Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szobabiciklivel tényleg szépen le lehet fogyni?Elbizonytalanodtam, hogy vajon nem vastagítja-e meg a combot stb... fórum

Szobabiciklivel tényleg szépen le lehet fogyni?Elbizonytalanodtam, hogy vajon nem vastagítja-e meg a combot stb... (tudásbázis kérdés)


25. Dorci
2018. okt. 4. 11:55
Bár már igen régi a kérdés, mégsem tudom szó nélkül hagyni. Gondolkodjatok már.. Láttatok már az út szélén bicikliseket verseny bringával? Vastag combúak voltak? Nem, ugye?? Szép, kidolgozott, izmos lábaik vannak. NEM VASTAG!!! Istenem...
2011. márc. 7. 21:51
Sziasztok.En 2 es fel hetet teketem minden nap 1-2 orat,15 km-t biztosan minden nap,66 kilo vagyok es 60 ala szeretnek menni,a lenyeg,hogy mar 2 kilot leadtam de most 2 napig lazabbra vettem a dolgot es rogton viszakusztak a kilok.Mellette annyit csinaltam,hogy este 6 utan nem ettem ,es edesseget minimalisat,max 1 kocka csokit.Nagyon el vagyok keseredve,annyit meg hozzateszek,hogy nem ez az elso fogyasos probalkozasom.Kerlek adjatok vlm tanacsot,egy kis batoritast :)
2011. márc. 1. 22:33
Én tegnap kezdtem hozzá, kiváncsi vagyok az eredményre:))
2011. márc. 1. 17:56
wow!naon ügyi vagy!neked milyen szobabicajod van?
2011. febr. 28. 19:52

Én három éve diétával és napi 20 km letekerésével fogytam le 12 kg-ot, szóval igen, lehet vele fogyni.

A lényeg, hogy alacsony, kb. 3-as fokozaton tekerj, ne magasabbon.

2011. febr. 28. 18:05
halika!vlkinek van magnetic 600 szobabiciklije?ha van lécci irjatok? tapasztalatok?
2009. okt. 6. 16:29
Szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek, aki komolyan gondolja.
2009. okt. 6. 16:28
Diétás illetve egészséges táplálkozás mellett a szobabiciklizéssel csakis fogyni lehet. Tapasztalat, mert másfél hónapja kezdtem el a 90 napos diétát és mellette heti négy napon át tekerek 60 percet és nem kicsit vékonyodott a combom meg az egész testem. Valamint szépen formálódik is. Persze nem megfelelő étkezéssel semmi értelme sincs tekerni (ez is tapasztalat).
17. Dodi01
2009. okt. 6. 13:50

Sziasztok,

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a szobabicikli km óráját hol tudnám Veszprém megyében megjavítatni? Esetleg fejér megyében. Köszi.

2009. szept. 7. 17:21
Én is mellette voksolok. Kánikulában mellőzöm, de majd mindennap ráülök, közben a tv-t nézem. Nem kell nehézre állítani, akkor nem vastagítja az izmokat és a láb vénáinak is jót tesz.
15. 223cf40dc0 (válaszként erre: 11. - Negyvenfelé)
2009. szept. 7. 15:05

ha térdműtét után vagy, akkor biztosan nem fog rosszat tenni a bicaj - ha szobabicikli, akkor közben lehet tv-zni is és nem feltétlenül kell a legnehezebbre tenni, a lényeg, hogy használd a lábadban lévő izmokat ... tapasztalat, nekem is volt térdműtétem és rengeteget tekertem utána (akkor voltam 170 cm és 48-50kg ...... tehát nem vastagodtam tőle, viszont könnyebb volt bármi mást is csinálni, mert nem ugrándozott ki állandóan a térdkalácsom, jobban tartottak az ínszalagok)

a szobabicikli azóta is megvan és diétásabb napokon jó szolgálatot is tett már - én tudok vele fogyni lábból, combból, fenékből is, sőt megmozgatja úgy a karizmokat, mint a hasizmokat is ..... :) szóval én mellette voksolok!!

2009. szept. 7. 14:07
....mert ebből a spiningből már kissé "kinőttem":))
13. c587baf521 (válaszként erre: 11. - Negyvenfelé)
2009. szept. 7. 14:05
Na,én meg épp ott szeretnék erősödni:))Én azért el fogom kezdeni..ha csak annyi,hogy kardió:)))vagy hogy is emlegetik mostanában...:))edzés,az is jót tesz..
12. a0c1361e44 (válaszként erre: 10. - C587baf521)
2009. szept. 7. 13:45

Nekem nem volt hatása, de lehet, hogy rosszul tekerek. A kinti biciklitől szokott izomlázam lenni, most is, mert 2 hétig nem igen tekertem, így a fenekemben, combomba izom lázam van.


Azért ne add fel, lehet Neked jó lesz. Biztos nem véletlenül vannak a spining vagy milyen edzések:)

11. negyvenfelé (válaszként erre: 9. - A0c1361e44)
2009. szept. 7. 13:43
Na ez nem valami kedvcsináló az biztos. Én is vásárlás előtt vagyok éppen, a vastagodásról pedig pont azért félek, mert eleve vastag vagyok deréktól lefelé, és vékonyodni szeretnék. Mindkét térdemet műtötték már, az egyik most májusban (másodjára), úgyhogy túl megterhelő dolgot nem csinálhatok, azért gondoltam erre + igyekszem beiktatni heti 2 pilatest.
2009. szept. 7. 13:14
Hát,ez édekes...semmi hatása nem volt??Midjárt el is megy a kedvem:((pedig én most gondolom ősztől kezdeni...
2009. szept. 7. 13:09
Én nem szeretem a szoba biciklit, mert unom. Nekem nem is változott az alakom, nem izmosodtam tőle, stb. Pedig naponta 100 km-t tekertem.
2009. szept. 7. 12:42
futás+bicikli
2009. szept. 7. 12:41
nagyobbítja a combot és a vádlit....:(
6. 62cc0f78ae (válaszként erre: 3. - C42aaaac41)
2009. szept. 7. 12:34
Milyen más izomcsoportokat?:)
2009. szept. 7. 12:32
Apukám heti kb 150-200km-t biciklizik. (rengeteg) Simán körbejárja a Balatont. Olyan combjai vannak tőle mint Sczwarzeneggernek!!
2009. szept. 7. 12:31
igen!! és az én combomat nem vastagította, sőt segítette a fogyást és a formát, mivel folyamatosan használtam az izmokat :) csak ajánlani tudom (az úszás is nagyon hatásos, térdműtét után sem hiába ajánlják ezt a két mozgásfajtát!!)
2009. szept. 7. 12:30

Már miért vastagítaná meg a combodat?tudod milyen brutál mozgást kell végezned ahhoz,hogy vastag izomkötegek legyenek a combodon?ráadásul évek munkája kellene hozzá!


a biciklizés nem csak a lábadat veszi igénybe,hanem egyéb más izomcsoportokat is!nagyon hasznos és jó!Úgyhogy hajrá!szobabiciklire fel!

2009. szept. 7. 12:29
Szerintem ha megvastagítja az csak jó! Nem mindegy, hogy zsír van ott vagy izom! Én imádom, mert nagyon szép lábakat varázsol és sokkal fittebbnek érzem magam. Noha nem vagyok rászorulva, mert vékony vagyok, de nekünk is a biciklizést ajánlják. Kint is szoktam, meg bent a tv elött is hogy ne csak punnyadjak. Az igazit jobban szeretem, most majd a gyönyörű őszi táj nagyon szép lesz.. hm alig várom :)
2009. szept. 7. 12:26
Szobabiciklivel tényleg szépen le lehet fogyni?Elbizonytalanodtam, hogy vajon nem vastagítja-e meg a combot stb...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook