Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megint felidegesített a barátom. Nincs felelősségérzete, és... fórum

Megint felidegesített a barátom. Nincs felelősségérzete, és... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. 55Judit (válaszként erre: 7. - Liliom10)
2022. máj. 20. 17:38
Egyik se százas.😀
8. Napsugár8 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 17:29

Miből gondolod, hogy azt a valamit nektek rendelte, és nem valaki másnak????

Szerintem nincs olyan ember, aki megvásárol valamit, és rossz szállítási címet ad meg, csupán tévedésből. Vagy pedig szellemileg nem kerek.

Elgondolkodnék ezen a "téves cím" megadásán.

7. liliom10 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 20. 16:31

Ebben az egészben mi a jó Neked ? Csak pocsékolod erre a " barátodra"- akit én semmilyen szempontból nem neveznék annak - a drága idődet !!!

Soha ne felejtsd el : Az időd az életed !!!

Már rég szóba se állnék vele. Mitől barát az ilyen alak ?

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Liliom10)
2022. máj. 20. 13:07

Már csak "névleg" vagyunk együtt. Neki a haverok (inkább kollégák, mert barátja nincs neki) és a rokonok előtt kell valaki akit mutogathat, hogy van barátnője, közben meg már 1 éve még csak nem is csókolózunk, és nem is hiányzik a testi közeledése.

Mint egy rossz házasság, amit csak a papír tart össze. Nálunk meg a heti 1 közös bevásárlás és az üzik amik "összetartanak", meg a korábbi évi 1-2 közös pár napos utazásunk, ami alatt úgy leszívott, hogy ha a Seychelle-szigetekre hívna meg, oda sem mennék el vele. Már segítséget sem merek kérni tőle, mert segítség közben mindig kárt okoz.


Egyszer adtam neki egy pofont, pár éve, amikor még azt hittem, minden rendben, közben kiderült, hogy felment a társkeresőre. Akkor még szerettem, most már nem szeretem. Volt, hogy hónapokig nem is beszéltünk, aztán felbukkant, én meg bedőltem neki. Legutóbb idén áprilisban.

Most az verte ki nálam a biztosítékot, hogy rendelt egy nagyobb dolgot, és rossz címet adott meg, még a város sem stimmelt. Javasoltam, hogy hívja fel őket, és egyeztessen. Erre az volt a válasza, hogy majd észreveszik, hogy nem ott lakik.

Mások idejével, munkájával, energiájával játszik.

2022. máj. 19. 14:41
Miért a barátod?
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 13:53

Tipli!

Ha nem, akkor megérdemlitek egymást.

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 19. 11:03

Ha ennyire felidegesített, szakíts vele !

Sosem ütöttük meg egymást az évtizedek alatt a férjemmel. Mindent meg kell és lehet beszélni !

Ha szeretnétek egymást, nem jutna eszedbe, hogy ütéssel bármit megoldhatnál. Szerinted attól, ill.utána jobban szeretne ???

2022. máj. 19. 09:26

Te meg keress fel egy pszichológust!


Az is lehet, veled van a baj, nem vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook