Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás és féltékenység. fórum

Megcsalás és féltékenység. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2010. nov. 27. 18:33
hát ez a megcsalásos dolog...én voltam már megcsalt , meg olyan is volt már hogy velem csaltak valakit...:(
2010. nov. 27. 18:32
köszönöm:)
80. ripi52 (válaszként erre: 79. - 6e026f2cfc)
2010. nov. 27. 17:19

Szia! Természetesen. Gondolom másnak sincs kifogása ellene. Én is nemrég csatlakoztam ehhez az oldalhoz. Igaz rég regiztem, de valahogy soha nem néztem meg alaposan ezt az oldalt. Mindig csak bekukk. és kiléptem. Amióta alaposabban körülnéztem, azóta meg itt ragadtam. A többi oldalt hanyagolom. Szimpatikus lett, mert itt barátságosabbak az emberek. A csajok is szóba állnak egymással, nem csak a pasikkal. Szó mi szó, nekem tetszik.

Nyugiba írd csak meg a saját véleményed, szívesen olvassuk.

2010. nov. 27. 16:28
sziasztok?csatlakozhatok a beszélgetéshez?
78. ripi52 (válaszként erre: 77. - E61ee7c124)
2010. nov. 27. 16:10

Természetesen én is igénylem. Voltak próbálkozásaim, de sajnos a férfiak csak a szexig tudnak gondolkodni. Ha pedig egy normális hapsival akadok össze, akkor az vagy nős, vagy nagyon fiatal. Na már most egyikkel sem tudok mit kezdeni, mindkettővel csak azt a bizonyos malomkereket hajtanám. Ugyanúgy egy helyben topognék.

Ennek ellenére nem vagyok kiábrándulva a pasikból, szeretem őket a 0-100 évesig. Természetesen a korosztályhoz való szinten.

Én is ismerek sok esetet és valahogy arra a következtetésre jutottam, hogy mintha tényleg az ellentétek vonzanák egymást. Mert akinek rendes felesége van, ott a férj kacsingat félre, ha meg a férj normális, ott meg a feleség csalja, vagy éppen zsarnokoskodik felette.

Kérdésedre a válasz: Igen még együtt vannak. Albérletben, de a csaj nem tudna egyedül megélni, mivel van neki egy 8,5 éves lánya. Az előző párjától szabadulni akart, s meg tudta hülyíteni a páromat. De hát legyen szerencséjük és legyenek is még meg, mert nem szeretném, ha vissza kellene engedni a házba.

Nekem csak az fáj a legjobban, hogy a gyerekeivel és az unokáival sem tartja a kapcsolatot. Sőt a 2 éves unokámat még nem is látta.

Erre csak azt tudom mondani, mint mások is, "Hogy a f.....sz feláll, az ész megáll." Kapuzárási pánik talán, vagy nem tudom mivel magyarázzam.


Hogy vannak-e rendes férfiak???? Természetesen vannak, csak sajnos a két sínpár párhuzamosan halad és nem találkozunk velük. Nem ábrándultam ki belőlük, de ezt a 66-os hsz.-om végén már leírtam.

77. e61ee7c124 (válaszként erre: 75. - Ripi52)
2010. nov. 27. 15:09

Nem hiányzik a testi kapcsolat valakivel?

Éveket tagadhatsz le, nagyon jól nézel ki, bizos vannak udvarlóid.


Exed azóta is együtt van a 27 évvel fiatalabb nővel?


Mikor ilyeneket olvasok, akkor azért elgondolkozom, hogy a nőknek valóban szükségük van-e valakire, akivel együtt vannak.

Ismerek pár esetetet, amikor a pasi félremegy folyamatosan, a nő pedig teljesen megbízik benne.

Nem is tudom, hogy vannak-e normális férfiak. Ha igen, akkor nagyon elenyészően lehetnek. A kapcsolatok max 10%-a, és mindenki bízik, hogy benne van a 10-ben.

76. ripi52 (válaszként erre: 1. - A284cbe523)
2010. nov. 27. 14:10

Bubukám!!!!! Feltetted a nagy költői kérdésed, de azóta sem tudtunk Rólad semmit, hogy vajon Téged csalnak, vagy Te csalsz?

Nagy csöndben meghúzódsz a háttérben és lapítasz.

Kíváncsiak lennénk most a Te véleményedre is?????

75. ripi52
2010. nov. 27. 14:02

Itt elhangzott, az elején, hogy csak azt csalnak meg, aki hagyja magát. Mondjátok meg - ki az a hülye, aki szabad utat ad ennek? Azt hiszem minden megcsalt nő, vagy férfi nem is tud róla. Általában a környezetében már mindenki róla pletykál, de szerencsétlen még abban a tudatban van, hogy ő az egyedüli a másik fél életében. De mint a közmondás is mondja, /és milyen igazak ezek a népi bölcsességek!/ "Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik", vagy "A hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát". Egyszer minden kitudódik, semmi sem marad titokban. Csak sajnos nem mindegy, hogy mikor van azaz "egyszer". Az én esetemben a legnagyobb megdöbbenés az volt, hogy a csaj 27 évvel fiatalabb nála. Én viszont nem akarok egy lányom korabelivel versenyre kelni.

Az első tévelygést talán még meg lehet bocsátani, de nekem az első kérdésem az volt, "hogy szerelmes vagy-e?" Erre a válasz : "lehet mondani azt is". /Persze előtte hónapokig tagadás volt, csak akkor merte bevallani, amikor konkrétan mondtam az illető nevét./

Egy ilyen válaszra nem lehetett másképp reagálni, minthogy akkor csomagoljon és költözzön össze vele. Elengedtem minden veszekedés nélkül. A vita köztünk nem is a megcsalás volt, hanem az, hogy még ő tört borsót az orrom alá. Neki állt feljebb és őbenne volt a bosszúvágy. 3 év kellett, hogy kiheverjem, mert azért 36 év nem kevés idő volt. Most viszont odáig jutottam, hogy semmi pénzért nem tudnék már megbocsátani. Még egyszer nem tudnám elviselni a megaláztatást, amit éreztem.

Mára már megbékéltem és kiegyensúlyozott vagyok. Igaz azóta sem találtam párt, de lehet, hogy nem is igazán voltam eddig felkészülve rá. Nagyon jól elvagyok a gyerekeimmel, unokáimmal, rokonaimmal, barátaimmal. Nem mondom, hogy néha nem fordul meg a fejemben, hogy jó lenne egy kötetlen, független partner, de viszont nem minden áron. A társas magánynál szerintem a mostani magány 100-szor nyugodtabb.

Bocsi, ha kissé elnyújtottam a mondandómat.

2010. nov. 27. 13:06
Minden téren igazavan ripi52nek .
2010. nov. 27. 12:57
Sziasztok most találtam rátok nálam pont most van egy nagy megcsalás vagy is engem csalt meg a férjem 23 év házaság után 3gyerek meg nagy vagyon de egy nőnek mindig legyen büzkesége nekem van és tulkel ad ni rajta nem a gyerekek miat legyünk együt nagy vájdalom sok sírás de nem szabad a saját életünket feladni .Nem érdemli meg egy férfise hogy idegeskedjünk miata.Csak a gyerekek.
72. ripi52 (válaszként erre: 71. - 16b5d6ae34)
2010. nov. 27. 12:34
Mondjuk én sem értem őket, de ennek ellenére nem is ítélem el, ha valaki homoszexuális. A biszexet, meg főleg nem értem. De felőlem mindenki azt csinál amit akar, csak legalább ne nyilvánosság előtt, hanem a 4 fal között.
71. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 70. - Ripi52)
2010. nov. 27. 11:15

Csakis különneműekre!


Divat, nem divat, szerintem borzalmas dolog, nem tudom megérteni és nem is akarom.

70. ripi52 (válaszként erre: 69. - 16b5d6ae34)
2010. nov. 27. 11:06
Igen-igen... de remélem különneműekre gondoltál. Mert ugye manapság nem lehet tudni, divat lett az egyneműek szerelme.
69. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 68. - Ripi52)
2010. nov. 27. 10:56
Igen...kétségtelen, hogy 2 ember kell a dologhoz.
68. ripi52 (válaszként erre: 67. - 16b5d6ae34)
2010. nov. 27. 10:55

És a könnyűvérű nőknek?????? Azoknak mi van bekódolva???? A csábítás???

Kettőn áll a vásár. Tologathatjuk, hogy ki a hibás... az igazság odaát van...

2010. nov. 27. 10:20
Szerintem a férfiakban eleve bele van kódolva a vadászösztön, a préda megszerzése.
66. ripi52
2010. nov. 27. 07:56

Egészséges férfi nem tanulja, hanem a génjeibe hordozza a szexuális dolgait. Egy férfi mindig ragaszkodik ahhoz a nőhöz, aki minden igényét kielégíti.

A férfiak egyik, ha nem a legerősebb ösztöne a szexre irányul. Számára sok minden örömet okozhat, mégpedig a legintenzívebb öröme az, ha egy neki tetsző nővel szexelhet. Ennél már csak egy leg-legintenzívebb öröme létezik, - az, ha a szerelmével SZERETKEZHET. Ez mindent visz. S ha otthon minden rendben van, akkor ez a társa.

Az ösztönöket nem lehet paragrafusokkal leszabályozni!

Nagyon sokan szeretnek büntetlenül játszani - amíg a turpisság ki nem tudódik.

Az én 36 évi házasságom is pont a párom hűtlensége miatt ment tönkre. Azzal viszont teljes mértékben egyet értek, hogy egy házasságot együtt lehet széppé tenni és ugyanúgy közösen lehet elrontani is. Az igazsághoz hozzá tartozik azonban, hogy ez nem mindenkire vonatkozik. Mint a közmondásban: „Ahány ház, annyi szokás”

Ennek ellenére nem hiszem, hogy egy olyan világban élünk, ahol a férfiak kiismerhetetlenek, érthetetlenek, sőt egyfajta ellenségek, akik csak azért vannak, hogy velünk kibabráljanak. Hiszem, hogy léteznek normális, szerethető férfiak, csak nem kellene nekünk, nőknek negatív gondolatokat ébreszteni.

Természetesen nem azt akarom mondani, hogy az összes férfi ártatlan bárányka. Őket messze el kell kerülni, és helyettük megtalálni a - sokszor csiszolatlan - gyémántokat! Hogy hogyan???? Hááááát...ez még kérdés....

65. 68cdf054fc (válaszként erre: 63. - 635da491de)
2010. nov. 27. 07:16
jo pelda ez, igy pl.fellehet dobni egy 10-20eves hazassagot...
64. 635da491de (válaszként erre: 62. - 68cdf054fc)
2010. nov. 27. 00:58
De mivel csak 5-10 nő jut 100 pasira, ezért 100 pasiból kb. 90 hoppon marad...
63. 635da491de (válaszként erre: 61. - F7141c40d0)
2010. nov. 27. 00:56
Biztos van akibe igen, de mi van azokkal akik swingerbe járnak a barátnőjükkel vagy feleségükkel? Azok nem féltékenyek? Sőt van aki azt mondja, hogy ha így történik az nem megcsalás, ha egyedül csinálja valakivel akkor meg igen...
62. 68cdf054fc (válaszként erre: 61. - F7141c40d0)
2010. nov. 26. 17:11
azert ne altalanositsunk:)Nalam az:)es meg vannak egy paran.Nem azzal kell foglalkozni hogy mit mond a tarsadalom.Ha par eves kapcsolatba valaki felrelep arra nincs hozzaszolasom mar(leirtam):) Egy kb20 ev utan meg miert ?mert unalmasak lesznek , de erre is van megoldas, csak gondolkodni kell.es azza nemgyoz meg senki hogy nemigyvan h ha egy ferfi nemkapja meg a notol amit akar az agyban.-..az megkapja mashol, csak eleg felmenni egy sexhirdetos oldalra, tobbszaz nos ferfi van .
61. f7141c40d0 (válaszként erre: 50. - 635da491de)
2010. nov. 26. 16:01
Vajon ha olyan társadalomban növünk fel, ahol nem bűn a megcsalás, sőt a poligámia a természetes, akkor nem fáj, ha a párunk másokkal lefekszik? Mert szerintem ugyanúgy fájna... valahogy belénk van kódolva ez a fajta kisajátítás és egészséges féltékenység, nem hiszem hogy nevelés kérdése lenne.
60. 68cdf054fc (válaszként erre: 58. - F7141c40d0)
2010. nov. 26. 10:46
Ez igaz, korulottem is ez megy, de attol meg te neveszitsd el a bizalmad, igenis letezik huseges ferfi is es no is:)
59. 2265582793 (válaszként erre: 50. - 635da491de)
2010. nov. 26. 09:29
Igen, a megcsalás bűn meg szemétség!
58. f7141c40d0 (válaszként erre: 55. - 8285925b39)
2010. nov. 26. 09:02
Ez jó hír! :) Mert a párom biztos hogy a legjobb barátom, mindent meg tudunk beszélni :) A szerelem már kérdésesebb, mert nem tudom az milyen (így azt sem, hogy én szerelmes vagyok-e :D), de nagyon szeretem az biztos :)
57. f7141c40d0 (válaszként erre: 54. - 68cdf054fc)
2010. nov. 26. 09:00
Sajnos nem csak egy fórum miatt jutottam el idáig, hanem mindenhol ezt hallom/látom évek óta, a környezetemben is :( De örülök hogy vannak akik más véleményen vannak :)
56. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 55. - 8285925b39)
2010. nov. 26. 07:50
Igazad van, mert barátság és feltétlen bizalom kell ahhoz, hogy több évtizeden át tartson egy kapcsolat.
55. 8285925b39 (válaszként erre: 49. - F7141c40d0)
2010. nov. 26. 07:46
Tegnap olvastam, hogy azok a kapcsolatok maradnak meg - tántalán - egy életen át, amik barátságra épülnek, szóval kell a nagy szerelem, de nagyon fontos, hogy a párok egymás legjobb barátai is legyenek természetesen a szerelem mellett. :)
54. 68cdf054fc (válaszként erre: 49. - F7141c40d0)
2010. nov. 26. 07:41
Hidd azt hogy te leszel a kivetel, nema hogy egy forum miatt leszel bizalmatlan...ez nevetseges lenne:)Es 10ev utan miert ne lehetne feldobni egy hazassagok, annyi dolog van , csak ezt a unalmas emberek nemtudjak.Meg olyanok irnak akiket megcsaltak, ilyenekre ne adj:)
53. 68cdf054fc (válaszként erre: 49. - F7141c40d0)
2010. nov. 26. 07:36
jaj mar ne innen vegyel peldat, megkeseredett emberek leirjak hogy milyen pocsek eletuk van hogy a ferjuk ossze vissza kefel mas nokkel, de nem am hogy elhiszed hogy ez a normalis es belenyugszol.Ne egy forumbol indulj ki:):)
1 2 3 4 5 6 7

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook