Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megfelezve az adagot tényleg fogyni fogok? fórum

Megfelezve az adagot tényleg fogyni fogok? (beszélgetős fórum)


10. ywett81 (válaszként erre: 9. - Korteforma)
2011. ápr. 12. 13:03
Köszönöm!Tegnap este almát ettem sajttal,összekockázva!Nagyon laktató,én alig bírtam megenni a felét,de kívántam nagyon!:)
9. korteforma (válaszként erre: 8. - Ywett81)
2011. ápr. 11. 20:29

Főzeléket berántom :)


Leírtam épp tegnap, hogy hogy mit és mennyit eszem kb. egy nap. Bemásolom.


Az első pár nap nehéz, mert kevesebbet eszel, de utána meg lehet szokni.


Reggelire

5-6 dkg kenyeret eszem (lemérem),

felvágott/májkérm, light vaj, ha van rá pénz paprika vagy más zöldség


Tízórai

akkor eszem ilyenkor, ha megéhezem, 4-5 db korpovit keksz, vagy ehhez 1 alma/narancs


Ebéd

fél adag főt kaja

főleg főzelék, tésztás és rizses ételeken éhen lehet halni.


Uzsi

(ld tízórai)


Vacsi

(ld reggeli)


A diabéteszeseknek is így kell étkezni, ott persze számolva a szénhidrátot is.

Cukros kaját elvétve, mert függőséget okoz. Inkább diabetikus cuccokat veszek, és ha megkívánom időnként, akkor megeszem egy sor csokit.


A felezésnél eleinte kiszedtem azt, amit megennék, és visszatettem a felét, mert könnyen el lehet mérni, hogy mennyi a fele (holott az már mondjuk 2/3 vagy 3/4 adag).


Beiktattam tempósabb sétát, heti 3x.


Nem érzem ezt megerőltetőnek, nincs tiltva, mit nem ehetsz (a cukor, fehér kenyér a saját döntésem). A legtöbb fogyi azért sikertelen, mert vagy egyhangú, vagy tilt valamit, vagy nem fogysz tőle. Én ennél egyiket se tapasztaltam :)

8. ywett81 (válaszként erre: 7. - Korteforma)
2011. ápr. 11. 11:49
Hát,akkor neked tényleg bevált!Gondolom,a főzeléket nem rántod be...És vacsira miket eszel?
7. korteforma (válaszként erre: 6. - Ywett81)
2011. ápr. 10. 21:56

3 hónap alatt. Legalább napi 3x eszem, cukrot minimálisan, inkább diabetikus édességet eszem.

Több főzeléket eszem, többet mozgok (séta).

6. ywett81 (válaszként erre: 3. - Korteforma)
2011. ápr. 10. 21:21

Nagyon ügyes vagy!Mennyi idő alatt ment le a 9kg?És este simán ettél mindent,amit eddig?

Köszi mindenkinek!

2011. ápr. 10. 18:44
Ja, és csak úgy, ha többször keveset eszel és nem az eddigi felét este behabzsolva:) Szóval ha az anyagcserédet nem állítod le nap közbeni koplalással, akkor működnie kell:)
2011. ápr. 10. 18:42
Persze:) De csak ha tényleg:))
3. korteforma (válaszként erre: 1. - Ywett81)
2011. ápr. 10. 16:21
Két éve 16 kg-t fogytam így. Most pedig 9et. Szóval lehet! :))
2. vasskriszta (válaszként erre: 1. - Ywett81)
2011. ápr. 10. 16:19
biztos van benne igazság.még régebben olvastam Demis Roussos fogyókúrás könyvét,és abban is erről volt szó
2011. ápr. 10. 14:02

2 éves fiam van,terhesség előtti súlyomat már elértem,de így is van mit fogni rajtam.Mostanában csak ezt látom,hogy meg kell felezni az adagot.Létezik,hogy este is akár pizzát ehetek csak a felét és eredményes lesz??? 5-8kg lemenne,jaj,de boldog lennék!

Sikersztorik is jöhetnek,ha valakinek bevált!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook