Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megörjit a premenstruációs időszak mit tegyek ellene? fórum

Megörjit a premenstruációs időszak mit tegyek ellene? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. jún. 14. 11:44
jol tudom mirol beszelsz,de miutan abbahagytam a fogamzasgatlo tablettat minden problemam megszunt.
39. Eni015 (válaszként erre: 38. - Juditka1982)
2013. jún. 3. 08:36

Nekem is van ilyen, sajnos nem tudok nagyon mit kezdeni vele. De legalább tudom, hogy mikor fog megjönni. :D Sajnos mostanában rendszertelen a ciklusom. De én csak örülök, ha ez az éjszaka leizzadós tünetem van.

Van hogy úgy bedagad a lábam is menzi előtt (szerencsére mostanában nem volt), hogy a cipőmben már kényelmetlenül érzem magam.

Amúgy a premens tabi nekem arra volt jó, hogy nem voltak menzi előtti tüneteim, viszont a ciklusomat kitolta 30-35 napra. Az is hozzátartozik, hogy nem szedtem ameddig kellett volna. Egy kis faluban lakunk és a közeli gyógyszertárakban egyáltalán nem volt. Az akkori hóvihar miatt pedig nem tudtunk bemenni a nagyvárosba. Így csak két hónapig szedtem. A nőgyógyász viszont anno azt mondta, hogy 3-6 hónapig, szóval lehet, hogy emiatt nem állt be normálisan a ciklusom.

2010. jan. 11. 18:34
Sziasztok! Valaki tapasztalt már olyat, hogy peteérést követően minden éjszaka teljesen leizzadva ébred és ez addig tart, míg meg nem jön a menszi! Ha van ilyen tapasztalatotok osszátok már meg velem is, mert ettől már kivagyok....:(((
37. elliza
2009. febr. 6. 10:03

Sziasztok!

Mindenkinek szívesen ajánlom a premens kapszulát , természetes összetevőkből áll és nagyon hatásos! Nekem 2-3 hónap alatt , nullára redukálta a mensi előtti migrénes napokig tartó fejfájásomat.

Akit érdekel legyen szíves keresni, megírom a beszerzési forrást.

2008. dec. 21. 15:08

Keresd fel a nőgyógyászod!

Tuti új módszerek vannak, amik nagyon hatásosak.

Én majd egy évtizedet szenvedtem feleslegesen...

2008. nov. 24. 18:11

Jógázz.

:-)

2008. nov. 24. 18:08
Nekem olyankor világvági hangulatom van. Minden sötéten látok és depis vagyok :((
2008. okt. 24. 20:38
PMS teakeverék fogyasztását ajánlom. Ez Naturland termék, filteres változatban kapható, kellemes az íze és hatásos segítség.
32. leonee
2008. jún. 3. 11:21
Nekem a lábam sosem dagadt be, inkább a puffadás, hasszúrkálás, meg a mellfeszülés jellemző. A hnagulatom néha ingadozik, de az csak ritkábban.
2008. jún. 3. 05:08
Nekem a lábdagadás és a puffadás a legrosszabb. Néhe egy héttel előtte elkezdődik és olyan erős, hogy ha kötelet kötnének a bokámra, nyugodtan lehetne sárkányt eregetni :-((
30. leonee (válaszként erre: 29. - Drnéni)
2008. jún. 2. 22:46
Gondolom ez azért már a komolyabb PMS-re vonatkozik, amikor valaki annyira rosszul van, hogy dolgozni sem tud? Vagy nem? Nálam azért annyira nem borzasztóak a tünetek.
2008. máj. 30. 13:56
Érdemes odafigyelni a PMS-ra, mert az esetek egy részében depresszió alakulhat ki ennek talaján. Valóban hatékony a mozgás, különböző relaxációs technikák, de néha szükség lehet gyógyszeres kezelésre is.
28. ipi (válaszként erre: 8. - Vikike1980)
2008. máj. 28. 22:30

A homeopátiás szerek igen hatékonyak, keress rá a "homeopátiás szerkereső" címen a neten, vagy itt a címe:


[link]


Lachesis mutus, Nux vomica stb.

27. ritamoto (válaszként erre: 26. - Leonee)
2008. máj. 5. 20:18
Köszi leonee!Ezek szerint nem vagyok egyedül.:-)
26. leonee
2008. máj. 5. 20:08
Ritamoto: nekem is szoktak ilyen tüneteim lenni menzesz előtt, és mi is babát szeretnénk. Egyszer hányingerem is volt, és már azt hittem babás vagyok, de nem. A hasszúrka is volt már. A mellfeszülés meg állandó nálam mielőtt megjön. Ezek a tünetek ugyanazok a PMS és a terhesség elején is, ezért ilyenkor nem lehet tudni mi van. Ez lehet pszichés is, de lehet csak PMS tünet.
25. Kalmár Edit (válaszként erre: 23. - Ritamoto)
2008. máj. 5. 19:17
Fórum: klimax, változókor topikban is olvashatsz véleményeket.
24. Kalmár Edit (válaszként erre: 23. - Ritamoto)
2008. máj. 5. 18:58

Szia!

Én ilyen tüneteket nem vettem észre, talán a mellfeszülést szoktam érezni. Nekem meg nem jött meg, na ennek örülök is, viszont kemény hőhullámok vannak rajtam.

2008. máj. 5. 14:45
Nálatok előfordult már, hogy a menses előtti héten terhességi tüneteket( gyomorégés, hányinger, mellfeszülés, hasszurkálás, fáradtság, álmosság) produkáltatok? Ez miért van? Én szeretnék teherbe esni, lehet hogy a tudatalattim szórakozik velem?
22. Kalmár Edit (válaszként erre: 20. - Vikike1980)
2008. ápr. 10. 18:08
Szia! Olvastam, hogy elkezdted szedni a premens tablettát. Mi a tapasztalatod? Bevált? Én tegnap elmentem a nőgyógyászhoz, mivel az utolsó menszesznél olyan erős görcseim voltak, hogy a falat kapartam. Azt mondta, hogy ezek izomgörcsök és erre írta fel a remifemint és a premenst + magnézium pezsgő tablettát, no-spa fortét. Már előre félek pár nap múlva meg kell jönnie.
2007. okt. 21. 21:10

Nőiességünk számtalan örömmel és szépséggel áld meg bennünket, a női létnek vannak azonban kínokkal és szenvedésekkel teli napjai is. Az Aviva-módszer segítségével magunk vehetjük kezünkbe ezek irányítását.


A mozdulatokat céltudatos munkával, nagy odafigyeléssel továbbfejlesztette. Harmincéves kitartó kutatómunkával kidolgozta az „AVIVA MÓDSZERT”. Ezekkel a vérkeringést serkentő, illetve az alhasi-, medencei-vérkeringést rendező gyakorlatokkal a nők szinte minden problémájukon tudnak segíteni (rendeződik a menszesz, eltűnnek a kellemetlen görcsök, helyreáll a hormonműködés, eltűnnek a klimax zavaró tünetei, stb.).


/www.avivamodszer.hu/

20. vikike1980 (válaszként erre: 16. - Martian)
2007. szept. 24. 14:13
az a bajj már nem lehet kapni ezt a teát szerinted a pre mens gyógyszer milyen lehet? most elkeztem szedni hát nem tudom milyen lessz a hatása
19. eszmi35 (válaszként erre: 13. - Rosewood)
2007. aug. 18. 21:20
Ez jó:D!Ezt elolvastatom a férjemmel:)!Én is robbanékony vagyok,és a gyermekeim már meg is szokták jegyezni,hogy anyának meg fog jönni:(.Az edzés nállam is bevált:)!
18. vikike1980 (válaszként erre: 15. - 1a50c86bb0)
2007. aug. 16. 19:26
nekem is ez a legnagyobbik gondom a sírás és hogy mindenért veszekedem
17. vikike1980 (válaszként erre: 16. - Martian)
2007. aug. 16. 19:23
köszönöm
16. Martian (válaszként erre: 7. - Vikike1980)
2007. aug. 16. 18:47
Naturland PMS teakeverék
2007. aug. 16. 15:55
Vizesedesi gondjaim nem voltak olyankor, de mindenert sirva orditottam es ez itthon nem teremtett jo hangulatot. A "kiszakad a hasam" erzes sem volt kellemes. Csak a torna es tabletta segitett ezen.
14. Egnisz
2007. aug. 16. 15:45
Az idegesség, érzékenység a legrosszbb nekem, testileg meg a puffadtság érzés, vizesedés.
13. rosewood (válaszként erre: 5. - 60a1b835aa)
2007. aug. 16. 14:48
Engem is zavar a víz, de aki erre hajlamos, nem tud mit kezdeni vele... :( A feszültségre meg szanaszéjjel edzem magam, néha bőgök egyet, néha idegbeteg vagyok.. nekemnemondjasenkihogynincsPMS,Amerikában ilyenkor felmentik a nőket a gyilkosság alól is :))))
12. 613c0e0120 (válaszként erre: 8. - Vikike1980)
2007. aug. 16. 14:20
köszi nem kell, időközben én is utánanéztem. tudtam, hogy van ilyen, hiszen én mindig bele esek ebbe a hibába, de nem tudtam, hogy ennek az időszaknak van külön időszaka. Nálam a hasfájás és mellfájás még elviselhető, de a hangulatingadozás kikészít. :)
2007. aug. 16. 14:20
A rendszeres torna is enyhiti a tuneteket.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook