Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Még soha nem voltam terhes :( fórum

Még soha nem voltam terhes :( (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 6. 01:22
meg lehetsz van ra esely/mod/
45. Derya (válaszként erre: 41. - Andi0113)
2014. nov. 8. 21:49

ha lombikra mesz, akkor tuti lesz atjarhatosagi, emrt a protokoll resze.

szerintem se varj a beszelgetessel, ha egyaltalan latod ertelmet.

valoban elleg fogytan van az idod, nem erdemes elpocsekolni...

44. kriszta773 (válaszként erre: 42. - Andi0113)
2014. nov. 8. 20:23

lehet, hogy csak te tartasz attól, miként reagálna a párod :) ha szeretitek egymást és jó a kapcsolatotok, őszinte, akkor úgyis normálisan meg tudjátok beszélni. (ha meg nem lenne ilyen, akkor gondolom fel sem merülne, hogy tőle akarnál gyereket :))


rosszabb esetben, ha a párod tényleg nem akar gyereket a közeljövőben, akkor legalább ennek alapján tudsz dönteni. jobb tudni, mint rágódni sokáig a bizonytalanságban :)

43. kisj
2014. nov. 8. 18:54

Akkor beszélgess vele minél előbb.

Felesleges megvárni a januárt.

42. andi0113 (válaszként erre: 40. - Kriszta773)
2014. nov. 8. 18:50
Telejesen igazad van Kriszta!Mindenesetre egy beszélgetésből biztos ki fog derülni minden...utána pedig nekem kell eldöntenem, hogy hogyan tovább!
41. andi0113 (válaszként erre: 39. - IzaHold)
2014. nov. 8. 18:49
Volt már átjárhatóságim, a jobb oldalit nem sikerült megnyitni, a bal oldalit nehezen. Nagyon rossz volt, ezért nem szeretném mégegyszer....
40. kriszta773 (válaszként erre: 38. - 4c3a5e5783)
2014. nov. 8. 15:57

ugyan már, huszonévesek között is akad sok normális, mint ahogy az idősebb korosztályban is sok link, éretlen vagy megbízhatatlan. egy huszonéves pasi is lehet szerelmes, elkötelezett és komolyan tervező :)

de azt is el kell fogadni, ha esetleg ez a konkrét pali még nem akarja lekötni magát gyerekkel, családdal, de akkor az a kapcsolat sem olyan erős vagy komoly, amibe gyereket kéne szülni

39. IzaHold (válaszként erre: 33. - Andi0113)
2014. nov. 8. 15:01
Nem értem, amit az átjárhatóságiról írtál, hogy nem változtat rajta semmi. A vizsgálat folyamán, amennyire lehet átjárhatóvá teszik a petevezetékedet.
2014. nov. 8. 14:40
Mit vársz egy huszonéves pasitól, aki még nem tombolta ki magát? Neki ez a helyet roppant kényelmes!
2014. nov. 8. 14:37
Elsôkörben lecserélni a kandúrt.
36. kriszta773 (válaszként erre: 35. - Andi0113)
2014. nov. 8. 14:26

ne haragudj, de szerintem nem sokat érhet egy olyan kapcsolat, családot biztos nem alapoznék rá, ahol egy ilyen fontos dolgot ne lehetne simán megbeszélni egymás között, és előbb írnám ki vadidegeneknek egy fórumba, minthogy mondanám józsikának, te, én már nagyon vágynék gyerekre, és nem akarok várni, ráadásul félek, hogy esetleg nem is lehet nekem


ilyenkor felvetődik bennem a kérdés, hogy okés, hogy te szereted, de vajon ő is szeret téged? vagy miért nem mersz vele beszélni?

önzőnek tarthatna azért, mert 35 évesen gyereket akarsz? milyen pali ez? :)))

35. andi0113 (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. nov. 8. 14:11
Igen, igazad van, de azért mégsem ilyen egyszerű a dolog, hogy lemondok a gyerekről és keresek másik pasit. Ha nem szeretném a párom,úgy biztos pikk-pakk megoldódna a kérdés. Nem lesz egyszerű beszélgetés ez biztos, ezért is kell még idő gondolkozni, felkészülni. Ha jobban belegondolsz én is, és Ő is joggal mondhatjuk a másikra, hogy önző...de majd beszámolok a beszélgetés eredményéről.
34. kriszta773 (válaszként erre: 33. - Andi0113)
2014. nov. 8. 14:04
mit kell átgondolnod? ha ennyire gyereket akarsz, ahhoz azt kéne megnézni, fizikailag, egészségileg van-e akadálya, és megbeszélni a pároddal. azt most is átgondolhatod, ha a párod nemet mond, mit teszel. olyan sok alternatíva nem lesz, vagy lemondasz a gyerekről, vagy keresel másik pasit. de ha ez egy normális kapcsolat, és szeretitek egymást, együtt terveztek, akkor nem lehet probléma. ha meg nem ilyen, akkor meg halál fölösleges már most együtt lennetek
33. andi0113 (válaszként erre: 32. - IzaHold)
2014. nov. 8. 13:46
Köszönöm! :) Januárra azért gondoltam, mert akkor lesz a születésnapom, és addig még át tudom gondolni a dolgokat. Nehéz döntés lesz, mert tudom, hogy nem kényszeríthetem rá a párom arra, amit most még nem akar. Remélem meg fogja érteni, hogy én meg sajnos nem tudok/nem akarok tovább várni...A tervem az, ha a párom is rábólint a dologra, januárban elmegyek dokihoz, és megcsináltatom a szükséges vizsgálatokat. (az átjárhatóságit nagyon nem szeretném,azon valószínűleg úgysem változtat semmi)
2014. nov. 8. 13:06

Szerintem is az alapokat kellene helyretenni. Ha a párod nem akar még gyereket, akkor ezt kellene tisztázni először. Én mondjuk, ha úgy érzem kifutok az időből nem szoktam várni két hónapot az ilyennel, de persze ez én vagyok.

A másik, ha nem átjárható az egyik petevezeték, az már felére csökkenti az esélyt. Ilyen esetben mindenképpen kellene egy átjárhatósági, de azt is akkor ajánlják, ha már próbálkozás van, mert idővel újra átjárhatatlan lesz, és lehet kezdeni előlről. Szóval stabil párkapcsolat, amiben a másik fél is akar gyereket, és egy jó orvos, ahogyan előttem is írták. Mást nem tudsz tenni. Drukkolok, hogy sikerüljön az álmod!!!

31. 2cc786c515 (válaszként erre: 1. - Andi0113)
2014. nov. 8. 12:32

Mi 6 évig próbálkoztunk annak idején (29 voltam mire megszületett a kisfiam) minden más baráti társaság/rokonságban már ilyenkorra legalább 2 gyerkőc volt....


Nálam is volt átfúvás a petevezetékekben, de én a stressz miatt nem estem teherbe. Nagyon akartam azt a babát - az első terhességem el is ment - rá egy évre maradtam újból terhes.


De a mai eszemmel ötször meggondolnám kinek szülök gyereket! Gondolok itt az apára....


de te tudod.

2014. nov. 8. 07:02
de meg lehetsz!
29. 6b006fc769 (válaszként erre: 23. - Andi0113)
2014. nov. 7. 23:51
Miért tűzted ki ezt a távoli időpontot? Nem lenne célszerű tiszta vizet tölteni pohárba? Ha azt mondja nem, akkor most is és akkor is szenvedni fogsz, bárhogy is döntesz emiatt. Ha meg igent mond, akkor előbb elkezdhettek próbálkozni.
28. Derengő (válaszként erre: 1. - Andi0113)
2014. nov. 7. 23:38

Pont abban a helyzetben és életkrban vagy, hogy döntened kell.

Hogy miről, azt te is tudod (és itt voltak okos vélemények is.)

Én a helyedben - bár nem nő vagyok - még az idén döntenék.

Az idő homokszemei peregnek.

27. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Andi0113)
2014. nov. 7. 23:29

Ezt nem is értem. Ha védekeztek, miért csodálkozol, hogy nem leszel terhes?

Amúgy igazuk van a többieknek! Miért szülnél egy olyan férfinak, aki nem akarja? Hány éves a párod?

2014. nov. 7. 21:40

Beszélgess a pároddal, és dönts. Ha nem akar gyereket, te pedig igen, akkor nincs min gondolkodni.

Miómával mi a helyzet? növekszik?

25. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Andi0113)
2014. nov. 7. 21:40

Két hónapot vársz egy beszélgetésel ?

Amúgy meg ráérsz akkor aggódni ha van miért...

24. de Luca (válaszként erre: 15. - Andi0113)
2014. nov. 7. 21:23

Tavasszal töltöm a 40-et, sosem voltam terhes, fogalmam sincs, hogy lehetek-e, eddig a rákszűréseken mindig azt mondta a doki, hogy makk egészséges vagyok. Ez még nem a tragédia szintje, ha valakinek nincs gyereke, ezt értse már meg mindenki.

Rajtad kívül kismillió nő van, aki nem védekezik, éjjel-nappal kekszelnek, lombikoznak, mégsem jön össze. Na ott már gubanc van. De az sem tragédia kategória!

23. andi0113 (válaszként erre: 22. - Pilus)
2014. nov. 7. 21:21
Igen, ez lesz a januári beszélgetés témája...Köszönöm!
22. pilus
2014. nov. 7. 21:16
Én teherbe estem egy átjárható petevezetékkel.Ne ess kétségbe és ne védekezzetek!De azért gondold át,hogy szabad-e a jelenlegi párodtól teherbe esni,ha ő nem akarja!!!
21. Luca81
2014. nov. 7. 21:02
Ha megszakítással védekeztek, akkor miért csodálkozol, hogy nem jön össze a gyerek??? Nem értem egészen én sem a problémád.... teljes gőzzel még nincs baba projekt, úgyhogy szerintem ne keseredj el, inkább tényleg keress egy olyan társat, aki szeretne gyereket is!
20. andi0113 (válaszként erre: 19. - Nbandus)
2014. nov. 7. 20:57
Oké, valóban kettő van, de azért szerintem már egy kicsit gyanús, hogy nem jött eddig össze. Még egy petevezeték átjárhatóságira nem megyek, ez biztos. Az ellenségemnek sem kívánom.
19. nbandus (válaszként erre: 16. - Andi0113)
2014. nov. 7. 20:55
De ket peteveteked van. Mindenesetre meg akar orokbe is fogadhatsz.
18. andi0113 (válaszként erre: 17. - 25800e2d09)
2014. nov. 7. 20:52
:)
2014. nov. 7. 20:52
Én sem voltam hálistennek..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook