Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Még sok idő van, fogyjunk együtt nyárig!!! fórum

Még sok idő van, fogyjunk együtt nyárig!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
137. kicsibéka (válaszként erre: 136. - Miel77)
2011. ápr. 1. 14:43

Látod, a bőség zavara! :)

Ahogy elnézem mindent jól csinálsz, úgyhogy tuti fogsz fogyni, csak egy kis türelem!

Eleinte én is megettem az egész ebédet, de az első hét után már nem ment, nem esett jól. Most már bőven jóllakom a felével is, meg így egy kicsit gazdaságosabb is.

Majd kíváncsi leszek az eredményeidre! :)

136. miel77 (válaszként erre: 135. - Kicsibéka)
2011. ápr. 1. 12:12

na most már nem tudom hova írjak :)))))

Reggeli nálam zabpehely natúr joghurttal, meg néha abonett csirkemell sonka, vagy tojás. Ebéd Norbi, de én megeszem egyszerre mindet. Akkor az úgy jóó :))) Napközben gyümölcs, ha megyek futni ak max 1 müzliszelet. Vacsira már volt hogy rendeltem levest, vagy fehérje shake, vagy sali hussal, mikor mi :))

135. kicsibéka (válaszként erre: 134. - Miel77)
2011. ápr. 1. 12:05

Én nem szoktam nézni sem a kalóriát, sem a ch-t. Ha oda van írva, hogy 1es kód akkor azt eszem amit megkívánok.

Reggelire mostanában kezdtem el inni kaukázusi kefírt valami tk kenyérfélével meg egy kávé(nem nagyon szeretem a kefírt, de így legaalább el tudok menni wcre.)

A norbis ebédet elosztom két étkezésre (ebéd +uzsi) vacsira meg norbi puding, virsi, grill husi zöldséggel vagy valami ilyesmi.

134. miel77 (válaszként erre: 133. - Kicsibéka)
2011. ápr. 1. 11:47

Nem szándékozom feladni, amíg van rá pénzem... meg kajacsekkem :)) 1 hónapra egyelőre félre van téve rá :)) rem addigra lesz is eredménye. Nekem tetszik, hogy ehetek meg tényleg jól is lakom tőle :))) Jó hallani, hogy másnak sikerélménye volt vele :))

Egyébként van naplód? Kiváncsi lennék mit eszel mellé... nekem lehet azzal lesz a gond, annyira nem nézem az update kódokat, csak a kcal tartalmat.

133. kicsibéka (válaszként erre: 132. - Kicsibéka)
2011. ápr. 1. 11:26

Összenyomkodtam valamit! :)

Szóval 2x fogytam 12-15kilót és most is tök jól haladok. (szerintem)

Lassan , de biztosan menni fog és így legalább nem jojózod vissza!

Nekem a már mindenhez szkeptikusan álló faterom is kérdezte, hogy honnan rendelem a kaját, mert ő is szeretne. Ja, és meg is dícsért, hogy mennyit fogytam(pedig ő nem szokott ilyet)

132. kicsibéka (válaszként erre: 131. - Miel77)
2011. ápr. 1. 11:22

Igen, csatlakoztam oda is!

Engem valahogy doppingol az , hogy megoszthatom másokkal az örömömet és a tapasztalatokat.

Mivel nem nagy a túlsúlyod tuti lassabban fog menni, de nehogy feladd! Nem emlékszem, hogy mondtam e már,de én a norbis kajákkal már 2x fogytam 12-1

131. miel77 (válaszként erre: 130. - Kicsibéka)
2011. márc. 31. 21:27

Sziaa!


Látom beszálltál a másik fórumba is :)))

Húúú de ügyes vagy :))) hajrááá akkor :)

Nagyon finomak a kajcsik, és tényleg nem tudom elképzelni, hogy ezzel fogyok, annyira hihetetlen :))) De ha Neked megy, rem nekem is fog!!! Még a 4 nap alatt nem mérlegeltem, ma estére rendeltem levest is, de ebédre csak főételt ettem eddig, és figyeltem, hogy alacsony ch tartalmú legyen azért... kicsit tartok tőle, hogy nekem nincs nagy túlsúlyom, vajon ilyenkor is hatásos lesz-e? de majd elvileg látjuk egymás adatait :)))

130. kicsibéka (válaszként erre: 128. - Miel77)
2011. márc. 31. 17:59

Szia!


Jelentem én sem tűntem el! :)

Egész jól állok a fogyóval, már 7essel kezdődik a súlyom! :)

Hogy ízlenek amúgy a norbis kaják?

Én egy hónap alatt 5 kg-ot dobtam le velük. Már "csak" kb 10 van vissza.

Ja meg zumbázok ezerrel(ahogy időm engedi)

129. panini
2011. márc. 31. 14:33

szia miel! :)


Én -6 kilónál járok. A héten nagyon stagnált, már tisztára el voltam keseredve, de ma megint kevesebbet mutatott a mérleg 2 dekával. Apró örömök :)

És fincsik a kaják?

128. miel77
2011. márc. 31. 13:56

Haliiii!


Ki hogy áll? Nem ír senki már ide...

Mi a helyzet az update kajákkal, bevált? én még csak 3 napja eszem őket, eddig nincs változás.

127. miel77
2011. márc. 24. 14:24

Naaa végre, megrendeltem a jövő heti kajcsit az update1-ről :) nagyon kíváncsi vagyok milyen ételek jönnek,mármint ízre :) és ha tényleg tudok tőle fogyni, akkor megér ennyit, ráadásul olyan fincsi kaják vannak, még mindig nem hiszem el, hogy ezekkel lehet fogyni...

Mennyi idő múlva indul meg a fogyi? :) rem 1 hét után egy pici eredmény már lesz :)))

126. miel77 (válaszként erre: 125. - Kicsibéka)
2011. márc. 23. 11:22

Kösziii a segítséget :) már nézegettem nagyon, hogy mit kérjek jövőhétre :) én arra gondoltam, hogy levest csak arra a napra rendelek, amikor 5 fele megyek esti suliban, és akkor ilyen uzsi-korai vacsinak jó lenne :) nagyon leveses típus vagyok, imádom őket, de egyszerre főétellel én is soknak gondoltam... viszont magában meg kevésnek :)

Tésztát pedig inkább edzés napokra gondoltam, vhogy az agyam úgy gondolja a főzelékkel meg salival könnyebb fogyni...


Egyébként most sehogy nem állok :( vasnapra totál lebetegedtem már, mandualgyull. nem is volt hangom, és mivel nyelni sem bírtam, kb. krémtúrón, joghurton, meg krumplin éltem kis hússal... szóval nem is figyeltem a kajcsira, nem volt rá erőm :( de azért nem híztam... csak mivel mozogni sem tudtam, stagnálok...de alig várom, hogy újra futhassak ilyen szép időben :)))

125. kicsibéka (válaszként erre: 124. - Miel77)
2011. márc. 23. 11:11

Huhh, bocsi, hogy csak most írok!

Én csak 1es kódú kajákat rendelek és abból is azt amelyiket megkívánom (akár tésztát is).

Ha levest rendelek, akkor ahhoz nem főételt eszem, hanem valamilyen sütit (mint pl ma is: light meggyleves + somlói galuska).

De tegnaptól úgy csinálom, hogy csak a felét eszem meg ebédre, a másik felét vacsira (elég nagy adagot adnak, úgyhogy nekem így is elég és gazdaságosabb is).

Fizetni az aktuális hét hétfőjén kell az egész hetet előre. Utána meg csak minden nap átvenni és jókat enni! :D

Általában 11 előtt hozzák minden nap.

Jah, hétvégére meg úgy szoktam, hogy csütörtökre meg péntekre 2-2 fajta kaját kérek, így megvan a szombat és a vasárnap is. (hétvégén nem szálltanak).

Amúgy hogy állsz?

124. miel77
2011. márc. 20. 16:07
Átnéztem a Norbi étlapot, tényleg fincsinek tűnnek. Lehetne még egy olyan kérdésem, hogy Te hogy választasz kajcsit, mert látom van egy csomó féle variáció.. pl szoktál kérni levest meg főételt is, vagy lehet tésztát is esetleg? Mert így nem tom eldönteni, hogy van ami csak súlymegtartáshoz lenne jó, vagy pl. tészta is mehet a fogyiba? Csak az a lényeg, hogy mindennap egyet rendeljek?? Ja meg abban tudnál segíteni, hogy a fizetés hogy történik? Előre kifizeted az egész hetet, vagy mindennap a futárnak??? kössszi, bocsi az értetlenségemért.. kcsit sok lett a kérdés :(
123. miel77 (válaszként erre: 122. - Kicsibéka)
2011. márc. 19. 17:49

Értem, én is csak ebédre gondoltam, van kajacsekkem, szóval ha azzal lehet fizetni, akkor elég jól tudom hozni a dolgot :)

Nekem is vmi hasonló egyébként az étrendem, ha épp tudom tartani... csak reggeli én natúr joghurtot szoktam zabpehellyel enni, meg a vacsit shake-val váltom néha ki, de nem mindennap, mert azért hiányzik a szilárd kaja :)

122. kicsibéka (válaszként erre: 121. - Miel77)
2011. márc. 19. 17:41

Nem, én csak ebédet rendelek.

Olcsóbban ki tudom hozni, ha a többit én veszem meg

Kb így néz ki egy napom:

REGGELI: - 1 csésze tejeskávé édesítővel, sovány tejjel, - 2 szelet valamilyen teljes kiőrlésű kenyér, -light vaj, - valamilyen szalámi vagy sajt, -zöldség


TÍzÓRAI: - általában 1 narancs és még egy csésze tejeskávé


EBÉD: - AMIT RENDELEK (tényleg kiadós adag)


UzSI: - 1 norbi puding vagy joghurt (ma friss epret eszem)


VACSIRA: - 1 pár virsli vagy hasonló, mint a reggeli


Azért próbálok változatos lenni.

121. miel77 (válaszként erre: 120. - Kicsibéka)
2011. márc. 19. 17:22

Húúúú nagyon jó vagy :)))) Nekem is van ilyen nacim... és az a cél, hogy én is beleférjek!!! De jó olvasni, hogy Neked így sikerült :))) Gratula :)))

Tényleg zabpehely lisztem van is itthon, azzal lehet kipróbálom, étkezési keményítővel próbáltam már, és nem jött be, nagyon csomós lett... bár lehet én vok béna, és turmixolva sem igazán szeretem.. :(


De komolyan lehet ki fogom próbálni ezt a Norbis kaját, olyan jó lenne, ha tényleg fogynék és ehetek is... és vacsit és ebédet is rendelsz? Mert néztem, hogy többféle menü van... még sosem rendeltem így, aztán nem vok jártas a témában!

120. kicsibéka (válaszként erre: 118. - Miel77)
2011. márc. 19. 16:40

Sziasztok!


Étkezési keményítőt is használhatsz sűrítésre vagy mi pl zabpehellyel oldottuk meg. (érdekesen néz ki, de finom).

Én ugye most rendelem a norbis kaját, ma paradicsomos káposzta volt sült husival. Rohadt jól főznek, és akkorák az adagok, hogy csak csodálkozom, hogy diéta alatt ennyit lehet enni.

Ja és a legjobb. Tegnap "divatbemutatóztam" a páromnak és van egy olyan fehér farmernadrágom ami még egyszer sem volt rajtam, mert csak azért megvettem mert tetszett. csak hát kicsi VOLT! :)

Tegnap felpróbáltam éééééééés lötyög! :D

119. panini (válaszként erre: 118. - Miel77)
2011. márc. 19. 14:30

attól függ, milyen főzeléket csinálsz.

én sem szoktam bele lisztet rakni, csak egy kis tejfölt habarásnak, meg magával a főzelékkel dúsítom (pl leturmixolom a felét).

118. miel77
2011. márc. 19. 09:03
hmmm, szerintetek a főzelékek beleférnek a diétába a rántás miatt?? Egyáltalán mivel lehetne helyettesíteni a fehér lisztet a rántásban??
117. panini (válaszként erre: 116. - Miel77)
2011. márc. 18. 11:55
persze, bizti beengednek :)))
116. miel77 (válaszként erre: 115. - Panini)
2011. márc. 18. 11:48
jaja kellene kb 100 7.ikes meg 100 11.ikes gyerkőc, akik szívesen kitöltenék nekem, jó lenne, ha online meg tudnám oldani, de hát hogyan? Szóval majd megyek, és rem beengednek a tanárnénik és bácsik :)))
115. panini (válaszként erre: 114. - Miel77)
2011. márc. 18. 11:31

200 gyerek? :)

akkor gondolom suliba mész vele, nem?


ügyi leszel, nem nassolni! :)))

114. miel77 (válaszként erre: 113. - Panini)
2011. márc. 18. 10:52

ja hát rem elég lesz az idő, csak stresszes egyszerre kettőt írni párhuzamosan, ped.en meg kötelező vmi felmérést és adatelemzést csinálni, és még csak a kérdőív van meg... kéne hozzá 200 gyerek... aztán azt elemezni :SSS

Majd mellette igyekszem nem tömni magam mindennel, mert abban nagyon jó vok, hogy tanulás helyett egyek ezt meg azt....

113. panini (válaszként erre: 112. - Miel77)
2011. márc. 18. 10:46

hát ebben nem vagyok otthon, nemtom hogy kéne inni.


ohh, szakdoga, ismerős :) de 5 hét sok idő, simán meglesz!! :)

na ja, főleg ha pályakezdő vagy nem nagyon akarják az embert felvenni. mondjuk a pénzügyi-számviteli szak talán esélyesebb..

112. miel77 (válaszként erre: 110. - Panini)
2011. márc. 18. 10:39

hát ilyen Chef márkájú almaecet, eddig sztem még csak ilyent láttam a boltokban, rem jó lesz :) Szerintetek a reggeli előtt is kéne inni éhgyomorra? Vagy elég a vacsi meg ebéd előtt? reggelire maradnék a kávémnál... :)


Töri-pedagógia szakon végzem, még a régi 5 éves képzésből vagyok lemaradva,így tanári képesítésem is lesz :) csak kicsit megcsúsztam, mert nem egyszerre vettem fel a 2 szakot.. de már minden kész van, csak az államvizsga hiányzik :)ja meg a 2 szakdogával szenvedek... még 5hetem van asszem, igen stresszelek rajta :SSSS

Mellette meg esti okj-n pénzügyi-számviteli ügyintézőt csinálok, jó lenne már elhelyezkedni vmivel, csak nem nagyon dobálják az állásajánlatokat :'(

111. panini (válaszként erre: 101. - Miel77)
2011. márc. 18. 10:29
milyen szakon végzel?
110. panini (válaszként erre: 108. - Miel77)
2011. márc. 18. 10:28

milyen ecettel próbálod ki?

azt olvastam a bioboltos a leghatékonyabb. szerintetek?

109. panini (válaszként erre: 106. - Kicsibéka)
2011. márc. 18. 10:27

sziasztok csajok, mizu? :)


woowww, nagyon ügyi!!!

108. miel77 (válaszként erre: 105. - Panini)
2011. márc. 17. 19:28
Hát sztem a kapszula nem, de sztem jóval drágább is mint az ecet... először megpróbálom az ecetes vizet :) nem mindenkinél egyforma a hatása.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook