Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Még soha nem voltam terhes :( fórum

Még soha nem voltam terhes :( (beszélgetős fórum)


1 2
16. andi0113 (válaszként erre: 14. - Nbandus)
2014. nov. 7. 20:50
Igen, sok évvel ezelőtt 1 éves próbálkozás után derült ki, hogy a jobb oldali petevezetékem nem átjárható. Akkor kaptunk 3 hónapot. Utána meg egy nevet a szegedi Kaáli Intézetbe...ahová az akkori párom nem volt hajlandó elmenni, és nem is vizsgáltatta ki magát. Gondolom a petevezetékem nem lett átjárható magától, ha jól tudom, ezen nem lehet változtatni, csak laparoszkópiás műtéttel, ami után állítólag ugyanúgy hegesedik...
15. andi0113 (válaszként erre: 13. - De Luca)
2014. nov. 7. 20:47
Januárra tervezem a párommal a "döntő" beszélgetést...csak igazából azt nem értem, hogy miért pont nekem nem lehet gyerekem? Miért van az, hogy szinte semmi nem stimmel? Elég elkeserítő...
14. nbandus (válaszként erre: 10. - Andi0113)
2014. nov. 7. 20:46
Miert beszelsz lombikrol? Kideritette a doki, hogy termeszetes uton teherbe eshetsz? Amig errol nincs info, felesleges barmi ilyenben gondolkozni. Amugy egyedul nem leanyalom a gyerekvallalas, es a babanak se feltetlenul a legjobb.
2014. nov. 7. 20:44

Ha védekeztek, úgy tényleg nehéz. A megszakítás olyan dolog, hogy a városi legendák ellenére az esetek döntő többségében működik.


A többiekkel pedig én is egyetértek, nem kényszerítünk bele apa szerepbe egy férfit sem.


Egyébként meg nem futottál még ki az időből.

12. andi0113 (válaszként erre: 11. - Mandella)
2014. nov. 7. 20:44
Mandella, tudod esetleg mennyibe kerül és mi kell hozzá? (bár ez lenne az utolsó, amit megtennék...félek tőle)
11. mandella (válaszként erre: 10. - Andi0113)
2014. nov. 7. 20:42
lehet, jó sokba kerül, mármint a lombik
2014. nov. 7. 20:38
Sajnos rendszeresen felkeresem, mivel tavaly januárban volt egy rossz rákszűrés ereményem is.Tudja a problémáimat, de azt mondta, hogy az első a negatív HPV és rákszűrés eredmény,majd utána beszélhetünk a baba dologról. Áprilisban szerencsére negatív lett mindkettő. Most elvileg jöhetne...de így nem tudom. Már azon is gondolkodtam ,hogy egyedülállóként kellene lombikra mennem...lehet vajon?
9. Miss Poppy (válaszként erre: 7. - Andi0113)
2014. nov. 7. 20:34

Biztos van.

És,valószínű,úgy oldotta meg,hogy elment a nőgyógyászhoz.


A barátodra ne erőszakold rá a a"gyereket akarok,mert kifutok az időből"sztorit,mert abból úgysem jó dolgok sülnek ki(max. a gyerek az egészben a jó)

8. *Csajszi* (válaszként erre: 7. - Andi0113)
2014. nov. 7. 20:32
Elso lepeskent fel kellene keresned egy nogyogyaszt, ha meg nem tetted.
2014. nov. 7. 20:27
Van-e, volt-e valaki hasonló helyzetban? Hogy oldotta meg?
2014. nov. 7. 20:20
mi a kérdésed?
5. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Andi0113)
2014. nov. 7. 20:20
Nem értelek. Szakítást akarsz?
2014. nov. 7. 20:20
én sem, szerencsére. :D
3. nbandus (válaszként erre: 1. - Andi0113)
2014. nov. 7. 20:18
Talán nem is kéne olyan embertől teherbe esni, aki nem szeretne gyereket tőled. Ez nem szép tőled akkor se, ha úgy érzed, hogy ketyeg a biológiai órád. Ha gyereket szeretnél, megfelelő társat és egy jó orvost kéne keresni elsősorban.
2. kisj
2014. nov. 7. 20:18

keress más párt és egy jó nőgyógyászt is


vagy nem tudom miértírtad ki ezt a fórumot

2014. nov. 7. 20:16
Korábbi párommal már próbálkoztunk, 3 éven keresztül, eredménytelenül. Jobb oldali petevezeték elzáródásom van, miómával.Most megszakítással védekezünk, és még véletlenül sem leszek terhes...35 éves vagyok...úgy érzem, soha nem lehet gyerekem, ráadásul a párom sem szeretne még (fiatalabb nálam sokkal)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook