Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megismerkedtem egy férfival segítséget kérnék!! fórum

Megismerkedtem egy férfival segítséget kérnék!! (beszélgetős fórum)


11. 3d787b167a (válaszként erre: 8. - Shanee)
2015. júl. 3. 08:37

Én ma pl. strandra megyek az egyik kedves Mostoha Anyukámmal.


Meg holnap is, csak holnap Barátokkal.

10. globus (válaszként erre: 9. - 3d787b167a)
2015. júl. 3. 08:37
Hiszen mondta, hogy dolga van! :) Azért kösz, hogy elárultad. Majd ha ráér már, küldd át hozzá!
2015. júl. 3. 08:36

Nem is ismered, mert ha ismernéd, nem nyitnál ilyen fórumot. :D



Amúgy az a pilóta velem naponta szexel. :)

8. Shanee (válaszként erre: 6. - B90a0aeed7)
2015. júl. 3. 08:36
Mindenki fogja magát, és....elmegy :P
2015. júl. 3. 08:35

Mi tetszik rajta ennyire?

Próbáltad már ezt a dolgot kívülálló szemével nézni? Sokat segít!

6. b90a0aeed7 (válaszként erre: 1. - Naiv)
2015. júl. 3. 08:35

Nah jól kifogtad te is!:/ Egy pilóta? A férfi faj önmagában sem egy hűséges élőlény,nemhogy a pilóta.

Jól olvastam? Neten keresztül szexeltél??? Azt ,hogy kell?

5. ca43169457 (válaszként erre: 2. - Naiv)
2015. júl. 3. 08:35
Szia. Nekem furcsa, hogy miért nem csinálsz saját reget ide. Ja, és ne higgy a mesékben.
2015. júl. 3. 08:34
Jesszzus! Ez kamu kérdés,ugye? :D
2015. júl. 3. 08:34
Édes Istenem, de nagy az Isten állatkertje, és milyen rohadt alacsony a kerítés :P
2. naiv
2015. júl. 3. 08:32
Ja 3hét mulva jön és mondta,h akkor majd elvisz magához és bemutat a barátainak de ezt még a legelején mondta!Attol félek,h nem lessz belőle semmi pedig nagyon tetszik meg azt mondta,h én is neki!!
1. naiv
2015. júl. 3. 08:29

Naiv barátnője vagyok megengedte,h használjam az oldalát!!Nos egy ismerkedős oldalon találkoztam egy férfival aki nagyon megtetszett azt mondta,h én is neki nagyon tetszem!De másnap délelőtt sexeltünk neten keresztül utánna este is!Hozzáteszem a foglalkozása pilota mondta,h ma fog indulni Tajvanra,tegnap délelőtt ment be előkészülni!Persze én folyamatossan jelentkeztem neki mondta,h nyugodjak meg de van dolga majd beszélünk!Erre este nem jelentkezett én jelentkeztem neki mondta,h haverokkal van majd jelentkezik!Reggel irtam neki,h neharagudjon,h zaklattam de nagyon félek,h elveszitem erre csak annyit irt,h :Figyelj megyek utra és mikor Franciáknál leszek lesz időm romingba leszek.Haljuk egymást!

Nos kérdésem az lenne,h szerintetek van értelme,h visszavárjam?Vagy mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook