Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Megérezted hogy pocaklakod van? fórum

Megérezted hogy pocaklakod van? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. márc. 27. 17:31
Én is tudtam. Valahogy máshogy éreztem magam :) Szúrt az oldalam, szédültem, már az ovu után néhány nappal... Tudtam. Éreztem, hogy jobban kell vigyáznom, erre leestem a lépcsőről is :D
9. Pettka (válaszként erre: 5. - Kicsi1218)
2012. márc. 27. 17:30
Köszi!Már nagyon várjuk.Esténként mindig átver bennünket,erős jóslófájások vannak,de aztán elcsitul.
8. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Kicsi1218)
2012. márc. 27. 17:30

Szia! En most szombaton tudtam meg a teszt alapjan, hogy tenyleg terhes vagyok, de szinte megsem lepodtem. Tervezett baba volt, igy tudtam, hogy mikor fogant meg, mondtam is a paromnak, hogy figyelj, mert itt baba lesz! :))

En megereztem, hogy valami mas, de persze voltak ketsegeim, sot meg mindig vannak, pedig 3 pozitiv teszten vagyok tul! :D

7. jollymama (válaszként erre: 3. - Katie_rose)
2012. márc. 27. 17:28
Gratulálok a babához. Egyébként a mellfeszülés és a pisilési inger az első tünetek,legalábbis nálam,illetve az hogy úgy érzi az ember hogy bármelyik pillanatban meg fog jönni,de hála az égnek mégsem.
2012. márc. 27. 17:28
A fiamnál én sem mertem nagyon bizakodni,mert az év elején volt egy korai vetélésem.Aztán a nem várt menszesz előtt 4 nappal(!!!)elszédültem...Na,ez volt a 99%os jel nálam!Nap közben megcsináltam azonnal a tesztet,és pár pillanat múlva ott volt az erős 2 vonal:)
5. kicsi1218 (válaszként erre: 2. - Pettka)
2012. márc. 27. 17:26
gratulálok a picihez!én a mulhonapban teszteltem egy halvány pozitivat nagy volt az öröm de másnap megjött nem értettem ezt az egészet de a doktor bácsink megnyuktatott hogy előfordul hogy a méh spontán kiürül hát olyan természetesen mondta mintha csak valami kicsi dolog történt volna ugyhogy ebbe a honapba neki lendültünk ujra a baba projektnek hátha
2012. márc. 27. 17:26
Szia! Én már az első pillanatban tudtam :-)) 3X terveztük és kb mindegyiknél a 2. hónapban sikerült is .szerencsések voltunk,de alig vártam hogy már 2 csík legyen a teszten.
2012. márc. 27. 17:25

Szia!


Én kb. 8 hetes kismama vagyok. Nem éreztem egyértelmű jeleket,mert előtte már annyira vágytam babára,hogy többször is előfordult,hogy csak beképzeltem a "tüneteket". Mikor a teszt pozitív lett el sem hittem elsőre. Eddig négyet csináltam,hogy biztos-e. Azóta persze megtudtam,hogy milyen egy valódi egész napos "reggeli rosszullét" és hogyan feszül az ember melle,mikor várandós. :)

2012. márc. 27. 17:21
Szia!Én a lányomat 2006-ban megéreztem.Olyan más érzés volt egyszerűen élni is:)A kisfiamat nem éreztem tavaly júliusban,viszont ő elég hamar elég egyértelmű-és kellemetlen-jeleket adott:)A napokban várjuk az érkezését:)))
2012. márc. 27. 17:19
sziasztok mi nagyon vágyunk babára kiváncsi vagyok hogy ki hogy élte meg a teszt előtti és utáni pillanatokat .és tudtátok e hogy pozitiv lesz a tesztetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook