Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megoldás idegesség ellen? fórum

Megoldás idegesség ellen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
37. Egomanyus2 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 11:12

Én nem ideges voltam, egy belső feszültségnek nevezném. 2020.márciustól itthonról dolgoztam, a férjemmel voltunk ketten. Sajnos 2021-ben a férjem elhunyt. Felnőtt gyerekeink vannak, külön élnek. Egy éve mentem vissza dolgozni, de nagyon nehéz volt. A tragédia mellé még jött a szorongás. Én úgy próbáltam elterelni a figyelmem, hogy fülessel zenét hallgatok. Úgy lépek ki a házból

A mai napig. Bolta eleinte elkisért a lányom, most már bemegyek egyedül, de nem mindíg érzem magam biztonságban.

Nekem jót tett, hogy a munkahelyen töbnen vagyunk.

Próbálkozni kell, ha nehéz akkor is.

Ma itthonról dolgozom, mert kapcsolatba kerűltem beteggel, és van akit nagyon védünk a munkahelyemen. De nem bírnám már hosszú távon. Valóban olyan munkahelyet kell keresned, ahol többen dolgoznak. És keress társat magadnak. Sok sikert! Jobbulást!

2022. máj. 5. 11:10
Szia FI! Szerintem is próbáld leküzdeni a pánikot gondolj arra hogy emberek közt jobb,terelődnek a gonmdolataid. Tapasztalom,mivel én is pszichés beteg vagyok sajnos :( Ha gondolod írhatunk itt priviben. 43 múltam,nő vagyok. Nekem van egy szerető férjem,neked is jó lenne egy társ. Ha gondolod,beszélgessünk. Üdv:Tünci
35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Csicsi25)
2022. máj. 5. 10:48

Igen dettó

Ha lent vagyok nincs gond

Te is egyedül élsz ?

Nem én pécsi vagyok

34. Csicsi25 (válaszként erre: 33. - Alnisa)
2022. máj. 5. 10:36

Van olyan, aki nem ideges, ha háziorvoshoz kell mennie?


Egyébként FI merre laksz? Gondolom Bp-i vagy. Én ugyanilyen helyzetben vagyok. Rugdosni kell magam, hogy bárhová is elinduljak és stresszelek attól, hogy ki kell lépnem a lakásból. De le kell győzni valahogy. Aztán ha már kint vagyok, nincs gond, csak az első pár lépés nehéz.

33. Alnisa (válaszként erre: 29. - Semleges)
2022. máj. 5. 10:07
Érdekes dolog ám ez. Én fiatalabb koromban még attól is ideges voltam, ha háziorvoshoz kellett mennem, pedig sosem bántott és tényleg beteg voltam, azért mentem, Gyomoridegem volt tőle. Ma meg már az eü-ben dolgozok, az élet furcsa fintora :D
2022. máj. 5. 10:06
*Havonta 2 napra
31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Semleges)
2022. máj. 5. 10:06
Ez a pánikbetegség 😞
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Semleges)
2022. máj. 5. 10:06

Egy bolt fölötti lakásban

Van egy szomszédom de ő külföldön dolgozik havonta 2 hétre jön haza .

Igen a munkahelyben igazad van de másikat kell keressek előbb,csak így nem hagyhatom ott.

2022. máj. 5. 09:59
Mitől vagy ideges? Megtudod fogalmazni? Én még ok nélkül sosem voltam ideges. Nem értem.
28. semleges (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 09:55

Próbálok egyszerűen. Keress egy barátnőt és válts munkahelyet, ahol csapatban vagy. A haverok is jó ötlet.

Hogyhogy nincs szomszédod?

Hol laksz?:) A nyúllal szemben?:)

Bocsi:)

27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Alnisa)
2022. máj. 5. 09:43
Nem is az hogy nincs kedvem hanem tiszta ideg vagyok most öltöztem fel hogy lemegyek de total ideges vagyok még nem mertem elindulni
26. Alnisa (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 09:17

Néha egy élet is kevés :D

Bocs, tudod hányszor nincs kedvem voltba menni? (Igazából már szinte soha). De menni kell és kész, ez van, el kell fogadni.

25. 41342cf84a (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 09:13

Igazán nincs mit.

Néhány apróság (vagy nem), ami működhet.

24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - 41342cf84a)
2022. máj. 5. 09:10
Köszönöm!
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Egomanyus2)
2022. máj. 5. 09:10

Igen.


Most is kell menjek boltba postára semmi kedvem de tudom ez a megoldás


Sok idő lehet amíg ez beáll ?

22. 41342cf84a (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 09:08

Nem tudom hány éves vagy,milyen helyen laksz.

Gondolom csóró nem vagy (bocsi). :)


Talán örülj, hogy van mit enned, van fedél a fejed felett, tudsz járni, van munkád.

Próbáld a jót látni az életben, mikor reggel felkelsz ne arra gondolj, hogy jaj megint ideges vagyok.


Részben ismerős az érzés.


Jól írják a többiek, próbálj emberek közé menni, szabadidődben csinálj olyasmit amit szeretsz, ami leköt.


Rövid az élet, érdemes lenne valami pozitívumot találni benne. :)


Szép napot és sok szép percet, órát.....

21. Egomanyus2 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 09:06
Pontosan összegezted! Csak elindulni nehéz!
2022. máj. 5. 08:51

Köszönöm mindenkinek!

Szóval akkor a megoldás ha minden nap seggbe rugom magam és megyek?!

Aztán majd szépen beáll?

Ez lehet a kiút?

19. Alnisa
2022. máj. 5. 07:35

Kell találnod valamit amiben örömödet leled. Nem tudjuk mit szeretsz.

Szereted a természetet? Nézd meg a teljesítmény túrázok társaságának lapját. Rengeteg "túra", kirándulás van fent. Ott sok emebre van, lehet barátkozni, beszélgetni.

Szereted az állatokat? Van egy csomó menhely, akik szívesen fogadják az önkénteseket.

Szeretsz sportolni? Rengetek lehetőség van, sok ember, ismét lehet beszélgetni, ismerkedni, barátkozni.


Neked kell tudnod, mi az ami esetleg érdekel.


Vagy akár keresni egy tanfolyamot (pl fotós), ami esetleg érdekel.

Nem tudom milyen beállítottságú vagy. Így elég nehéz tippet adni, hogy merre felé keresgélj.

2022. máj. 5. 07:01
Sport
17. c85d1d200b (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 5. 00:59
Olvastam. Es azert mondo
16. _Berry_ (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 4. 22:44
Vannak kirándulós csoportok, társastánc, edzőterem... menj társaságba, beszélgess, a többi meg majd alakul. Vagy próbálj ki társkeresős oldalakat, hamar találkozz azokkal, akik szimpatikusak, akkor ki is mozdulsz és mielőbb találhatsz párt is.
15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 4. 22:11
Az életben semmi sem könnyű, de amíg keresgélsz, ismerkedsz addig sem érsz rá gondolkodni az élet nagy rejtelmein.
2022. máj. 4. 22:10

Egy normális barát, párkapcsolat biztos jót tenne neked.

Inkább a kapcsolatokra kéne a hangsúlyt fektetned szerintem.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2022. máj. 4. 21:56

Nagyon nem könnyű párt találni 🥺

Jó ideje nincs senkim

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 4. 21:35
Ha az egyedüllét kínoz, miért nem próbálsz egy társat találni, akivel megoszthatod a napod, örömöd, bánatod, akivel nagyokat kirándulhattok a levegőn?
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Globus)
2022. máj. 4. 20:58

Igen ez mókuskerèk effektus ahogy írod.

Nehéz úgy várni a holnapot hogy megint csak fekszem és nincs mit csinálni...se barátnő se semmi.

De így most valamire rá világítottál köszönöm !

10. globus (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 4. 20:48

Mókuskerék effektus.

Senki nem tud célt adni, terveket, hogy örömmel várd a holnapot. Azért az jó jel, ha felismered, hogy változtatni szükséges.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2022. máj. 4. 20:46

Nem vagyok Klausztrofóbiás inkább az hogy egyedül vagyok munkahelyen egyedül vagyok otthon

Ez így kicsit lehnagolo és bezárva egész nap ...talán ezért lehet hogy kint jobb

Bár lehet a mozgás miatt

Nem tudom nem egyszerű ez az egész

8. andi6020 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 4. 20:42

"Jobban vagyok ha levegőn vagyok." Lehet, hogy klausztrofóbiás vagy


"Emberek között." Ez el fog múlni, ha tényleg sokat leszel emberek között.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook