Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megcsalás 19 év és 2 gyerek után fórum

Megcsalás 19 év és 2 gyerek után (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
39. Bichi (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 10:06

Sajnálom, hogy így jártál, de ezt a részt én nem értem: "Azt mondta már amiatt is megtudja fingatni h 15 év bejelentett lakhatás után el kell hagynom az ingatlant."

Mindenkinek el kell hagyni azt a lakást, ami nem az övé, ez teljesen alap, mág akkor is, ha ez neked rosszul esik. A gyerekeket meg nem vagy "köteles" vinni, tehát ezért előny neked nem jár. Szóval nem értem ezt mi alapján mondja bármilyen ügyvéd is. Ha ez így lenne, nem lenne annyi nő sz.rban váláskor, és maradna inkább a seggén...

38. 55Judit (válaszként erre: 37. - Ildike2)
2023. máj. 13. 10:06
Ildike! Értem a rólam alkotott véleményedet, és épp te vagy az akitől ezt a megjegyzést rám nézve nem vártam. De köszönöm. Nem volt olyan szándékom hogy belerúgjak, és nem érzem hogy azt tettem volna. Csak a figyelmét akartam felhívni arra hogy bizony amit a múltban átélt az nem veszteség volt hanem nyereség, ezzel gondolkozásra késztetni és vigasztalni próbáltam. De ha te úgy értékeled hogy emiatt én unintelligens vagyok, legyen. Mindannyian másként látjuk egymást, és időnként még én is változtatok a véleményemen.
2023. máj. 13. 09:57

Van egy mondás: döglött lóba nem rúgunk.

FI két napja tudja, hogy évek óta csalják. Intelligencia kérdése, hogy ilyenkor nem döngöljük földbe(nyilván, ő is hibázott, de az vesse az első követ...), nem bántjuk, hanem segíteni próbálunk.

2023. máj. 13. 09:30

Miben nyilván az meg hogy elvette az életedet, a fiatalságodat? Ami innen látszik az, hogy boldogan éltél vele, neki köszönhetően lett 2 gyereked is. Ezeket a nők általában nem veszteségként értékelnek. A lakhatásodért nem kellett mozdulnod se, a készbe mentél bele.

Az eddigi életed nyereség volt, mert egyedül ezekre nem lettél volna képes. Hogy a jövőben veszítesz vagy nyersz, az szintén rajtad múlik. Minden helyzetben van választásunk.

35. timycat (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 09:20
Aggódott, csak stresszes volt, levezette a feszültséget. A szex tök jó feszko levezető.
34. timycat (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 09:18

Dehogy hagynám, főleg ha minden oké. Évek óta megcsal, de észre sem vetted, így nem szenvedhettél hiányt semmiben.


A hab a tortán hogy írtad, hogy te felajánlottad a nyitott kapcsolatot. Így pláne nem értem a hisztit.


Jó itt sok mindent nem értek, ma, szombaton 3/4 8-kor még tervezted hogy felhívsz egy ügyvédet, 8-ra már ki is voltál jó ügyvéd által okosítva.

Szóval nem aggódok, megoldod.

2023. máj. 13. 09:16
Átgondolom amiket írtatok. Az biztos, hogy nálam ez nem fér bele. A nyitott dolgot anno ajanlottam neki amikor az egeszsegem miatt nem tudtunk egyutt lenni. Ennek ellenere a szemembe mondta h szeret és helyette titokban csalt amikor en a korhazat nyomtam. Erre nincs mentseg.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Timycat)
2023. máj. 13. 09:14
Nem hagynád ott, ha tudnád, h évek óta több nővel megcsal?
2023. máj. 13. 08:32
Lehet, hogy én sem pattannék le. Szerintem sem olyan egyértelmű, hogy neked kell onnan dobbantanod. 19 évig oda kerestél, fizettél a rezsibe, szépítetted, stb. És a gyerekek, az az otthonuk, a megszokott, az iskola, stb. Én sem rángatnám őket. Itt a kérdés, hogy bírod-e és, hogy meddig. Nem egyértelmű, hogy rosszul jössz ki belőle. Nyugi, én is türelemre biztatlak.
2023. máj. 13. 08:16

Szerető és megcsalás.

Vajon férj is?

29. K-né Zsóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 08:15
Én nem lépnék le. Anno te magad ajánlottad neki a nyitott házasságot. Kicsit késve, de most él vele. Tudom, hogy fáj, rosszul esik, de én akkor is max. másik szobába költöznék. Nem rángatnék két gyereket ide-oda, pláne nem a bizonytalanságba.
28. timycat (válaszként erre: 27. - Timycat)
2023. máj. 13. 08:12

Látom lassan csepegtetjük az infót... megint. Van lakás is, munka is, már ügyvéd is.


Ennek a fórumnak csak a cardobálás a célja.

27. timycat (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 08:08

Lentebb az írtad nem volt munkád, a múlt idő nem volt egyértelmű.


Fele-fele gyerek elhelyezésnél nincs gyerekre tartásdíj. Házastársi tartás lehet, de ez függ az anyagi helyzettől, keresetetektől. Nehéz ügy.


Lakhatás, nem tudom mennyi idősek a gyerekek, van ritkán olyan verzió, hogy a tulajdonos félnek kell lelépni a saját tulajdonából, de ekkor lakáshasználatra igényt tarthat. A legszebb ha elég nagy a ház/lakás elrendelhetik a közös használatot. Szép sztorik keverednek ilyenekből. Ügyvéddel egyeztess, még mielőtt borítanád a bilit.


Én mondjuk, emiatt biztos nem pattannék le, de ez én vagyok.

2023. máj. 13. 08:06
mármint 13 és fél
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Semleges)
2023. máj. 13. 08:06
10 és 13,5 évesek
2023. máj. 13. 08:06
Tudom, nem vagy vele előrébb, de nagyon nem irigyellek.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Ildike2)
2023. máj. 13. 08:06
Igen ez az övé.
2023. máj. 13. 08:05
mennem kell most, késobb olvasok köszönöm addig is mindenknek
21. Ildike2 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 08:05

Igen, ez egy jó ügyvéd, valóban.

A ház ezek szerint a férjed különvagyona, igaz? Mert ha a házasság alatt szereztétek volna, akkor közös lenne, mindegy, kinek a nevén van.

20. semleges (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 08:04
Így már picit jobban hangzik. Gyerekek mekkorák?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Semleges)
2023. máj. 13. 08:03
De van egy lakásom, csak apukám használja és kicsi lenne 3-unknak. Albi fizetésben Ő is tudna segíteni 1 részében.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Timycat)
2023. máj. 13. 08:02
A fizetésemből. Van egy biztos munkahelyem. Meg tudom oldani, ha a kiegészítő tartsádij az albi nagy részét fedezi.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ildike2)
2023. máj. 13. 08:01

Van már jó ügyvéd.Kiegészítő tartásdíjat kell fietnie akkor is. Azt mondta már amiatt is megtudja fingatni h 15 év bejelentett lakhatás után el kell hagynom az ingatlant.

Én akarok költözni mindenképp

2023. máj. 13. 07:59

Szomorú:(

40 évesen két gyerekkel gyakorlatilag semmi nincs a neveden?

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Aszparagusz)
2023. máj. 13. 07:59
Miután közös lenne a felügyelet, de jelentősen rosszabbak lennének a körrülmények mint ahol most vagyunk, így a kiegészítő tartásdíj az Ő fizetéséből már fedezné az albérletet, így értettem a költést.
2023. máj. 13. 07:58

Nagyon együtt érzek veled!

Ami a legfontosabb: hideg fej. Semmi ordibálás, veszekedés.

Semmit ne mondj, amíg az ügyvéddel ki nem dolgoztátok a stratégiát.

Biztosan el fogja mondani az ügyvéd, de:

-attól, hogy az övé a ház, egyáltalán nem biztos, hogy neked kell költöznöd

-ha a gyerekek fele-fele időben lesznek elosztva, az azt jelenti, hogy nem fog gyerektartást fizetni, de ha szemét, ugyanúgy neked kell majd a nagyobb költségeket állnod, hacsak nem mutatsz mindenről számlát

Ez a pasi nagyon-nagyon ügyesen biztosította be magát. Jó ügyvéd kell.

13. timycat (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 07:55

Felesleges, mit akarsz a bizonyítékokkal elérni?


Mi a terv a továbbiakban? Hol, hogy, miből fogsz élni?

12. aszparagusz (válaszként erre: 10. - Globus)
2023. máj. 13. 07:53
Arról nem beszélve, hogy hiába talál bizonyítékokat, egy válásnál nem fog anyagilag jobban járni csak azért, mert a pasi csalta meg.
11. aszparagusz (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 07:52
Ha a ház a férjedé és papír van róla, hogy neked semmi közöd hozzá, akkor neked kell a költözésre költened.
10. globus (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 13. 07:52
Nem tudom, hogy milyen bizonyítékokat találsz, de könnyen el lehet vágtatni hamis nyomon.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook