezeda63
2010. júl. 8. 10:17

Egyébként Én is sajnálom, hogy csak,a műtét után akadtam erre a fórumra. Biztosan sokkalkönnyebb lett voln a ha előtte ráakadok. De hát előtte úgy voltam "mit se nekem" . Csak utólag döbbentem rá mit jelent Nekem.

Üdv. Rezeda

2010. júl. 8. 07:32

Sziasztok !

Jucika ! Engem is megbőgettél megint ejjnye:)))

Milyen érdekes,nekem is nagyon mázlim volt a nővérekkel,mindegyik előtt le a kalappal,azon döbbentünk meg a betegekkel,hogy ilyen is van? Az első éjjel velem is volt egy nővér és minden apró nyögésemre ott termett és segített:))

Hihetetlen volt és azt hiszem akkor derengett fel bennem,hogy igazából ez nem nagy,hanem hatalmas műtét...

Ja és én előre nem vittem nekik semmit,mégis ilyenek voltak, milyen ritka ez és nagy kincs!

Szilvike ! Dettó:)) Azon szoktam gondolkodni,mivel érdemeltem ki ezt a 3 isteni pasit,aki nap mint nap elvisel engem és még szeretnek is:)))

Rezeda ! Sajnos ezt,mint szülő én is tapasztalom 15 és 11 éves fiaim vannak és mikor találkozunk egy-egy szülőin a szüleikkel,...hű... van egy pár idióta és nem hogy gyereket de még plüsskutyát sem adnék neki:)))

Margaréta...jajj nem is tudom mit írjak még neked,csak azt talán hogy /csúnya lesz/ ... irigykedem,mert neked itt vagyunk MI lelki társnak és nekem még nem voltatok:)))

Sok puszi

5022. Rezeda63 (válaszként erre: 5018. - 4f65de3fb5)
2010. júl. 7. 22:19

Az tuti, hogy a család adja az ember életének a motorját, örömeit, vágyait és még sorolhatnám. Én a munkám kapcsán viszont azt érzékelem, hogy a mai fiatalok többsége ( és nagy nagy tisztelet a kivételnek) nagyívben lesz...ja. De csodálkozik, hogy nem boldog, és irigyli azokat akik igen. Néha ha tudnátok milyen stílusban képes egy szülő (értelmiségi is) beszélni a gyerekével az intézményben, megdöbbennétek. És ilyenkor felmerül bennem a kérdés akkor hogy beszél vele otthon, ahol senki sem hallja.

Arról meg regényt tudnék írni, hogy velünk pedagógusokkal hogy beszélnek. PL: végig megyek a folyosón reggel, minden öltözőben köszönök (úgy ahogy tanítottak ) 10-ből 2 szülő köszön vissza. De volt olyan aki az Én "Jó reggelt-emre" azt válaszolta "helló" "Namámost" 47 éves vagyok, a fiam lehetne...hogy jön ahhoz hogy "helló" Mit tanult otthon??? vagy az iskolában??? És Ő ezt fogja továbbadni a saját gyerekének. Mi lesz a világgal??? Hová fogunk érni így?? Ezért értek nagyon egyet azzal, hogy a család a legfontosabb, mert nélkülük tényleg nulla az ember. Csak erre az ilyen fiatal szülők későn fognak rájönni.

Na most kipanaszkodtam magam. De néha olyan rossz érzés, hogy Mi próbáljuk csiszolni ezeket a kis apróságokat, és haza megy otthon meg mindent tönkre tesz egy dilis szülő.

Na...Jó éjt mindenkinek! Ez a téma egyáltalán nem ide való.

2010. júl. 7. 22:13
Jó éjt lányok!
5020. 289fab1d6b (válaszként erre: 5019. - Rezeda63)
2010. júl. 7. 22:06
így legyen!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook