Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár fórum

Megasztár (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
7717. Eszter_87 (válaszként erre: 7716. - Virgilius)
2010. dec. 21. 13:37
Az oké, de akkor egy állítólagosan világsztárnak készülő megasztáros ne használja már a régies alakokat 19 évesen...
7716. virgilius (válaszként erre: 7708. - 36a26f5226)
2010. dec. 21. 12:47
Ezek régies alakok, a mai köznyelvben nem használjuk őket. A "tsókot" sem. Mellesleg kimondva az is "csók" volt a maga idejében, csak az íráskép különbözött.
2010. dec. 21. 10:09

Az is megmaradt az emlékeimben, hogy volt egy lány, akit azért küldtek haza, mert állítólag, és ezt a zsűri mondta, pont úgy énekel, mint Celine Dion ( elnézést, ha rosszul írom a nevét!)!!!!!


A Friderikusz Úr kerek perec megmondta, hogy ez a szám pont olyan volt, mintha maga Dion énekelte volna...!


Ezután mondván, hogy utánzás, menjen haza!!!!!!!!!!! Mert hogy ők nem utánzóművészt keresnek..!


Na de kérem, most mit csináljon, ha esetleg tényleg hajaz a hngja a _Világsztáréra???????????????????????????? Mellesleg ha így van, annyira sz@r nem lehetett!!!!!


Én először azt hittem viccelnek vele!


Ezután viszon többször hallottam ,a mostani szériában is, hogy " jajj de jó, tisztára, mint az eredeti.." !


Ez is hogy van?????????


Na mindegy, sok sikert minden győztesnek, reméljük nem csak a bulvár fog róluk szólni!


Ennél a Reninél is már szinte nagyobb téma volt, hogy jujj, szerelmes-e a srácba, és az szereti-e, mint a győzelem, meg a verseny!....

7714. Eszter_87 (válaszként erre: 7711. - Kingalaura)
2010. dec. 21. 09:07
Pontosan, a népnek sztárocskák kellenek, akiről pletyiheznek a bulvárlapok, megjelenhetnek pikáns fotóik, mozgalmas, de semmit mondó klipjeik. Nem ez a jellemző ma? Egyre jobban efelé megyünk. Míg külföldön a tehetségkutatók énekeseket adnak az országnak, itt "celebeket". Tisztelet az eddigi négy széria győztesében, ők mondhatni énekesek, de a többi döntős, botcsinálta énekes a béka s..ge alatt van...
7713. Eszter_87 (válaszként erre: 7703. - Viva70)
2010. dec. 21. 09:02
Szerintem azért fontos, mert valamennyire tükrözi a nép mentalitását az, hogy milyen a győztes. Ha valaki tipikus bunkó, akkor olyan a jónép is, mert ők szavazzák oda. Sajnos a szavazók, és az egyéb közönség juttatják oda a magyar zeneipart, ahol van. Világsztárokról itt csak álmodni lehet.
7712. geridina (válaszként erre: 7707. - Bildus)
2010. dec. 21. 08:47

Remélem, Dzseniffer és Enikő is indulnak a megasztár 6-ban, hátha ott továbbjutnak:)


Igaz, Tabánit sem tartották érdemesnek a 4. megasztárban, mégis megnyerte a csillag születiket

7711. Kingalaura (válaszként erre: 7700. - Mamma2)
2010. dec. 21. 08:44

Senki nem mondta, hogy nem magyar!!!!!!!!!


A véleményemhez pedig jogom van!


Különben: itt az említett szónál nem az eredeti forma megtartásáról volt szó, nem amiatt énekelte úgy! De ha figyeltél volna, akkor látod, hogy írtam, másnál az ilyen vátoztatás hiba volt...! Annak számított, nem is kicsinek!


Egyébként mást sem tud tökélettesen magyarul!


Magyarkodás... nem ismersz!!!!! Annak idején a családunk nagyon sokat segített román családokon, még a régi "szép" időkben!!!!!!


Itt nem erről van szó!


Volt tehetségesebb Renátánál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


De igaz, ez csak egy show... Ma ez kell a népnek : sztárocskák, tisztelet a kivételnek!

7710. elszabadult hold (válaszként erre: 7703. - Viva70)
2010. dec. 20. 20:58
a számból vetted ki a szót... :)
7709. viva70 (válaszként erre: 7706. - Hjaniko)
2010. dec. 20. 18:49
Ez így igaz..., az élet már csak ilyen...
7708. 36a26f5226 (válaszként erre: 7700. - Mamma2)
2010. dec. 20. 18:39
Ez így van... Vannak versek, amikben az utca is ucca, stb... Pl: Mikor az uccán átment a kedves, Petőfitől...
7707. bildus
2010. dec. 20. 18:35
Sebaj! Indul az X-faktor 2., a Csillag születik 3., és van egy olyan sejtésem, hogy nem maradhat el a Megaszar 6. sem... :)
7706. hjaniko (válaszként erre: 7705. - Viva70)
2010. dec. 20. 18:27

Hát, gyarló az ember...ha nem az van, amire vágyik, sír.

Én mondjuk meg vagyok elégedve az eredménnyel, de mikor András és Yvette kiestek, az rosszul esett.

7705. viva70 (válaszként erre: 7704. - Hjaniko)
2010. dec. 20. 18:24
Igen..., de akkor meg ne sírjon utána, ha nem az van, amit elképzelt...
7704. hjaniko (válaszként erre: 7703. - Viva70)
2010. dec. 20. 18:22

Szíved joga:)

Én is hasonló mentalitású vagyok, de aki mániákus rajongó és erre költi a pénzét, miért ne tenné? Ha ő boldog a sok sms-sel,mert úgy hiszi, mindent megtett a kedvencéért és örömében sírva viszi haza a Norbi-kazettát, hadd tegye, nem?

Mindenki megpróbál boldog lenni a maga módján.

7703. viva70
2010. dec. 20. 18:17
Nem értem ilyen jelentéktelen dolog miatt miért kell ennyire felháborodni. Nekem például teljesen mindegy volt ki nyeri a megasztárt, vagy akár az X-faktort. Egy péntek-szombat esti kikapcsolódásnak tudtam be az egészet. Véleményem természetesen van, de eszembe nem jutna soha sms-t küldeni ilyesmikre. Azt a pénzt a saját családomra fordítom inkább, mert annak sokkal több értelmét látom. Nem fogom megvenni egyik "sztár" lemezét sem, és a fellépéseikre sem fogok elmenni. Az sem érdekel, ki, kivel, mit csinál. Az én ízlésvilágomnak megfelelő zenéket fogom hallgatni ezután is, ahogy eddig is tettem.
7702. hjaniko (válaszként erre: 7699. - Mamma2)
2010. dec. 20. 17:36
Egyetértek.
7701. bildus (válaszként erre: 7674. - Kingalaura)
2010. dec. 20. 17:15

De, ha a szakmai zsűri döntene egy ilyen műsorban, akkor mi hasznot profitálnának? Semmit! Ez egy kereskedelmi csatorna, és egy ilyen műsorban a versenyzőket, a zsűrit a nézők "szponzorálják" az elküldött sms-ekkel, illetve a nyeremények is ezekből az üzenetek díjaiból lesznek kifizetve.

Tehát, ha úgy menne, mint a régi szép időben, hogy volt egy tehetségkutató, a legjobb megnyerte a zsűri döntése alapján, a többi meg ment a levesbe, akkor nem lenne ennyire telített a zenei piac szarabbnál-szarabb előadóktól és zeneszámoktól :)

7700. mamma2 (válaszként erre: 7688. - Kingalaura)
2010. dec. 20. 12:24
Rosszindulatú vagy, és már megint kezded a "magyarkodást"....HOXA nemrég állította le a Szíj M.-ás fórumban!!!! Tolvai Renáta is magyar!-akkor is, ha romániában lakik! A tsók, pedig nem hiba!-régies kifejezés, az eredetiben is igy használták a "csók" szót.
7699. mamma2 (válaszként erre: 7684. - Fgh34)
2010. dec. 20. 12:16
Te melyik megasztárt nézted? -nem Andreass-ról volt szó, hanem Andrásról! Kállay Andrásról a félig amerikai félig magyar nagyon tehetséges fiúról.Ő tetszik Renátának, és ez egyáltalán nem baj,- őszinte volt!Inkább Tylla volt ciki,a gerjesztett szenzációhajhászás miatt!!!-és minden írigység, rosszindulat ellenére Renáta megérdemelten győzött! Ő a MEGASZTÁR
7698. hjaniko (válaszként erre: 7697. - Geridina)
2010. dec. 20. 11:38
Hát,eléggé - én se dohányzom, így aztán még inkább. De akkor ők buliztak, elengedték magukat és nyilván nem törődtek a fotósokkal - nekik is kell a magánélet. És sokan cigiznek, ha fel vannak pörögve vagy alkoholt isznak.
7697. geridina (válaszként erre: 7696. - Hjaniko)
2010. dec. 20. 11:26
Persze, nem is azért írtam, csak olyan furcsa látni.
7696. hjaniko (válaszként erre: 7691. - Geridina)
2010. dec. 20. 11:16

Hát, ők is emberek, mint mások. Az ő dolguk vigyázni a hangjukra, nem a mienk.

Emlékszem, annak idején, mikor Szabó Eszter terhes lett és letette a cigit, egész más lett az énekhangja is. Nagyon sokat szívhatott előtte.

7695. geridina (válaszként erre: 7694. - CsillagTM)
2010. dec. 20. 11:13
ja, értem:)
7694. CsillagTM (válaszként erre: 7693. - Geridina)
2010. dec. 20. 11:04
neeem, én a Claudiás képet...
7693. geridina (válaszként erre: 7692. - CsillagTM)
2010. dec. 20. 11:00
Ezt raktam be én is:))))
7692. CsillagTM
2010. dec. 20. 10:58

[link]


vááá:S :D

7691. geridina
2010. dec. 20. 10:48

Tudom, hogy nem szorosan az énekversenyhez tartozik, de találtam képeket, és teljesen elámultam. Olyan emberek kezében láttam cigit, akikről abszolút nem gondoltam volna. Amúgy én is dohányos vagyok, nem elítélem őket, csak furcsa volt. A legmeglepőbb Renáta volt. Én is énekeltem, tudom, hogy megváltoztatta a hangom a cigi, mélyítette, Renién ezt még nem hallani. Ezen kívül Attila, Mester Tamás, Rúzsa Magdi, Tilla, és a legelőször kieső lány (most nem jut eszembe a neve) kezében van cigi:)


[link]

7690. virgilius (válaszként erre: 7688. - Kingalaura)
2010. dec. 20. 09:55
Ha majd "valahol" képviseli Renáta az országot, akkor ott úgysem hallják a magyar akcentusát, csak az angolt. :)
7689. CsillagTM (válaszként erre: 7684. - Fgh34)
2010. dec. 20. 09:53
már Andreasra is hajt a Reni, nem elég neki András?:P
2010. dec. 20. 08:34

Nem beszélve arról, hogy ez mégiscsak egy magyar verseny.


Már elnézést, de Renáta fogja képviselni esetleg az országot valahol, és még magyarul sem tud rendesen!


Miért nem jó nekünk egy hétköznapi családapa megasztárnak???


Mert nem lehet majd rőla annyit cikkezni, mert megmondta, hogy azért sem fog elválni, mert már ezt találgatták, meg van egyénisége, amihez ragaszkodik. Nem lehet majd formálni, ahogy akarják! Renit azért rendesen átalakították a műsor alatt! Majd ő szépen megcsinája amit mondanak neki, lesznek körülötte dolgok, el lehet majd adni!


Nem vitatom, tud énekeleni, mert azt azért nem lehet mondani, hogy tehetségtelen. De volt nála jobb!!!!!!!!!


És csak ismételni tudom ,magam: folyton kinn állt, úgy kellett a megasztárba visszarángatni többször!!!!!!!!!!!!!!


A sokat emlegetett számában is ,ami a zsűrinek is annyira tetszett, mert hogy milyen érdekesen mondja: tsók...az magyarul: csók... ennyi.

Ha már itt akart nyerni, vegye a fáradtságot!!!!!!!!!!!!!!!..........


Volt versenyző előző szériában, akit azért bántottak, és húztak le, mert egy "a" hangot kicsit "á"-san ejtett.... Akkor mi van?


ezek lehet, hogy apró dolgok, de nem véletlenül mondják, hogy az ördög a részletekben rejlik...!


Az is otromba volt, hogy Melindának az utolsó alkalommal szó szerint röhögtek a mozgásán!


Előtte is megemlítették, na de nem így! Úgy hangzott, mintha akkor derült volna ki, hogy jé, ez nem tud mozogni, röhögjünk!


ez nekik is szegénységi bizonyítvány akkor, mert tényleg ők juttatták el addig...!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook