Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megnéznéd a hőgörbémet? Szerinted van némi esély teherbe esni? fórum

Megnéznéd a hőgörbémet? Szerinted van némi esély teherbe esni? (beszélgetős fórum)


6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Juli3939)
2021. nov. 24. 21:03
Szerintem kétszer töltötted fel a novemberit. Ugyanaz a kettő.
5. juli3939 (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2021. nov. 23. 22:20
Csak ez a kéthavi hőgörbém van még. Múlt hónapban kétszer volt ovulációs fájdalmam, és kétszer mutatott pozitívat az ovulációs teszt, a 10. és a 15. napon is. Ezért nem értem, és próbálom a hőgörbe alapján megérteni. Igen, most negatív jelenleg. Vasárnap volt pozitív, de érzem hogy kezd szúrkálni megint.
2021. nov. 23. 19:15
Én ugyanazt a képet látom. Az ovu teszt azóta negatív? Máskor is teszteltél és volt pozitív és rá 2 hétre megjött?
3. juli3939 (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2021. nov. 23. 14:41
Igazad van, múlt hónapban nem ugrált ennyire. Raktam fel újat. De nem tudok elmenni rajta. Az ovulációs teszt pozitív volt 2 napja, de a görbe nem azt mutatja.
2021. nov. 23. 09:27
Ez elég érdekes görbe. Nagyon ugrál. Előzőt tudsz mutatni? Mindig ugyanakkor első mozdulazkent reggel nézed?
2021. nov. 21. 16:28

Sziasztok! Két fajta ovulációs tesztet is csináltam ma, mert nagyon szúrkált a hasam tegnap, de korainak tartottam a peteérést.

Mindkét ovulációs teszt erős pozitívat mutat, de a hőgörbém szerint már nincs esély? Vagy csak én nem értem? Ma reggel voltunk együtt, és legközelebb majd egy hét múlva tudunk találkozni. A hőgörbe képet feltöltöttem a képeim közé. Köszönök minden véleményt!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook