Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár fórum

Megasztár (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
7597. Eszter_87 (válaszként erre: 7585. - Zebracsikó)
2010. dec. 18. 15:12
A hang nagyon nagy fejlődésen ment át, már ha ezt Lüszi énekli, nagyon szép. De a klip, kicsit bugyuta. Bár a hotel, ahová bemegy a rácsos kapun, nagyon szép, ott szoktam én is lakni, amikor Kaposváron vagyok... :) Csak azt nem értem, hogy miért vezet autót, amikor a műsorban azt hiszem, hogy 13-14 éves volt, akkor most nem lehet több, mint 16. Először nem tudtam, hogy kire hasonlít, de elképesztő a hasonlóság köze és Vanessa Hudgens között a HSM-ből! :)
7596. 36a26f5226 (válaszként erre: 7561. - Virgilius)
2010. dec. 18. 15:11
Ákos soha nem playbackel, azért nem is vállal olyan fellépéseket, csakis, és kizárólag színvonalas, élő zenei fellépéseket... Nemhiába kéri is meg az árát... Ilyen pl. Koncz Zsuzsa is, hogy ő is kizárólag színvonalas, élő zenei produkciókat ad, és soha nem vállal be színvonal alatti, playbacket...
7595. 36a26f5226 (válaszként erre: 7534. - Miss Jane)
2010. dec. 18. 15:06
Azért, mert Tilla népszerű, nincsenek botrányai, stb...
7594. 36a26f5226 (válaszként erre: 7529. - 40163fd81d)
2010. dec. 18. 15:05
Így van, pontosan!! :))
7593. 36a26f5226 (válaszként erre: 7523. - Geridina)
2010. dec. 18. 15:05
Az a baj, hogy saját ország versenyzőjére nem lehet szavazni, Renire legfeljebb Románia voksolhat... A többi ország meg kérdés, hogy kíváncsi-e rá... Feltéve, ha határon túli magyarok nézték a magyar Megasztárt...
7592. Eszter_87 (válaszként erre: 7563. - Re87)
2010. dec. 18. 15:04
Bikicsunáj még oké, mert róla köztudott, h "sztár" lett, több helyen is fellépett az utóbbi időben. Gáz, de akkor is felkapott lett. Ami durva, hogy a többi szerencsétlent a nevetség tárgyává tették. Lehet, h nekik élmény volt a nagy színpadon énekelni, de a produkciójuk nem volt értékelhető. És látszott, hogy van közöttük, aki valóban fogyatékos, nem szimplán dilis. Nagyon nem volt szép ez a műsortól, ill. a kitalálóitól.
2010. dec. 18. 15:02

Fent van a youtube-on az olasz dal, amit énekelt Reni, és Attila:


[link]

2010. dec. 18. 15:01

[link]


Íme a Megasztár döntőjének nyertese!


Liptai Claudia és Till Attila hófehér szettben köszöntötték a nézőket péntek este a Megasztár 5 végső döntőjén. Az énekesek igazán kitettek magukért, és persze meglepetésekben sem volt hiány: egykori meganyertesek, és mostani döntősök egyaránt színpadra léphettek. Végül a 19 éves, nagyváradi lány, Tolvai Renáta kezébe került az arany mikrofon.



foto:TV2



A döntők döntője egy össznépi dallal indult: mind a 11 egykori előadó együtt énekelte Robbie Williams Let me entertain you című dalát, majd természetesen megérkezett a színpadra a két finalista is. Ezután kezdődött az igazi verseny, bár ahogy azt a zsűritagok többször is elmondták: itt már igazán nincsen különbség a két énekes közt, profik, nem tudnak mellé nyúlni.


Első körben Tolvai Renáta állt a közönség elé egy lírai számmal Christina Aguilera-tól. A zsűritagok nagyon megdicsérték, igazi előadóművésznek kiáltották ki. Kökény Attila ebben a fordulóban egy igazán kockázatos dalt vállalt, ugyanis Zámbó Jimmy dalával lépett színpadra. Mondanunk sem kell, hogy a zsűri tőle is elájult, sőt, Friderikusz Sándor még azt is kijelentette, hogy talán még jobb volt a nóta, mint az eredeti.


A második körben mindkét énekes olyan dalt adott elő, amivel már szerepelt a Megasztár színpadán: Tolvai Reni az emlékezetes Karády Katalin számot énekelte, a Mindig az a percet. A dal után még egy kis bulvár téma is szóba került: Tilla arról faggatta a fiatal énekesnőt, hogy Kállay-Saunders Andrással most akkor mi is van köztük. A lány annyit mondott, hogy szereti a fiút. Ezután lépett színpadra Kökény Attila, aki Cserháti Zsuzsa, Kicsi gyere velem rózsát szedni című dalát adta elő. A zsűri most már mondhatni, hogy szokás szerint az egekig magasztalta, Presszer Gábor pedig arra bíztatta, hogy nyugodtan nyúljon ennél sokkal nehezebb dalokhoz, mert simán meg tudja csinálni.

Ezután színpadra léptek a döntő lányai, kiegészülve Király Viktorral és előadták a Crazy című slágert. Őket követték a megafiúk és Rúzsa Magdi, akik egy igazán dögös AC/DC számot nyomtak le.


Elérkeztünk a harmadik körhöz, melyben a versenyzők duetteket énekeltek, az egykori nyertesekkel: Reni Caramellel karöltve egy Michael Jackson számot adott elő, melyben a lány érezhetően visszafogta magát. A második páros előtt színpadra lépett Mester Tamás zenekarával, és egy angol nyelvű dallal szórakoztatta a közönséget. Utána jöhetett Tóth Vera és Kökény Attila, akik cigányzenészekkel kiegészülve énekelték el az egyik legszebb magyar dalt, a Szomorú vasárnapot.


Egy kis pihenőt kaptak az énekesek, amíg az előző négy széria döntőseinek egy része színpadra vonult, és Presszer Gábor számaiból készült válogatással örvendeztették meg a nagyérdeműt. Ott volt többek közt: Mujahid Zoli, Dér Heni, Galambos Dorina, Tóth Vera, Caramel, Torres Dani, Szabó Eszter, Bella Levente, Rúzsa Magdi, Kontor Tamás, Király Viktor, Fekete Dávid.


Ezután következett az igazi párbaj: Attila és Reni a Caruso című, igen nehéz dalt énekelte el, melyet olyan nagyok adtak már elő, mint Andrea Bocelli, vagy éppen Pavarotti, és persze a két versenyző itt is megállta a helyét.

Az egész verseny alatt fej-fej mellett haladt a két versenyző, a szavazás lezárása előtt néhány perccel még éppen ugyanannyi szavazatuk volt. De bizony csak egyetlen arany mikrofon volt, amit végül Tolvai Renáta nyert el. Zárásként a színpadra lépett minden eddigi Megasztár győztes, és az idei év hangjával együtt elénekelték Whitney Houston One moment in time című slágerét.

7589. a9e1c02a7b (válaszként erre: 7546. - Virgilius)
2010. dec. 18. 14:50
Nagyon cuki volt az egyik műsorban. Azt mondta, kiment Amerikába, és ott rájött, hogy a néger utcagyerekek jobban énekelnek, mint ő. Van önkritikája a fickónak, nekem mindig is szimpi volt.
2010. dec. 18. 14:44

Gratulálok Reninek!


szép volt

7587. Zsanetta (válaszként erre: 7578. - Zebracsikó)
2010. dec. 18. 14:42

Akkor sem olyan mint a Megáé,nekem nem jön be az X.

ennyi!

Igen táncosok vannak,de semmi más egyéb fantázia nincs.

De ezen ne vesszünk össze!:)))))

7586. 6e23363a1d (válaszként erre: 7585. - Zebracsikó)
2010. dec. 18. 13:59
Hát igen....
7585. zebracsikó (válaszként erre: 7582. - 6e23363a1d)
2010. dec. 18. 13:46

Tóth Lüszike videoklipje

(amit méltán sehol sem látunk-hallunk)


[link]

2010. dec. 18. 13:38

Ja és valóban: Reni HATALMAS fejlődésen ment keresztül és elképesztő, ahová eljutott ilyen rövid idő alatt, GRATULÁLOK!!:)


De azért: SZÉP VOLT ATTILA, NEKED IS MINDEN JÓT KÍVÁNOK!:)

7583. CsillagTM (válaszként erre: 7501. - 480b578442)
2010. dec. 18. 13:38
semmi zenei múltja nem volt? :DDD el vagy tévedve rendesen:D youtube-on keress már rá...
2010. dec. 18. 13:36

Nos, gratulálok Tolvai Renátának, aki teljesen megérdemelten győzött!

Reni KIROBBANÓ formában volt végig és talán eddigi LEGJOBB és LEGPROFIBB egész estés teljesítményét nyújtotta, nagyon tetszett!!:)


Már tegnap a legelső daloknál biztos voltam abban és talán el is dőlt, hogy végül nem Attila fogja megnyerni a Megasztárt!


Attila nem volt jó formában: beteg volt, izzadt, dekoncentrált, fáradt, ideges és bár nagyon szépen énekelt és igyekezett minden erejét összeszedni, de Reni majdnem mindegyik produkciójával lekörözte Attilát, akinél a csúcspont a Tóth Verával való duettezés volt, mert abban ő tarolt!!:)


Reni győztesként kezdte a finálét és úgy is fejezte be, abszolút akarta, igazán vágyott rá és hihetetlen erőbedobással vitte végig az egészet - bár én Attilának drukkoltam elsősorban, de Reni teljesítménye alapján fejet kell hajtanom az igazság előtt és örülök a megérdemelt győzelmének!:)

Igazán nagy profizmusra vall Reni egész hozzáállása is és hogy egyáltalán nem izgult vagy jól tudta leplezni azt és sokkal erősebbnek tűnt, mint eddig valaha bármikor! Készen van! Ő MÁR SZTÁR!


Talán az is közre játszott a döntésben, hogy Reni csak 19 éves, ereje teljében van, míg Attila már 35 és Renihez képest "kiégett, fásult"....talán Reniben több eladhatóságot és több időt látnak a menedzserek.....

Azért szívből remélem, hogy Attilának is lesz lemeze és úgy fog a hangja szólni rajta, hogy előtte jól kialussza magát....Ráfér a pihenés és a családi együttlét!:)


Ja és nagyon jó volt látni az összes eddigi megást! Tóth Lüszi hogy felnőtt!:))


Mester Tomi előadása is nagyon tetszett és jól előadta magát, gratulálok - bár a dala annyira nem fogott meg!:)


Szép este volt, csak túl sokáig húzták...!

A castingosok fals hangkoncertjét én kihagytam volna, mert nem illett az estébe..., ja meg Reni forgószékétől elszédültem!:D


Kb. ennyi!:-)

7581. zebracsikó (válaszként erre: 7578. - Zebracsikó)
2010. dec. 18. 13:22
*jav.kiáLLnak
7580. zebracsikó (válaszként erre: 7561. - Virgilius)
2010. dec. 18. 13:20
Ákos élőben énekelt, csak a zenei alap volt playback
7579. zebracsikó (válaszként erre: 7547. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 18. 13:19

Mesterék produkciója egy héttel korábban lett felvéve.

de élőben zenéltek

7578. zebracsikó (válaszként erre: 7540. - Zsanetta)
2010. dec. 18. 13:17

az X Faktorban semmi show? csak kiálnak és énekelnek??

nemááááár!

vannak táncosok meg minden olyan, ami a Megazstárban is volt

7577. 480b578442 (válaszként erre: 7575. - 480b578442)
2010. dec. 18. 12:29
Azért akarom tudni mert elég érdekes válasz jött rá.
7576. sunshine24 (válaszként erre: 7563. - Re87)
2010. dec. 18. 12:28
Fejtsd ki légyszíves, hogy miért is gáz? Lehet, hogy valakinek nem szimpatikus Reni, vagy a stílusa, de ez a lény igenis rengeteget fejlődött adásról adásra, nagyon jó hangja van, és megérdemelten győzött. Nem értem miért lenne ez gáz. Nincs miért szégyenkeznie sem neki, sem a zsűrinek.
2010. dec. 18. 12:15

Figyeljetek már!

Aki sms-ben szavazott a szavazatát nem a 17631-re kellett küldeni?

7574. ujlany (válaszként erre: 7565. - Virgilius)
2010. dec. 18. 12:06

ok, ez lehet, en nem ertek hozza. En a netes forumokat kedvelem (egyik-masikon lehet beszelgetni is, es nem egok harcarol szol a dolog)

en amit leszurtem ott, hogy csak egy holgy enekelt eloben.

Ha ezt mondod, nem igy van, ok?

en attol meg tudom elvezni, hogy playback, az mas kerdes, hogy az igazi az, hogy az ember kiall, es enekel.

kellemes napot neked!

7573. Zsanetta
2010. dec. 18. 12:04

azok szegénykék legtöbbje ,szerintem mint defektes volt:)

Bocsánat,de így van !

Szerintem!

2010. dec. 18. 12:02

jujj..most néztem meg a "castingstar'-okat..atyagatya..

ááá..józan ízlés határain belül nem tudok nyilatkozni..:DD

EZEK nem gyengén vannak elvarázsolva..és a legjobb,hogy totálisan meg vannak róla győződve,hogy ők igen is jól énekelnek..

tisztára mint a twilight zone..:)


[link]

7571. 745c235007 (válaszként erre: 7545. - Eszter_87)
2010. dec. 18. 11:50
Hát, ez történetesen jó nagy tévedés! Hidd el!! :)
7570. Zsanetta (válaszként erre: 7567. - 4f8ae69d1b)
2010. dec. 18. 11:48

Nekem sem a Tomi,sem Csaba,sem Nikolas nem tetszik.

Norbi is az előadása miatt,de ennyi!

A csajokból is a Veca és Kati.

Én ott Nonstopos voltam.

7569. Zsanetta (válaszként erre: 7563. - Re87)
2010. dec. 18. 11:46

Én jót mosolyogtam rajtuk!:)

A flúgosabbakat tették oda!

2010. dec. 18. 11:46
Hát én nem Reninek szurkoltam...:-)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook