Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megenni a másik élelmét fórum

Megenni a másik élelmét (beszélgetős fórum)

1 2
2012. márc. 30. 11:05
Arra gondolok, hogy megy a kampány, hogy a több az olcsóbb, vegyél, vásárolj, egyél-igyál. Tudatosan kellene erre nemet mondani, mert a föld tényleg véges.
2012. márc. 30. 10:57

:-)követtem a másik fórumot is,érdekes amit írtatok.

Nos én csak annyi kaját veszek,amit megeszünk,nincs nasi meg dínom-dánom.Semmi ilyen.

Hát mi nem nem nagyon szaporodunk,inkább a kínaiak meg ezek,ők vannak rengetegen.

7. csgybzs (válaszként erre: 5. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 30. 10:56

Ami nálunk nincs. És a természet körfogása azért jócskán jelen van. Mert közülünk már senkit nem lőnek ki, vagy esznek meg nagyobbak.

És nem is veszi el más faj az élőhelyünket, az élelmünket, az otthonunkat, mert nem fér el, vagy felhasználja a céljaira....

6. 814f8b8f23 (válaszként erre: 1. - Sz.Izolda)
2012. márc. 30. 10:55
Nézd. Nem vagyok lelketlen, de azért ne egyek, mert sokan éheznek? Nekem sem futja kaviárra, én is egyik napról a másikra élek, de ezen az elven, kidobhatnám a számítógépet is, mert mennyi gyerek álma, én meg itt pötyögök egész nap.
5. a31cf0fa6a (válaszként erre: 3. - Csgybzs)
2012. márc. 30. 10:54
Legtöbb "vadon élő" élőlény kontroll nélkül szaporodik. Pontosabban a kontroll a természetes kiválasztódás.
4. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Sz.Izolda)
2012. márc. 30. 10:53
Ez a dolog földrajzi kérdés, így hamis dilemma.
3. csgybzs (válaszként erre: 1. - Sz.Izolda)
2012. márc. 30. 10:52
Nem az élelemről van szó, hanem mindenről. És arról, hogy a Földön még élő élőlények hogyan sínylik meg azt, hogy mi kontroll nélkül szaporodunk! :) Az élelem a legkevesebb.....
2. 342bae44d8 (válaszként erre: 1. - Sz.Izolda)
2012. márc. 30. 10:49
nálunk a wcre kútvíz van kötve házi vízművel működik
2012. márc. 30. 10:48

Béna a cím, de nem jött jobb. Szóval: egy másik topicban előkerült a kérdés, van-e 7 milliárd embernek elég élelme? Ki mit gondol, esetleg mit tesz azért, hogy legyen? Amikre gondolok: nem szeretem a karácsonyi kötelező zabálást, miközben sokaknak nincs mit enniük. De a vasárnapi 3 fogásos ebédet sem szeretem. A nassolásokat, a fölösleges partykat, amik elveszik az ivóvizet. A wc lehúzás tiszta/ivóvízzel is ide illik.

Írjatok.:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook