Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megmenthető egy házasság? fórum

Megmenthető egy házasság? (beszélgetős fórum)


209. aac131dc75 (válaszként erre: 208. - Bobe212)
2015. dec. 18. 10:12
Ez a beszéd!!! :)
208. bobe212
2015. dec. 18. 10:10
Ez a mozi ügylet viszont a bögyömben van, de nagyon, szóval vagy én is megyek (ja, velem 11 éve volt utoljára moziban), vagy ő sem megy.
207. bobe212 (válaszként erre: 206. - Tulli)
2015. dec. 18. 10:08

Nem tudom ki az. Ahol dolgozik, ott kb. 10 ezer ember dolgozik, ergo van választék. Ezért gondolom. És nem tudom neki mit hazudik. Biztos nem kedvesen és szépen rólam.

De ha a csajnak el is megy a kedve a viszonytól, attól még a férjem kereshet mást. Ez csak akkor záródik le, ha ő akarja lezárni, mármint ha ő akarja úgy, hogy nem csajozik többet. Ha meg elválunk, akkor nekem mindegy, hogy csajozik-e vagy sem.


Igen, a szeretetet és a gyűlöletet kevés dolog választja el egymástól.

206. Tulli (válaszként erre: 200. - Bobe212)
2015. dec. 18. 09:59
Amúgy tudod már, h ki lehet a csaj? Biztos, h munkahelyi szerzemény? Csak mert tényleg nem ördögtől való nyílt lapokkal játszani. Írta itt valamelyik tökös asszonytárs, h beszélt a csajjal stb. Ilyen helyzetben én is megtenném, csak a "békesség" kedvéértr. Mondjuk én be tudnám úgy sz@ratni, h nem reszkírozná meg a viszony folytatását, de mondom, h ez habitus kérdése. Azt gondolom, ebből a helyzetből az anyagiakon túl neked már nincs veszteni valód. Annyi bizonyosan, ha eddig úgy érezted, hogy ő életed szerelme-párja, most gyorsan meg fogod útálni és azt már sosem tudod visszacsinálni. Az már veszett fejsze nyele, akármit is csináljon a megtévedt bárányka, ezt tudnod kell. De az élet még hosszú, és annyi kedves és szórakoztató pasi van, ha jól akarod magad érezni. Nem kell feltétlenül örökbe, csak úgy, pihenésképpen.:-) Ahogy a DM javasolja: mert megérdemled.:))) Kitartás!
205. bobe212 (válaszként erre: 201. - Aac131dc75)
2015. dec. 18. 09:58
Attól még hallják. Ezt nem előttük kell lerendezni, ezért is akartam, hogy döntsön, akkor beszéljük meg a részleteket, és mondjuk el a gyerekeknek. Tiszta víz, tiszta kép, tudják mi lesz velük. Őket nem tarthatjuk bizonytalanságban. Tudniuk kell hol fognak lakni, mikor kivel lesznek stb.
204. aac131dc75 (válaszként erre: 202. - Bobe212)
2015. dec. 18. 09:57

Közöld vele legközelebb,hogy sehova kisbarátom,mert bejelentkeztem fodrászhoz,manikűröshöz ide-oda-amoda!!

Nehogy már hagyd hogy kiskirályként élje az életét!


Ja!És kérdezd meg tőle,hogy neki mit is jelent a család fogalma,mert amiben éltek az nem család,hanem négy gyerek és egy házicseléd a leltár szerint!!

203. bobe212 (válaszként erre: 201. - Aac131dc75)
2015. dec. 18. 09:53
Itt kiadom, ahogy tudom, meg van egy naplóm, bár azt is menekítenem kellett, mert rájöttem, hogy olvassa.
202. bobe212 (válaszként erre: 198. - Aac131dc75)
2015. dec. 18. 09:52

Ez távol áll tőlem, és szerintem kifejezetten élvezné, ha azt látná, hogy elszáll az agyam. Szerintem inkább akkor már azt kellene, hogy én is bejelentem, hogy akkor most elmegyek, és te fürdetsz. Csak ugye ilyenkor hová mennék, minden tömve, hideg is van, és igen, a gyerekeim szeretik mindazt, amivel az ünnep eddig járt, ettől nem akarom megfosztani őket, a sütések, a rengeteg mese, az, hogy ázhatnak a kádban, mert végre nem kell sietni a fekvéssel.


Kedden meg moziba akar menni. Mondtam, hogy én is elmennék, mondta, hogy ő nem úgy tervezte...Hát kösz. De tényleg nem tudom mit csináljak.

201. aac131dc75 (válaszként erre: 200. - Bobe212)
2015. dec. 18. 09:52

Persze,hogy nem lehet a gyerekek előtt cirkuszolni,de ha csak nyelsz komoly gondjaid lesznek egészségügyileg,mint ahogy már írták előttem is!

Küld be őket a szobába és kapd el a méltóságos urat!!

200. bobe212 (válaszként erre: 197. - Tulli)
2015. dec. 18. 09:48

A düh bennem is megvan, de adtam neki lehetőséget a gondolkodásra, és, hogy addig maradjon. UGyan ő a maga részéről nem tartja az elmászkálsá tilalma rész feltételemet. És mondjuk amikor hívott a kicsi az ölemben ült és bújt, a nagyobbak meg játszottak mellettem. Elég érdekes lett volna patáliát csapnom így.


Valaki amúgy már az osztott felügyeletet javasolta (na ez betenne a csajnak tuti), de én nem bírnám 1 hétig nem látni, nem velük lenni, és a kicsi még olyan kicsi.

199. Tulli (válaszként erre: 198. - Aac131dc75)
2015. dec. 18. 09:48
Nekem is lennének ötleteim szép számmal...:-)
198. aac131dc75 (válaszként erre: 197. - Tulli)
2015. dec. 18. 09:39

Igen,a habitus...

Én ilyen helyzetben,egy jó kis dühroham alkalmával az összes göncét kidobálnám az udvarra,csak hogy ő is érezze a törődést.

Nem tudnám szó nélkül tűrni,főleg nem az ünnepek előtt!

197. Tulli (válaszként erre: 194. - Bobe212)
2015. dec. 18. 09:34
Lehet, h megköveztek, de szerintem nem is az a legnagyobb gáz ebben, h becsajozott. Tegyünk a szívünkre a kezünket, egy hosszú házasságban ki az aki nem álmodozott másról, még ha nem is konkrét személyről, csak másról? Lehet, h Te nem, de ezzel a legtöbben nem így vagyunk. Az más kérdés, h optimális esetben nem lépjük meg a dolgot, becsületből, tisztességből, a másik iránti tiszteletevből vagy a férfiak sokszor a látszat megőrzése kedvéért. Ám az nagyon gáz, h a gyerekekkel magadra hagy a melóban. Kiszáll simán, mintha ez már nem az ő dolga lenne. A feladat, a felelősség továbbra is közös, ahogyan a gyerekek is. Olyan nincs, h rádmarad minden. Én, ahogy magam ismerem, iszonyú patáliát csapnék. Csapok is ennek a töredékéért, nem finomkodom, bár ez habitus kérdése...
196. bobe212 (válaszként erre: 195. - Aac131dc75)
2015. dec. 18. 09:33

Tudom, és baromi dühös is vagyok, gondolhatod, tegnap is majdnem felrobbantam a dühtől, mikor telefonált, hogy később jön. De nem fogok kiabálni, veszekedni, személyeskedni. Ha elküldöm, a munka akkor is az enyém. És hát ez az ő háza is, elég nehéz innen elküldeni.

És korábban még arról beszélt, hogy az elmúlt 15 év miatti tisztelet alapján rendezi a dolgoakt velem. Hát ez nem tisztelet.

195. aac131dc75 (válaszként erre: 194. - Bobe212)
2015. dec. 18. 09:17

Nem tarthatod láncon,de egyfolytában téged szivat!

Legközelebb ha el akar menni akárhová,közöld vele hogy eleged van!Vállalta a gyerekeket ő is és nem csak a te feladatod őket ellátni!Ha menni akar menjen,de akkor táskástól,mert ha megint otthagy a melóval egyedül akkor vissza se menjen!

194. bobe212
2015. dec. 18. 07:56
Csak azt nem tudom hogy a fenébe akadályozzam meg az elmászkálását, mert tegnap is elment ruhákat venni magának (gondolom új stílus dukál az új csajhoz), és megint egyedül vacsiztattam, fürdettem, és msot már azért nagyon fáradt vagyok, hetek óta rajtam az extra teher és még az idegi feszültség is. Nem tarthatom láncon.
193. bobe212 (válaszként erre: 191. - Tulli)
2015. dec. 18. 07:54

Nem, ezzel teljesen egyetértek. Csak hát ilyen helyzetben, amikor hetek óta kínoznak, és bántanak nehéz nem magadra venni semmit. Eléggé bele is fogytam a dologba (sajnos stressze esetén elég nehezen bírok enni). De felállok, a gyerek halála után is rendben voltam, nem lett semmi.

38 éves vagyok.

És szerencsére azért vannak a szüleim (még viszonylag fiatalok), és van két testvérem is, ha kidőlök nem lesznek magukra a gyerekek, de persze cél, hogy ne dőljek ki.

192. Tulli
2015. dec. 18. 00:20
sok a félregépelés, bocs:(
191. Tulli (válaszként erre: 187. - Bobe212)
2015. dec. 18. 00:12

Szia,

végigolvatam az egész fórumot. Hát, sok tökös csaj mondott sok megszívlelendő dolgot, és látom, hogy Te is építed magad. Hajrá, de komolyan!

Egyet viszont még nem írt senki sem. Iszonyúan vigyázz magadra, akárhogyan is döntesz, akármi is lesz a vége. Mert akármilyen jó adottságú lehetsz, lehet, h még negyven sem vagy, de a fizikai+pszichés terhelés, a 4 gyerek, a munkahely, a háztartás és a lelki kórelőzményid simán kihozhatnak valami jó kis krónikus betegséget. És akkor leszel igazán nagy bajban! És ez nem a gyengeséged jele lesz, hanem, hogy elfogyott az erőd.

Tapasztalatból írom, igaz csak 3 gyerekkel, még épp, hogy nem negyvenévesen, de szintén 15 évi házasság után. Pedig engem még csak meg sem csaltak, csak éppen a munkamegosztás volt baromira egyenlőtlen... és ez lett a vége.

Summa summárum, tudd, hogy nem véges az egészséged sem, ezért figyelj, ügyelj magadra! A pszichés állapot hozzájárul az imunrendszer stabilitásának fokához, a hormonrendszert is befolyásolja a szomatikus egyensúly. Ez nem lilaködös new ages maszlag, vagy valamilyen transzszagú izé. Olvasd el a Természet Világa mostanában megjelent számában egy komoly, erre irányuló kutatás eredményeit...

190. töprengő (válaszként erre: 187. - Bobe212)
2015. dec. 17. 17:17

Akkoriban szerintem én se reménykedtem.

Azt gondoltam ( 18 éve ), nem pakolom semmijét semerre.

Nem költözött.

189. júliusi (válaszként erre: 185. - Csikil4ny)
2015. dec. 17. 13:22
Köszi!:)
188. júliusi (válaszként erre: 186. - Töprengő)
2015. dec. 17. 13:22
Hát igen...:(
187. bobe212 (válaszként erre: 184. - Júliusi)
2015. dec. 17. 12:12
Jó ezt olvasni. Én egyelőre nem reménykedem.
186. töprengő (válaszként erre: 180. - Júliusi)
2015. dec. 17. 12:07
Mi már csak tudjuk, mit jelent újra kezdeni.
185. csikil4ny (válaszként erre: 184. - Júliusi)
2015. dec. 17. 11:39
De jó, őszintén örülök Nektek! Jó ilyet is olvasni!
184. júliusi (válaszként erre: 181. - Bobe212)
2015. dec. 17. 11:33
Hát, nekünk jobb lett,mint amilyen előtte volt..Ilyennek kellett volna lenni, Azelőtt is, mint az utolsó 5 év..
2015. dec. 17. 11:32
Pár év kellett..:( De még mindig megakad a szemem a megcsalásos fórumokon..
182. csikil4ny (válaszként erre: 180. - Júliusi)
2015. dec. 17. 11:26
És túl tudtál lépni a megcsaláson?
181. bobe212 (válaszként erre: 180. - Júliusi)
2015. dec. 17. 11:25

És hogy működik?

Egyelőre nem lépett le. És végre legalább elmondta mikor lesz szabin. De mondom, most minden rajta múlik, én elmondtam mit gondolok.

180. júliusi (válaszként erre: 179. - Bobe212)
2015. dec. 17. 11:22

Hát, le a kalappal!!Erős csaj vagy!!

Én nem viseltem ilyen jól...egyátalán..

Nálunk "csak" megcsalás volt,nem lépett le, a gyerekek is már elég nagyok voltak... 23 év házasság után,és ennek 5 éve...mi újrakezdtük..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook