Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba bizományit vagy használt babakocsit keresek Tatabányán és környékén megvételre.Merre induljak? fórum

Baba bizományit vagy használt babakocsit keresek Tatabányán és környékén megvételre.Merre induljak? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 29. 11:04

Tatán van egy nagyon jó. A Sport utca Edzőtábor felőli végén. Csiribiri a neve.

Ha nem busszal jönnél a Kristálynál szállj le a buszról, aztán a Mahagóni sörözőnél (a buszmegállóból már lástzik 30 m-re)indulj el az Angolpark felé, és a Barta cukrászdánál jobbra fordulsz és az utca végén.

2008. jún. 25. 22:04
Kedves Noika! Nekem van egy 2 hónapja vásárolt kocsim .Talán 3-4-szer használtam.1 éves garanciával.Tartozékai:esővédő,lábzsák,Rögzithető hordozó+ ajándék UVszűrős napernyő.Ha érdekel írd meg azemail cimed és küldök képeket.Üdv:Kata
2008. jún. 11. 09:10

Bánhidai ltp, lottózó mellett, vagy Tatán van vhol egy jó amit dícsérnek, de azt pontosan nem tudom, hogy hol van!

VAGY!nézz körül a Tesz-veszen!

2008. jún. 10. 20:36
Üsd fel a hirdető újságot.
2008. jún. 10. 17:11
Tatabányán van.
2008. jún. 10. 17:00
Ja ha gondolod képet tudok róla küldeni.
2008. jún. 10. 16:56
Szia! Nekünk van egy eladó babkocsink. Peg Perego 1 évig használtuk szürke és piros tök jó állapotban van. Ha gondolod írj privit.
2008. jún. 10. 16:52
Baba bizományit vagy használt babakocsit keresek Tatabányán és környékén megvételre.Merre induljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook