Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megfázás és este fulladásig köhögés esetén egy kisgyermeknél, mit lehet még tenni? fórum

Megfázás és este fulladásig köhögés esetén egy kisgyermeknél, mit lehet még tenni? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. dec. 15. 10:18
Szia!Igaz,hogy én már egy kicsit idősebb vagyok,de ugyan ez a bajom!Én fekete retket lereszelem és mézzel összekeverem.Kiskanállal eszem.Szerintem próbáld ki esetleg kenyérrel adhatod neki.Állítólag kitűnő a köhögésre,oldja a lerakódott nyákot.És még van egy jó tanácsom,próbáld ki!Bioparox spray!Szájon és orron át lehet használni,antibiotikumos,recept nélkül!Nekünk bevált!Jobbulást a picinek!
2008. dec. 15. 10:14

Segítsetek, mert már nem tudom mitévő legyek:(

21 hónapos fiam éjszakánként rengeteget szinte fulladásig sőt volt, hogy hányásig köhögött és alíg aludt próbált:(

Próbáltam már a Stodalt, Prospánt és egyéb köhögés csillapítót, de attól csak jobban köhögött vszínüleg - saját tapasztalat - azért mert sikamlósabb lett a torka és az irrítáló dolog csak röhögött a próbálkozáson:¤

Az orrát szívom rendszeresen, orrcseppet is használok és a túladagolás elkerülése végett a sterimart is bevetettem, de van hogy mindezek ellenére reggel összeragadt szempillával ébred mivel a könycsatornáján is szerintem a takony ürül. Nem kötőhártya mivel, ha kimosom a szemét - kamillás teával - megszünik a történet.

Hörög tehát nyilván és ezt a doki is megerősítette a takony folyik vissza és emiatt köhög.

DE AKKOR MIT CSINÁLJAK ESTE, HOGY NYUGODTABBAN TUDJON ALUDNI?!

Már a párásítót is bevetettem!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook