Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megismerkedésünk története és viszontagságai – az ex nem nyugszik.. fórum

Megismerkedésünk története és viszontagságai – az ex nem nyugszik.. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Megismerkedésünk története és viszontagságai – az ex nem nyugszik..

2010. febr. 28. 19:42

Nagyon szép történet a megismerkedésetek....:)))

Ez adott neked erőt..

Gratulálok a boldogságodhoz..

20. luja
2010. jan. 22. 23:32
Sok boldogságot nektek,és ne foglalkozz az ex-el,mert az "ilyenekkel"nem lehet másként.
19. 89b99f816e (válaszként erre: 18. - 00495ec28d)
2010. jan. 22. 02:01
Szerencsére már nincs jelen az életünkben, remélhetőleg lenyugodott. Már amúgy sem foglalkoznánk vele.
2010. jan. 21. 23:16

Vedd őt figyelmen kívül,én tudom mennyire nehéz,de hagy állatkodjon magában nem?

Lényeg hogy a párod,és te jól meglegyetek.Minden más nem érdekes.Nehéz ettől az irritációtól elszigetelni magad,de ez a legjobb amit tehetsz.

17. 89b99f816e (válaszként erre: 16. - Melinda0707)
2010. jan. 21. 20:37

Szerintem én már előre rendesen megszenvedtem minden leendő bűnömért.

Egyébként meg: sokszor nincs beleszólásunk abba, hogy mi, hogyan történik; ellenkezhetünk, de úgyis győz, aminek győznie kell. Nem mellesleg, amíg még meg volt az előző párom is (az kb 1 hét volt), irtózatos lelkiismeret furdalásom volt, nem tudtam enni, kivoltam teljesen, mert ez nem én vagyok...hazudozás, titkolózás, becsapás...

De nem véletlen jött Ő az életembe, és én is neki. Mindig akkor jön a mentőöv, amikor kell.

Amúgy "úgy" nem lettek megcsalva.

2010. jan. 21. 17:45
Lehet te úgy érzed találkoznotok kellett és ő is,és most boldogok vagytok.És kívánom legyetek is azok.De én hiszem hogy mindennek megvan az oka,és ha valakinek fájdalmat okozol,azt valamilyen formában a sors kiegyenlíti.Én mindig visszakaptam azt amit másokkal tettem.Lehet félreértettem a cikkedet,akkor bocs.Az hogy a csaj így viselkedett az az ő személyiségét tükrözi.De kívánom hogy te ne kerülj abba bele!
2010. jan. 21. 14:32
Hasonló az én esetem is.A mostani páromat 2000-ben ismertem meg,egy discoban dolgoztunk.Volt kapcsolata,nekem is.Mégis szimpatizáltunk,volt kb 3 randi,semmi komoly.Nem akartuk megbántani a párjainkat,én vetettem véget a dolognak,habár évekig eszeben járt.Közben lett gyermekem másik kapcsolatból,és neki lett felesége,és gyereke is.Egyikünknek sem jött össze.Újra összefutottunk,2006-tól együtt vagyunk van közös gyerekünk,de amit az exe megcsinált velünk,az egy psihothillerbe elmenne.Pedig én nem álltam közéjük,2 éve él voltak vállva.
2010. jan. 21. 12:30

Szia!


Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon csinos, helyes lány vagy. De a történetedben szerintem nincsen semmi különleges, szerintem inkább teljesen hétköznapi történet. Amióta az a bizonyos közösségi oldal létrejött rengeteg kapcsolat ment tönkre, mert az emberek elkezdték megkeresni gyermekkoruk, főiskolás koruk titkos, vagy nem titkos szerelmét. És sokan úgy tettek, ahogyan ti. Azonban egyik fél részéről sem volt szép dolog becsapni az akkori párját. És miután a megcsalt, becsapott emberek el lettek bocsájtva, valóban lehetett némi keserű szájízük. És az a bizonyos ex joggal akadt ki. Bár szerintem a párod tehet erről, hiszen ő csapta be őt. (akkor is, ha te is kellettél hozzá). Amit utána művelt, valóban gyerekes, de nem éppen érthetetlen. Mert, ha a párod oda állt volna elé, és még az elején közli, hogy vége, az tisztességes lett volna. Hidd el, mikor az ex majd megtalálja azt a férfit, akit igazán szeretni fog, békén hagy titeket.


De azért szerintem nem árt tisztában lenni azzal, ha már a pároddal langyosabb lesz a kapcsolatod, telnek az évek, az unalom is beférkőzik...nehogy az ex helyében találd magadat, mert tudod, aki egyszer meg tesz ilyet, arról joggal lehet feltételezni, hogy máskor is meg fogja tenni. És ez rád is igaz. Te is megtetted. Szerintem figyelj oda nagyon a kapcsolatotokra, mert az élet az ilyesmit általában vissza szokta adni.


Remélem "örökké" együtt maradtok...



Bubu

13. 78826dc958 (válaszként erre: 7. - Sziszko69)
2010. jan. 21. 10:14
Nem minden ex egyforma.Nem mindig ő van elhagyva és nem mindig ő az áldozat.van ugy hogy az ex lép félre vagy viselkedik idiótán megnehezitve ezzel a másik életét.
12. 18f139611b (válaszként erre: 11. - 89b99f816e)
2010. jan. 21. 09:03

Tényleg nem egyedi az eseted. Én a párommal két éve ismerkedtem meg, akkor már elvált volt. Az ex-felesége mind a mai napig küldi az sms-eket, és próbálja zsarolni a közös gyerekkel. Valószínűleg az is baj, hogy a kislány sokkal jobban kijön velem, mint a saját anyjával - emiatt is borzasztó féltékeny.

Sajnos sem a jó szó, sem semmi nem használ, de ma már eljutottunk oda a párommal, hogy csak szánjuk "szegény" nőt.

Szerencsére a kislány már elég nagy ahhoz, hogy nem tudja befolyásolni, ellenünk hangolni. Néha az az érzésem, hogy több esze van, mint az anyjának.

2010. jan. 20. 20:13
Köszönöm mindenkinek. Tulajdonképpen nem is azért írtam a cikket, hogy most én itt nevetségessé tegyem az illetőt, vagy hasonló..csak gondoltam, hogy nem egyedi az én esetem.
2010. jan. 20. 19:59

Nagyon örülök, hogy sikerült rátalálnod a párodra, megérdemled a boldogságot

én így nem jártam, de csak azért, mert én soha de soha ne másznék vagy másztam bele másik kapcsolatba, pont ezért

és tudom, hogy írtó rossz érzés így megalázva lenni

de azért a csajnak is lehetett volna annyi esze, hogy angolosan távozik, és a nagy szégyen(mert ez az, vagyis ő azt érzi)tetejébe mégjobban megalázta saját magát a buta.

sok sikert a jövőben és sok boldogságot:-)

9. Sziszko69 (válaszként erre: 8. - 89b99f816e)
2010. jan. 20. 19:55

Természetesen minden igaz ahogy írod. Azért is írtam azt, hogy bizonyos keretek között lehet csak megérteni az exet. Igazat adok neked teljesen, főleg akkor ha már túlzásba viszi az ex a "hülyeséget", zaklatást. Én is jártam már így, pedig már több éve elváltak, mikor megismerkedtem az ő volt férjével. De abban a pillanatban, ahogy látta, hogy jól megvagyunk, elkezdett szemétkedni. Néha a szemétség határát súrolta, néha már-már túlment mindenen.

Tehát még egyszer hangsúlyozom, teljesen megértelek, és tényleg csak csupán azért írtam, hogy bizonyos fokig (mértékig és határig) érthető egy elhagyott, megcsalt ember kétségbeesett reagálás.Csak hát nagyon sokan vannak úgy, hogy elítélik a volt barátnőket, barátokat, de ha velük történik mindez, akkor ők is hisztiznek. Örülök, hogy ezek a dolgok már elmúltak, és nyugodtan tudtok élni.

És persze kívánom, hogy így is maradjon minden, és legyen nagyon boldog a kapcsolatotok.

8. 89b99f816e (válaszként erre: 7. - Sziszko69)
2010. jan. 20. 19:45

Jogos a kérdés feltevés. De:

Az ex ugyanúgy ment félre-ide-oda...Amúgy pedig, rendben, a megcsalás nem szép dolog, de lehet büszkén, emelt fővel is távozni, nem kell kisgyerek módjára viselkedni...Más a sértődés, a megbántottság, és más, hogy hazudozunk, kitalálunk dolgokat, zaklatunk..


Gondoltam amúgy, hogy mások is járnak/jártak már hasonló cipőben :) Nálom nyugalom van már, egy a titka: nem felvenni a dolgait, és előbb-utóbb megunja.. :)

2010. jan. 20. 19:20

Kövezzetek meg nyugodtan, de eddig csak azt olvastam, hogy az hülye ex, a hisztis ex, meg stb. Abba belegondoltatok, hogy ha tőletek veszik el a párotokat akkor ti mit csinálnátok?


Természetesen engem is hagytak már el, és egyetlen szó nélkül türtem, mert szerintem sincs semmi értelme a hisztinek. Soha nem kerestem azután, és nem is tettem semmit azért, hogy bekavarjak nekik. Tudomásul vettem. És én is elítélem, ha valaki már minden határon túlmegy, zaklatja a másikat, stb. Tehát teljesen igazat adok abban amit mondtok, de azért egy bizonyos szintig meg lehet érteni az elhagyott felet is, nem?

Hangsúlyozom, a normális keretek között.

2010. jan. 20. 18:10
Hasonló cipőbe jártam és járok én is, abban azért más, hogy itt van két gyerek is akiket az ex fegyvernek használja fel a bosszújához. 6 éve vagyunk házasok de az ex még mindig nem tudta megemészteni. Gondolom élete végéig ilyen lesz, de már nem dühít, közömbös az egész mivel szánalmasnak tartom.
2010. jan. 20. 16:57

:) Majdnem szóról-szóra ilyen a mi történetünk is csak nálunk az én ex-em volt az aki nem tudott túllépni! De az időpontok is szinte stimmelnek:) Mutattam is a páromnak a cikkedet! Ja és a kutyáink is egyformák:))))

Sok sikert nektek és legyen hosszú, boldog a kapcsolatotok:)

2010. jan. 20. 16:26
De most hogy megnéztem a képedet..lehet csak irigykedett,hogy sokkal szebb csajt talált magának a párod!:)
2010. jan. 20. 16:25
Hát "szép" történet! Én nem is tudom,hogy bírtad ki...én lecsaptam volna a csajt,hogy nyugodjon le! Igaz,az ő szintjére sem érdemes lemenni! Ügyesen megoldottad! Bár engem érdekel a további része... :D! Kiváncsivá tett...! :)
2010. jan. 20. 16:22
Ismerős a helyzet de sajnos mi pont most éljük meg!:((
2010. jan. 20. 16:03
Nem mindennapi történetként tudnám elmesélni azt, ahogy a párommal megismerkedtünk évekkel ezelőtt. Egy régi "ismerős" toppant be váratlanul az életembe, felborítva mindent körülöttem és maga körül is. Vele együtt kaptam viszont egy hisztis ex-barátnőt is.
Amely helyzet akkor még nagy problémát jelentett nekünk, az most már csak megmosolyogtat minket. Biztos vagyok benne, hogy nem én vagyok az egyedüli, aki megtapasztalta, milyen az, amikor az ex érvényesíteni szeretné akaratát...Más kapcsolatában...

Ugrás a teljes írásra: Megismerkedésünk története és viszontagságai – az ex nem nyugszik..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook