Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás 19 év és 2 gyerek után fórum

Megcsalás 19 év és 2 gyerek után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
9. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Csillagszem38)
2023. máj. 13. 07:51
Honnan dobja ki? A pasit a saját házából?
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Globus)
2023. máj. 13. 07:48
Nem.Csendben szerzem a bizonyítékokat és közben felhívom egy ügyvédet. 2 hetet adok erre magamnak, utána pont egy közös nyaralást kellene fizetni, az előtt fogom szembesíteni és közölni h nyaralás helyett költözésre költhet.
7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 07:44
Beszéltél már vele?
2023. máj. 13. 07:43
😭😭😭😭
2023. máj. 13. 07:37
Az egészségem miatt nem volt munkám, nem tudtam hova menni illetve azt, hogy megcsal 2 napja tudom.
2023. máj. 13. 07:35
Nem kellett volna várnod eddig, ki kellett volna dobni korábban 😪
2023. máj. 13. 07:29
Köszönöm. Hát igen ez van. Megmondom őszintén életemben nem gyűlöltem senkit, de ezt az embert akit lelkitarsamnak, barátomnak neveztem, akivel együtt “öregedtem” meg, borzasztóan gyűlölöm és a gyerekek miatt azt se lehet h egy életre töröljem az életemből. Nyílt kapcsolatot felajanlottam neki anno, mert olyan szarban voltunk, de ő azt mondta sose lenne ra kepes mert csak engem szeret.. én meg hűséges voltam ehhez az embernek nem nevezhető véglényhez.
2023. máj. 13. 07:25
Sajnálom 😪 gondoltam hoxazok picit reggel, erre ilyenben belefutni egyből....😭
2023. máj. 13. 07:17

Sziasztok,


Szeretnék olyanokkal beszélgetni, akik átélték ezt. 2 napja tudtam meg, hogy gyermekeim apja 5 éve szeretőt tart akit szintén megcsal nőkkel. Magyarul azt se tudom ki az az ember akivel a fiatalságomat leéltem. Ez az amitől görcsöl a gyomrom. Elvette az életemet.39 leszek és elvette a fiatalságomat. Sok hullámvölgyünk volt, de erre nincs mentség. Most az van, hogy 2 napja tudom. Szép csendben. Szerzem a bizonyítékokat, majd elé állok. A ház az övé. Nekem kell majd mennem és a gyerekek fél időben velem lesznek, de albérletbe kell mennem 15 év egyutteles utan. Szerintem a minimum lenne,hogy fizesse az alberletet. A házhoz is nincs kozom, errol van papir. Bocsanat ha osszevissza irtam, ma se aludtam a gyomor fájdalomtól.

Ja és nem sejtettem semmit. Bíztam benne. Csak jott egy furcsa erzesem nem reg es innen jott h megnezem a telefonjat.Azóta is fotozom. Akkor is a nővel volt amikor életmento mutetet vegeztek rolam. Tudja is h milyen mutetem volt. Szoval ez erzelmi kapcsolat volt plussz egyeb nokkel. Nem tudom mar megszamolni hannyal.4-5 biztosan volt rajta kivul.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook