Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megsárgult a síkabátom! Járt már így valaki? fórum

Megsárgult a síkabátom! Járt már így valaki? (tudásbázis kérdés)

11. msaca (válaszként erre: 9. - Jstefan)
2011. dec. 24. 08:56

Sygnus, azt gondoltam nem gagyi. Elég drága is.

Nagyon pipa vagyok!:-(

Köszi a válaszokat!

10. msaca (válaszként erre: 8. - 144c55a9ca)
2011. dec. 24. 08:55

Vettem még plusz 2000-ért hozzá speckó mosószert, ami megtartja a légátersztő képességét. És nagyon bíztam benne, hogy kiviszi.

De már megint csak tévedtem. :-(

9. jstefan (válaszként erre: 1. - Msaca)
2011. dec. 23. 21:32
Ha eredeti márkás termék akkor nem sárgul meg. A profi hamisítvány megsárgulhat,elszineződhet.
8. 144c55a9ca (válaszként erre: 7. - 144c55a9ca)
2011. dec. 23. 19:00

Most olvastam el rendesen... Nem tudod visszavinni, mert leárazáson vetted, meg mivel kimostad, rád nyomják, hogy Te voltál a balfék a mosáskor.


Bár valószínű a vízhatlanságának meszelnek, de szerintem venisoxieksönt dobj a gépbe! Ill. nem, nem meszeltek, ha jól dereng a dolog, hogy csak öblítőt nem szabad tenni!

7. 144c55a9ca (válaszként erre: 4. - Msaca)
2011. dec. 23. 18:57

Nekem nem sikerült kitisztítanom...


Így viszont elég meredek, hogy nem is használtad, semmit nem csináltál vele, aztán megsárgult.


Ilyet még nem pipáltam... Nagyon sajnállak, mert ezek a holmik nem éppen filléres dolgok, amire legyintünk, pláne, ha még önhibán kívül ment tönkre.

Szerintem vidd vissza!

2011. dec. 23. 14:31
Sajnos vannak olyan anyagok, amelyek állásban sárgulnak, nekem volt már több ilyen.
2011. dec. 23. 14:30
Egy próbát megér, hogy visszavidd, bár szerintem itt Magyarországon csupán felbosszanthatod Magad.
4. msaca (válaszként erre: 3. - 144c55a9ca)
2011. dec. 23. 14:28

Az az igazság, hogy még nem is volt alkalmam megfetrengeni benne. :-) Idére vettem. Most meg sajnálom nagyon!

Szerintem ez elég gáz, mert nem olcsó ruhadarabok ezek!

Te sem tudtad kiszedni belőle?

3. 144c55a9ca (válaszként erre: 2. - Msaca)
2011. dec. 23. 14:25

Szerintem nem anyaghiba...


Mosás nélkül akasztottad vissza?? Ha hóesésben rajtad volt, vagy nagyokat fetrengtél a hóban, akkor előfordulhat, hogy az "száradt bele".


Én a nacival jártam így, egyik napról a másikra.

2011. dec. 23. 14:21

Nem értem! A zárt gardróbban állt a nyáron. Most előveszem és az anya megsárgult. Kimostam olyan speckó mosószerrel, ami megtartja a légáteresztő képességét, de sárga maradt.

Lehet anyag hiba? Tuti nem kentem össze, mert akkor csak foltokban lenne sárga, nem így.

Járt már így valaki?

Nem tudom visszavihetem-e a boltba, mert a blokk megvan, de tavaly tél végén leárazva vettem.

Van valami ötletetek?

2011. dec. 23. 14:18
Megsárgult a síkabátom! Járt már így valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook