Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megasztár fórum

Megasztár (beszélgetős fórum)


7. kisgé (válaszként erre: 6. - 7e433abb8e)
2006. jan. 10. 08:42
Na ez az, hogy már a piacra termelik a megasztárokat, az első széria még a hangról szólt, mostmár nagyon számít a megjelenés is. Most már regeteg pénzt termel és ezért nem fogom élesbe nézni, hanem felveszem és áttekerem a reklámokat, meg a marketing szöveget!
6. 7e433abb8e (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2006. jan. 9. 23:10

Én csak bele-bele kukkantottam, de nekem az a fekete kislány tetszik a szép arcával és a feltűnésével.

Szerintem egy ilyesmi embernek van piacon esélye.

5. 93a74b44ea (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2006. jan. 9. 20:05

Egyelőre én is így vagyok az újakkal.Nem tudom,ki fog majd bejönni.

Az én régi befutóim:Schmidt Vera és Tóth Vera,majd Eszter és Caramel.

2006. jan. 9. 19:59
Én is őt kedvelem, bár szerintem nem kéne neki ebben a műsorban szerepelni, anélkül is befuthatna, nagyon tehetséges. Én felveszem videóra, és akkor nézem a műsort, mikor a Párom nincs itthon, mert Ő rühelli, és így a sok idióta reklámot is elpörgethetem.
3. ancsy (válaszként erre: 2. - Zse pi)
2006. jan. 9. 15:07
Én is szeretem nézni. Szabó Eszternek hívják a lányt, akit említettél, én is neki drukkolok. Az ideiben teljesen más stílusú előadók vannak, mint az előzőben, de nekem tetszik eddig. Nem tudjátok mikor kezdődnek a döntők?
2. zse pi (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2006. jan. 9. 14:42

Én is néztem. Olah Ibolyának drukkoltam, aztán meg az Eszternek& Caramelnek. :)))

Most is szimpi 1 csaj, nevét nem tudom, csak, hogy Tina Turnert énekelt. Nagyon érdekes hangja van, még akkor is amikor csak beszél.

Amit útálok a Megasztárban, az az iszonyatosan sok reklám.

1. Hoxa
2006. jan. 9. 14:30

Nézi valaki?

Én eddig mindig nagy fan voltam, először Vera fan, aztán Torres fan. De most valahogy nem találtam kedvencre.


Ti kinek szurkoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook