Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Még sok idő van, fogyjunk együtt nyárig!!! fórum

Még sok idő van, fogyjunk együtt nyárig!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
107. miel77 (válaszként erre: 106. - Kicsibéka)
2011. márc. 17. 19:27
Nagyon-nagyon király :)))) Iszonyat jó vagy :) Gratula :)
106. kicsibéka (válaszként erre: 104. - Panini)
2011. márc. 17. 19:11

Akkor had dicsekedjem még egy kicsit! :)

Már az övemet is eggyel arrébb tudom tenni tök lazán, sőt! (csak úgy pöcsös lesz a farosom)

Mennyi múlik kb 5 kilón!

Majd eljön a te időd is! :)

105. panini (válaszként erre: 103. - Miel77)
2011. márc. 17. 18:56

és esetleg almaecet kapszula?

az is savat csinál vajon?

104. panini (válaszként erre: 99. - Kicsibéka)
2011. márc. 17. 18:55

de jó, ügyi vagy!

hát rajtam még senki nem veszi észre :(

103. miel77
2011. márc. 17. 11:01

hát remélem nekem nem lesz gyomorsav problémám, egy próbát azért megér :) hátha... :)

Az biztos, hogy a legtökéletesebb reggelit már megtaláltam, ami beleillik a diétába is... már csak az ebéd meg uzsi kérdés :) vacsira meg szoktatom magam a fehérje shake-hez :) aztán előbb utóbb csak ráállok a helyes útra :)

102. kicsibéka (válaszként erre: 101. - Miel77)
2011. márc. 17. 10:42

Szeretném használni a paprikakrémet, csak most a napokban mindig későn értem haza, meg kell hozzá egy lelkiállapot amiben elviseled azt az égető fájdalmat. :(

Mi is nagy teások vagyunk, a zöldtea mindennapos nálunk is!

Én is próbáltam az almaecetezést, de nekem nagyon sok gyomorsavat csinált, úgyhogy az nem jött be!

(szinte nincs is olyan csodaszer amit még nem próbáltam volna :))

Még esténként vagy "nagyobb" kajálások után gyógyvizet szoktam inni. Az valamennyire rendben tartja az emésztésem.

101. miel77
2011. márc. 17. 10:14

Tényleg mi lett a paprikakrém sorsa? Próbáltad azóta újra?

Én jelenleg itthon ülő szakdogát író egyetemista vok, délután meg esti suliban vok, azért érdekelt csak hogy hogyan szállítanak :) de gondolom az egész ország területére viszik :) szeretek főzni, csak mostanság hétközben kevés az időm rá... lehet kipróbálom ezt a Norbit majd :)


Egyébként én teát rengeteg iszok, zöld, csalán, fit and slim, borsmenta... iszonyat tea függő vok, így legalább a napi folyadékbevitel megvan, hogy a fogyást mennyire segítené azt nem tom, de ha nem innék ennyit rögtön megfájdul a fejem... szóval kell a folyadék :)

Most az jutott eszembe, hogy régen apukámnak ajánlotta a doki hogy almaecetes vizet igyon minden kajcsi előtt, mert segíti a fogyit, majd hétfőtől ezt akarom bevezetni... de igazából a citromos vízről is hasonlókat olvastam.

100. kicsibéka (válaszként erre: 98. - Panini)
2011. márc. 17. 10:07

Nem is szabad feladnod, meglátod nyárra bomba anyuci leszel!!! :)

Most lehet, hogy egy darabig stagnálni is fog a súlyod, de szépen lassan majd megindul.

Ti használtok valamilyen segédanyagot? (tea, kapszula, krém vagy bármi)

99. kicsibéka (válaszként erre: 97. - Miel77)
2011. márc. 17. 10:03

Én a kajákat a munkahelyemre rendelem, ott mindig van valaki aki átvegye (kaszinóban dolgozom és 8-24ig van nyitva) és csak át kell ugranom érte, ha nem én melózok. (kb 3 percre lakom gyalog).

De szerintem délig tuti hozzák.

Nem sztárolni akarom őket vagy reklámot csinálni, de tényleg lehet fogyni náluk sütivel és tésztával. :)

És jól főznek!!!

Nem tudom mi van velem, de én most nagyon rá vagyok kattanva erre a "fogyóra".

Már többen meg is jegyezték, hogy hogy lement a pocim meg, hogy "csak nem fogytál, mert nagyon lötyög a se..eden a gatya!"

Ja és a legjobb : mióta odafigyelek, hogy legalább napi 2-3 liter cukormentes folyadékot igyak, a bőrömet mintha kicserélték volna! :)

ENNEK ÚGY ÖRÜLÖK!

98. panini
2011. márc. 17. 09:56

sziasztok!! :)


én rendületlenül tartottam magam, semmi bűnözés és mégsem akarnak lefelé menni a kilók. :(

csak arra tudok gondolni, hogy azt mondják szülés után 6 hónappal áll helyre az ember hormonháztartása, hátha azért stagnál ennyire. na mindegy, nem adom fel egy pillanatig sem! :)

még nem töltöttem le a tornákat, de minden nap hasazok keményen :)

97. miel77
2011. márc. 17. 09:45

Haliii!


Hú ezen a héten Nekem totál bedőlt a diéta, a hosszú hétvége, Debrecen... szóval most csak szolidan eszem mindent. Majd hétfőn újra belelendülök :) írok újra naplót is :) Néztem én is a Norbis menüt, komolyan nem tudom elhinni, hogy ezektől tényleg lehet fogyni?? Ha ezt rendelném ebédre, és mind megeszem tényleg fogyok? sosem ettem diétában még tésztát, szalonnát meg sütiket :)

Egyébként a rendelt kajákat mikor hozzák ki? Vagy igazodnak az ember napirendjéhez?

2011. márc. 17. 09:37

Sziasztok csajok!

Mi újság felétek? Nagyon el vagytok tűnve! :(

Megy a fogyó? :)

Én tegnap óta kapom a norbis update kaját, és nagyon fincsi. Akkora adagot adnak, hogy a hugomnak kellett besegítenie (zöldséges tarhonyás hús volt).

Ma is egy csomó ínycsiklandó kaját fogok kapni, mert több napra rendeltem. Túrós tészta baconnel, lasagne, és tiramisu. Olyan hihetetlen, hogy ilyen kajákkal fogyni lehet, pedig igaz, mert tapasztalom. :)

Sikerült letöltenetek tornákat? Ha igen, akkor mit?

95. miel77
2011. márc. 14. 12:36

Sziasztok Csajok!! Visszatértem Debrecenből, húúú nagyon ügyik vagytok!!! Csak így tovább!!

Köszönöm a linket :) nagyon hasznos :D:D

az én fogyimról inkább ne beszéljünk, asszem kezdhetem elölről...sok volt a kirándulás, meg a félmaraton :) és a kaja hozzá!!!

94. panini (válaszként erre: 92. - Kicsibéka)
2011. márc. 14. 10:27

ügyi vagy, gratulálok!!!! :)


én 4,5 kilónál tartok, juppi :)))


tegnap kirándultunk egyet, mekiben is jártunk de szigorúan csak salit ettem, öntet nélkül :) pedig nekem a sült krumpli a gyengém...

93. panini (válaszként erre: 91. - Kicsibéka)
2011. márc. 14. 10:26
nekem is léccci! :)))
2011. márc. 14. 10:07

Csajok, képzeljétek!

2 hét alatt lement 3.5 kiló!

Így már csak 30 deka és 7essel kezdődik a súlyom. :)

Legközelebb megint 2 hét múlva mérlegelek. (havonta akartam, csak kell a megerősítés, hogy jól csinálom e)

91. kicsibéka (válaszként erre: 90. - Miel77)
2011. márc. 13. 08:29

Legszívesebben én is elmennék valahova, csak nagyon húzós (1000.-/óra) :S

Én is úgy kaptam egy linket ahonnan le lehetett ingyen tölteni.

Meg van ezen az oldalon egy csomó fittness dvd.

Elküldöm priviben! :)

90. miel77 (válaszként erre: 89. - Kicsibéka)
2011. márc. 12. 20:27
jajjj én is úgy kipróbálnám a zumbát, csak lusta vagyok elmenni :S :S Te otthon nyomtad dvd-re? mert én eddig nem is láttam ilyen fajta dvd :'(
2011. márc. 12. 20:03

VÉGRE zUMBÁzTAM!!!!!!!!!!!! :)

Még egy picit gyakorolnom kell a lépéseket, de tök jó!

És a 40 perc csak úgy elröpült! :)

88. kicsibéka (válaszként erre: 86. - Panini)
2011. márc. 12. 11:38

Kolleginám azt mondta elsőre max egy órát hagyjam rajta! Szerinted??????????

Fél óra után megrohamoztam a fürdőt! :)

És csak folyattam a hideg vizet és folyattam és folyattam...

Ez miatt még a sorozatom elejéről is lemaradtam! :D

87. kicsibéka (válaszként erre: 85. - Miel77)
2011. márc. 12. 11:35

Nem, nem vettem külön fóliát! Pár csaj ismerősömet megkérdeztem, és ők is sima follpackkal csinálják.

Dehogy nyugodott meg a bőröm zuhanyzás után. Addig volt jó amég folyt rá a hideg víz, utána ugyanolyan kibírhatatlan volt. Még most is (pedig másnap délelőtt van) olyan érzés mintha csipkednének vagy mintha leégtem volna a napon!

Na most szaladok, megyek a zumba cd-mért.

Nnnna azt viszont már nagyon várom, hogy kipróbáljam! :)

86. panini (válaszként erre: 82. - Kicsibéka)
2011. márc. 11. 22:49
mennyi ideig hagytad rajta?
85. miel77
2011. márc. 11. 22:27

húúhúúúú nagyon durva, pont emiatt nem mertem eddig kipróbálni, bár lehet kevesebb krémmel nem annyira éget :S :S én tuttti megőrülnék tőle... és mivel tekerted be? Sima folpack fóliával vagy azt is vettél? és zuhanyzás után megnyugodott a bőröd, vagy sokáig tartott ez az égető érzés??

hát hallod, megemelem a kalapom előtted ha még egyszer ki bírod próbálni!!!!!!

2011. márc. 11. 22:02

Én is így álltam hozzá, hogy bármit kibírok, de ez tényleg nagyon kemény!

Pedig tényleg nagyon jól bírom a fájdalmat.

Legközelebb vékonyabb rétegben kenem be magam és egyenlőre nem tekercselek. Majd fokozatosan bekeményítek!

83. panini (válaszként erre: 82. - Kicsibéka)
2011. márc. 11. 21:48

jujj ez nem hangzik valami jól!

lehet, mégsem veszem meg hozzá a cuccokat? :)))

mondjuk az ember kibírná, ha biztos lenne a hatás, na de találomra...

2011. márc. 11. 21:39

Csajok! Jelentem tesztel(t)em, a paprikakrémet!

NAGGGGGGGGGGGYYYYYYYYYYYYOOOOOOONNNNNN DUUUUUUURRRRRRRRVVVVVVAAAAAAAAAA!

Annyira fájt, hogy majd megőrültem. Mintha egy izzó parázzsal teli üstben ücsörögtem volna, amit folyamatosan melegítenek. :S

Lehet, hogy csak sok krémet kentem. Azért még próbálkozom vele, idővel csak jobb lesz!

81. kicsibéka (válaszként erre: 79. - Miel77)
2011. márc. 11. 14:13

Szerintem én csak pihengetni fogok benne. Próbáltam már fóliában tornázni, de csörög-zörög, csúszkál meg minden.

Nekem pont pár napja mondta a kolléganőm, hogy próbáljam ki, mert nagyon jó. Ő 100forintosban veszi a krémet, azt mondja ugyanolyan jó, mint a drágábbak. Ma 4ig melózok, utána megyek és megveszem. Ha este nem megyünk sehova, akkor szerintem ki is próbálom, aztán majd megírom milyen volt.

80. panini (válaszként erre: 79. - Miel77)
2011. márc. 11. 13:18

oké! :)

bár aludni tuti nem fogok benne :))

79. miel77 (válaszként erre: 78. - Panini)
2011. márc. 11. 13:08

Van itt egy külön fórum is róla, azt olvasgattam, amikor ajánlották nekem. Nekem azt mondták, hogy a rekongem paprikakrém a legjobb, de nagyon éget meg csíp, bőrpírt okoz... keress rá itt a fórumok közt, ott sokan írnak róla akik használják, vannak tapasztalatok. Én is kezdő vok ebben a témában, nem sokat tudok róla, néztem bioboltban, hogy van krém meg olaj is,talán az olaj nem éget annyira.. én egyelőre maradok drKelen-nél...

ööö ja nyilván napközben is lehet csinálni, de vannak akik azt írták, hogy ebben érdemes aludni... hát sztem kivitelezhetetlen, mások azt ajánlják hogy sportolj közben... ja ak még jobban éget tuttiii, más meg csak fekszik benne 2-3 órát... hát nem tudom, kinek, hogy jön be:):) bár esküsznek rá, hogy nagyon hatásos!

Ha kipróbáltátok írjátok meg a tapasztalatokat!

78. panini (válaszként erre: 77. - Miel77)
2011. márc. 11. 12:51

nem akkor kell csinálni, ha ő is otthon van ;)

engem is totál hülyének nézne, az tuti :))


egyébként még nem is hallottam erről a paprikásról. hányszor kell, milyen idő közönként, hogy legyen hatása?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook