Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Sok sikertelen hónap és év után, megéreztétek, hogy most igen, sikerült a baba? fórum

Sok sikertelen hónap és év után, megéreztétek, hogy most igen, sikerült a baba? (beszélgetős fórum)


21. knzs
2011. márc. 31. 07:13
Szentesi orvos, Dr. Rácz Ferenc.
2011. márc. 23. 13:12

Örülök neki!:-)

És melyik orvoshoz mentél hova valosi?

19. knzs
2011. márc. 23. 13:09

Sziasztok!


Én megéreztem, hogy abban a hónapban sikerülni fog. Lehet, hogy amúgy is sikerült volna, nem tudom. Már több mint két éve vártunk a babára, egy év után volt egy vetélésem, aztán kicsit várni kellett, megint eltelt majdnem egy év, mire már ott tartottam, hogy nem lehet elpazarolni a fiatal éveinket a "gyerek-akarás"-ra, elhatároztam egy csomó dolgot, hogy miket fogunk csinálni, mi lesz másként mint előtte. Aztán a legjobb barátnőmről kiderült, hogy "becsúszott" a baba. Mikor elkísértem az orvosához, kifelé jövet az utcán éppen szállt ki a kocsijából az én dokim. Rám nézett, elmosolyodott, kedvesen odaköszönt. Annyira megnyugtató volt számomra ez az egész, szinte hihetetlen, de abban a pillanatban tudtam, hogy most sikerülni fog, és a jövő hónapban találkozunk az orvossal. Valami jó érzés áradt szét bennem. És akkor valószínűleg már ott volt a hasamban a kis lakóm. :) Néhány nappal később elmentünk kirándulni 3 napra, nem tudom hogy mi, de valami olyan más volt, a közérzetem, és valahogy tudat alatt jobban odafigyeltem, nehogy felfázzak, vagy ilyesmi. Aztán egy hét múlva, 4 napos menzesz késés után pozitív lett a teszt! :)

2011. márc. 19. 10:12

Én is nagyon ideges szoktam lenni!!

De amikor terhes voltam akkor nálam csak olyan változás volt, hogy a kislányommal sokkal türelmesebb voltam! És akkor úgy éreztem, hogy én vagyok a világ legjobb anyukája!

17. a8972e6228 (válaszként erre: 16. - Tünci88)
2011. márc. 19. 09:49
Én mondjuk túl nyugodt voltam,pedig alapban elég ideges típus vok. Sztem ezt érezték meg. De nem tudom.
2011. márc. 19. 09:29
Mitől lehet más az ember, ha teherbe esik?
2011. márc. 18. 17:13
Nekem egyik barátnőm szilveszterkor rám nézett,és azt mondta terhes vok. Rá 3 napra tényleg pozi lett a teszt.Mamám is azt mondta,hogy olyan más vok. Ha te nem is,de a környezeted lehet megérzi.
14. Bcicus
2011. márc. 18. 12:34
Én 100%ig biztos voltam benne, hogy nem sikerült akkor sem, de aztán kiderült, hogy tévedtem
13. Orsi86 (válaszként erre: 12. - Tünci88)
2011. márc. 18. 12:16
Nekem egyszer sem volt.
2011. márc. 18. 12:11
Mindenkinek van beágyazódási vérzése?
11. d68657db8f (válaszként erre: 10. - Tünci88)
2011. márc. 18. 11:54

Amikor egyedul voltam, olyan volt, mintha nagyon sebezheto lennek - hogy irjam le, hogy normalis keretek kozott maradjak :) - es nagyon tisztanak, nagyon szepnek ereztem magam. Mintha valami magasztos tortenne velem. Ja, es minduntalan a hasamra tettem a kezem.

Eleinte gyozkodtem magam, hogy tevedek (vedekeztunk), de a tudatom nem hagyott beken, es vettem egy tesztet.

Akkor meg csak 3 napot kesett, es a teszt negativ lett. De mivel meg voltam gyozodve rola, igy vettem megegyet. Utana, amikor megjelent a kis pecset, ami a beagyazodast jelzi, csak mosolyogni tudtam, hogy igazam lett.

2011. márc. 18. 11:32
És mit éreztél pontosan:) ?
2011. márc. 18. 11:27

Szerintem nyugodtan allj ugy hozza, hogy igenis osszejon! :) A tudat - el sem hinnenk - mennyi mindent befolyasol! Szerintem szamit, hogy mit 'hitetsz el' a testeddel. Csak ne akard ketsegbeesetten, inkabb ellentmondast nem turve jelentsd ki. Meg ha csodak nem is nagyon vannak, a termekenyseget egy picit befolyasolhatja. Kepzeld el minden nap par percig, hogy te most nagyon termekeny vagy, es lassan itt az ido. (most nehanyan hulyenek fognak nezni engem :) de nekem rettentoen bevalt az agykontroll.

Hogy a kerdesedre is valaszoljak: en megereztem.

Sot, nem hittem a negativ tesztnek - eloszor az lett. Es par nap mulva kiderult az igazam. :)

2011. márc. 18. 11:21

Én valahogy megéreztem, bár a 2.terhességem.Tünetek nem voltak és mégis...

Elkezdtem sokkal egészségesebben táplálkozni.

2011. márc. 18. 11:16
Azért kérdeztem, mert mint ha most össze jönne!!! de én sem merem magam bele élni ..
2011. márc. 18. 11:11
nem lehet megerezni. sot, amikor a teszt kimutatja, meg akkor sem hiszed el...
2011. márc. 18. 11:09

szia

én nem éreztem meg, több, mint 4 évet vártunk rá

2011. márc. 18. 11:09

Nem éreztem meg.

Vagyis nem mertem megérezni már. Voltak gyanús jelek, így utólag visszagondolva, de betudtam annak, hogy megint csak bebeszélem magamnak.

Egészen konkrétan a 7. héten éreztem meg, mert úgy elkezdtem hányni, mint a lakodalmas kutya :P

2011. márc. 18. 11:05

Szia!



Szerintem nem lehet megérezni. Vagy amikor megérezné az ember addigra már kimaradt a menzesz.

Nekem mind a háromszor abban a hónapban jött össze amikor már feladtam és nem is számítottam a csodára.

Kívánom,hogy neked is minél elöbb sikerüljön!

2011. márc. 18. 11:03
Nekem sem sikerült még, de biztos vagyok benne h tudni fogom mikor jött el az idő...
2011. márc. 18. 11:00
Sajnos még várat magára, de majd a következő hónapban remélem, hogy beszámolhatok nektek a sikerről!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook