Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még nincs 18 éves a lány, de már több egyéjszakás kapcsolata is volt fórum

Még nincs 18 éves a lány, de már több egyéjszakás kapcsolata is volt (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. 471f3bbb7a (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2010. jún. 17. 23:13

Szerintem a te barátnőd ezt az egészet nagyonis élvezi és papolhatsz neki, akkor max. összevesztek vagy megsértődik, megharagszik rád.

18 évesen már tudja az ember mit tesz, nem a te dolgod, hogy megneveld, nem is tudnád. Késő.

Majd ha a sok pasi közül valamelyik jól megalázza, akkor talán észhez tér, addig te meg fogadd el így, ha tudod, ha tényleg olyan jó barátnőd.

2009. júl. 31. 23:08

Fata és Forsterh mondandójában is találok igazat.


Fata írásából ezt szűrtem ki, legalábbis így gondolom: Egy barátság akkor is barátság, ha a bajban még téged is kigúnyolhatnak. Csak azért, mert téged is szekálnak, feldobnál egy barátságot? Holott az a lényeg, hogy fogadjuk el a másikat úgy, ahogy van. Támogassuk egymást, és ha kell/ha tudjuk, visszahúzzuk a másikat a földre, a valóságba.


Forsterhéből pedig, hogy egy barátságban is vannak határok, és bármi is volt a múltban, ha a 'barát' a hülyeségeivel, zűrös életvitelével lehúz minket, már biztos, hogy mi nem tudunk segíteni rajta, akkor igenis meg kell szakítani vele a kapcsolatot.


Hiába voltál évekig tökéletes barát, vannak helyzetek mikor akaratunk ellenére is változik a barátság.


Tinédzser, természetes, hogy nem fogadná el a barátnő véleményét, mert ő 'jobban tudja', mi a jó neki. Esetleg a lány édesanyjával érdemes beszélni. Talán egy utolsó esély arra, hogy vissza lehessen rángatni ebből.


Sürgős segítségre van szüksége, és mindenképpen egy közeli hozzátartozóval beszélnék erről, akinek nagyobb befolyása lehet a dolgokra, mint az itt fórumozó tagoknak.


Az életben rengeteg apróságban lelhet örömet, ami nagyon sok mindenben elősegíti a fejlődését. Például, ha valamiben igen tehetséges, rávilágíthatnál, hogy ezekért a dolgokért érdemes élnie, és hálát adhat azért, amit eddig megkaphatott az életben. Egy viszonylag normális családi hátteret, barátnőket, és másképp is alakíthatná az életét. Vigyétek el kirándulni, teljesen más fajta programokkal színesítsétek meg a napjait. Mutassatok neki más szórakozási lehetőséget. Vagy akár egy példát, egy jelet, mely hátha segít neki abban, hogy jó időre megundorodjon az italtól.


Sok szerencsét kívánok, bárhogy is alakul.


Üdv.

Kriszta

82. 656f03db60 (válaszként erre: 37. - 867f9adc74)
2009. júl. 31. 22:54
Ez kedves.
81. 656f03db60 (válaszként erre: 75. - Csicc)
2009. júl. 31. 22:53
Már megbocsáss, de te ezek után még barátnődnek hívod a lányt?
80. Cepheus (válaszként erre: 78. - Syria)
2009. júl. 19. 00:11
Olyan fórumot indít mindenki, amilyet akar, a témáról meg már elmondtam a véleményem, nem változott. Ha visszaolvasod, meg fogod találni.
79. 43d4d69400 (válaszként erre: 1. - Jérce-forma)
2009. júl. 18. 21:33
Nem apakomplexusos, hanem vágyik a törődésre.... és az alatt a kis idő alatt, neki az jelenti a törődést.... szerintem. Nos... az a véleményem, hogy a most gimnáziumba járó fiatalok, tehát 14-18 év között sokkal lazábbra veszik a figurát. Nálunk a gimiben negyedikben!!!!! még majdnem mindenki szűz volt! Én is negyedik év elején vesztettem el, és egy éve udvarolt a fiú. Úgy veszem észre ez manapság már ciki.... Alapvetően nem veletek van a baj, hanem a világgal. Csinálja... majd rájön... csak védekezzen!
78. syria (válaszként erre: 54. - Cepheus)
2009. júl. 11. 10:16

Te hogyan írtad volna ki a témával kapcsolatos topicot, hogy ne legyen – számodra legalábbis – ítélkező?

Nem ér azt válaszolni, hogy ilyen topicot ki sem írnál!


A kiírót szerintem valóban a segíteni akarás vezérelte, hiszen egy számára értékes ember elveszése folyik a szeme előtt.


Nem jegyeztem meg kik írták: minek vele foglalkozni, minek piszkálni, hagyni kell, éljen úgy, ahogy ól érzi magát.

Ilyen alapon hagyjuk a drogost is, hiszen ő meg belőve érzi jól magát?

77. 6f773a273c (válaszként erre: 54. - Cepheus)
2009. júl. 9. 18:51
szerintem a fóruminditó csak tanácsot szeretett volna kérni,nem pedig a barátnőjét fikáztatni.nem tudta mit tegyen,ilyenkor kell kérni az idősebbeket/azonos korúakat hogy adjanak tanácsot.
76. jérce-forma (válaszként erre: 75. - Csicc)
2009. júl. 8. 20:26
Akkor mást nem nagyon tudok javasolni, reméljük, hogy az élet visszadja a barátnődnek, amit elkövetett. :)
75. csicc
2009. júl. 8. 15:32
Régen volt még olyan, hogy többen eljártunk ide-oda, de aztán meguntam nézni, hogy mennyire egy csőlátó, papucs balf*sz a pasija, szóval mostanában vele is csak köszönőviszonyban vagyok. Másrészt a barátnőm is kiszámíthatatlan ebből a szempontból, sose lehet tudni, hogy most van-e kedve "pasizni" vagy nincs... de azért köszi :)
74. jérce-forma (válaszként erre: 73. - Csicc)
2009. júl. 8. 15:01

Nem tudom milyen formában lenne a legtapintatosabb a barátnőd pasijának a tudomására hozni, de gondolkozom rajta. Igazából az lenne a legjobb talán, hogy amikor többen vagytok (nem tudom szokott-e ilyen lenni) és tudod, hogy a barátnőd megint rá fog mászni egy srácra, kicsit későbbre odahívod a barátját, mintegy meglepetésnek szánva az egészet, ami ugye rosszul sül el, mert a srácnak végre talán leesik. Bár lehet, hogy ez kicsit túl komplikált. :D

Én annyiban maradtam, hogy hagyom a barátnőmet, élje úgy az életét, ahogy neki tetszik, de attól még néha hallani fogja a véleményemet a dologról. Ameddig nem ront bele az én életembe is, addig oké. Onnantól kezdve harapok.

73. csicc (válaszként erre: 72. - Jérce-forma)
2009. júl. 8. 09:58
Hát, igazából sokat gondolkozom rajta, hogy ezt milyen formában lehetne, a "névtelen levél" nem annyira az én műfajom, de aztán az is lehet, hogy a pasi nem is hinne nekem, annyira bele van zúgva a szerencsétlen... Még nem tudom, hogy miképp, de nem fogom annyiban hagyni, nagyon feldühít, ha a tisztességes emberekkel bánnak ennyire gerinctelenül. Neked meg remélem, sikerül a barátnődet valahogy jó útra terelni, mielőtt még komolyabban sérülne valaki...
72. jérce-forma (válaszként erre: 71. - Csicc)
2009. júl. 8. 09:36

Köszi, hogy leírtad. Megdöbbentő volt ezt olvasni és egyúttal tanulságos is. Az én barátnőm még szerencsére nem ennyire durva eset, de ha már az én életembe is így bekavar, akkor végképp nem fogom annyiban hagyni.


Szerintem megérdemli a barátnőd pasija, hogy valahogy rájöjjön a dologra. Nem tudnád valahogy elintézni, hogy lebukjon a csaj, de mégsem úgy, hogy te mondtad el neki? Lehet, hogy ettől benőne a feje lágya.

71. csicc (válaszként erre: 70. - Jérce-forma)
2009. júl. 7. 23:44

Hát az én volt legjobb barátnőmmel is hasonló volt a sztori. A szüzességét egy padon, egy szórakozóhely előtt vesztette el, azt hiszem, nem volt még 16, aztán összejött egy pasival, akivel azóta is együtt van. Pár hónapos kapcsolatban már félrek*rt egy erdőben, én hülye meg falaztam a pasijának, hogy nem tett semmit, végig vele voltam. Aztán beszéltem a fejével, hogy soha többet ne tegyen ilyet, mert a pasija megad neki mindent, kinyalja a seggét, akkor esküdözött, hogy soha többé. Aztán ismét eltelt néhány hónap, közben ezzel-azzal összegabalyodott, a szexen kívül minden volt. Hátba támadott engem is, a kiszemeltemmel elment iszogatni, hát... ott is történtek dolgok - ezt én csak hónapokkal később tudtam meg, a pasija meg továbbra is gyanútlanul imádta. És a legjobb: egyszer elmentünk bulizni, egy kerthelyiségben ittunk, odajött hozzánk két srác, az egyikkel nagyon jól elszórakoztam, mondtam is a barátnőmnek, hogy nekem ő kell. Sajnos rosszul lettem később, de nem a barátnőm állt mellettem, hanem a másik srác, ő addig közben ismét az én kiszemeltemmel kezdett ki, konkrétan megu**aztatta magát. Ezt a srác mondta el nekem, miután szakítottunk (amúgy nem volt nagy kapcsolat). Barátnőm tagadott. Aztán az őt imádó pasija elment 1 évre külföldre tanulni, fél évig hősiesen bírta a hűséget, utána minden héten mással kefélt félre... A pasi nemrég jött haza, újra nagy volt a szerelem, a hazajövetel 2 héttel után mégis egy idegen pasi ágyában aludt egy jól sikerült buli után.

Akkor csaptam ki a biztosítékot (milyen későn, milyen hülye voltam), amikor a mostani barátom arcát simogatta egy szimpla beszélgetés során, pedig nagyon jól tudja, hogy féltékeny típus vagyok, és hogy mennyire szeretem a barátomat... Még jó, hogy közbeléptem, és hogy a barátom nem kedveli őt... Megbocsátani ezek után soha, bízni benne soha, fontolgatom, hogy a kedves párjának kitálalok egyszer. Undorító embernek tartom őt, nagyon sajnálom, hogy ilyenné lett (nem mindig viselkedett így).

Ja, apuja alkoholista, elváltak a szülők.

De ez nem mentség.

Bocs, hogy hosszú voltam.

70. jérce-forma (válaszként erre: 69. - 49ca420470)
2009. júl. 7. 21:51
Akkor nem járna jól. :) Sosem tudnám megbocsátani.
69. 49ca420470 (válaszként erre: 28. - Jérce-forma)
2009. júl. 7. 21:34
Mi lesz ha egyszer részeg állapotában majd a te pasidra fog rámászni?
68. 40163fd81d (válaszként erre: 67. - 8e57e08329)
2009. júl. 7. 21:26
Biztosan:))
67. 8e57e08329 (válaszként erre: 66. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 21:22
Semmi gond. A véleményünket kifejtettük és nem vagyunk egy nevezőn. Remélem túléljük.
66. 40163fd81d (válaszként erre: 65. - 8e57e08329)
2009. júl. 7. 21:15

Én nem így gondolom.

Ha nekem igazi jó barátnőm,akkor nem sérül ott semmi,hisz csak azt teszem ami mindkettőnknek jó megoldás,nem?

Nem csesztetem buli alatt,hogy ne csinálja ezt ,ne csinálja azt,én meg mivel máskor és másokkal megyek bulizni ,jól érzem magam ,hát nem?

A baráti kapcsolat nagyon icurka -picurka része,hogy együtt járunk -e buliba ,vagy sem,szerintem.

Ha Ő is az igaz barátom ,akkor meg fogja érteni:))



(nem ,itt nem gúnyként használtam a kedvest,csak viszonoztam a "kedves" megszólítást,alantabb viszont igen ,jól érezted, a te gúnyolódásodra reagáltam éppúgy:D)

65. 8e57e08329 (válaszként erre: 64. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 21:01

Na jól van! Szóval azért szerinted is van valami közös ami az igaz barátokat (barátnőket) összetartja. És ha ez a dolog sérül, akkor bizony sérül a barátság is. Vagyis, ha nem tudom elfogadni a mostanában kialakult, felvett viselkedésedet, mert annak megnyilvánulásai számomra elfogadhatatlanok és nem felvállalhatók, akkor valahol itt fejeződik be a barátságunk.

Innentől pedig csak kizárólagosan rajtad áll, hogy folytatódhat-e az ami eddig kettőnk számára olyan szép és megható barátság volt.

Én tudom hogy te gúnyként használtad a "kedves" jelzőt, nos én soha nem gúnyolódok senkivel csak a véleményemet mondom el, de azt kendőzetlenül.

Jó éjszakát kívánok számodra kedves Fata Morgana!

64. 40163fd81d (válaszként erre: 63. - 8e57e08329)
2009. júl. 7. 20:50

Kedves Frostech!


Na,most van egy kis időm ,hogy a fórumról is elmondjam a véleményem,ne csak off gyanús hsz-eket tegyek:))

Nekem úgy tűnik,hogy ez az egész dolog,csak a fórum kiírónak terhes,és a barátnője egyenlőre ebben az életvitelben éli ki magát,valami hiányt ,(nem tudom,nem vagyok pszichológus)pótol vele,és jól érzi magát így .Az ő élete ,így is úgy is olyan irányba megy ,amerre ő akar.

A fórum indító Beszélgetett vele erről ,de a lány vagy nem volt őszinte,vagy valóban jól érzi magát így.

Ha olyan helyzetben lennék,mint ez,és esetleg felhívnám a figyelmét ,hogy nem lesz ez így jó,de csak legyintés lenne a válasz,nem akarnám megváltoztatni,sem a dadája és védőszentje sem lennék,egyszerűen megmondanám neki,hogy bocsi,engem nagyon zavar a mit a bulikban művelsz,és én nem érzem olyankor jól magam melletted ,így nem fogok menni ezután.

Ennyit tennék ,nem többet:))

63. 8e57e08329 (válaszként erre: 61. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 20:33

Kedves Fata Morgana!

Nyilvánvaló nem egy malomban őrletünk!:-))))

Nos én tiszteletben tartom a barátomat, annak minden érzését és amíg nem fordul hozzám segítségért, addig meg vagyok róla győződve, hogy az élete úgy jó ahogy per pillanat Ő élni akarja. Miért akarja bárki is megváltoztatni egy ember életvitelét azért mert mindenkivel lefekszik? És ha neki úgy jó? Vagy írigyled az életvitelét???? Akkor legyél igazi barátnője és hajrá vegyél Te is részt aktívan mind abban, ami neki örömöt jelent. Így osztozol a helyzetében és igazi megértő barátnőjévé leszel, hiszen az érdeklődési körötök és a szórakozásotok is és ebből fakadóan az életről alkotott felfogásotok is közös plattformra terel benneteket. Igazi egyetértő barátnőkké válhattok.

Én nem bűnözőkről beszélek, hanem arról, hogy ez a választott út, az alkoholizmus, a gátlástalan nemi pertner váltogatás, az egyéjszakás kalandokból egyenesen következő állomása a bűnözésnek. Ha majd a kedves barátnő az élet által kimért hatalmas nagy pofonokkal szembesülni fog és marad még annyi használható esze, hogy végig tudja gondolni, hogy mi is történt vele valójában és meg lesz az akaratereje, hogy egy barát oldalán ebből kilábaljon, akkor még rendes ember is lehet belőle. De rá kell bízni, hogy ezt az utat sikerrel végigjárja vagy éppen bebukja, mert mindenki saját sorsának a kovácsa. A kibicnek pedig semmi sem drága, de az elhibázott lépések következményeit nem a kibic fogja elszenvedni.

Igen, amiben egyetértek Veled az az, hogy az átlagostól eltérő viselkedések mögött fiatalkori lelki sérülések húzódnak meg, amik a korábban elszenvedett neveltetési hiányosságok és a nem megfelelő családi környezetben elszenvedett sérülésekre vezethetők vissza. A szeretet hiánya valóban teheti az embert egy mindenkit szeretettel, kedvességgel megajándékozó tipussá, miközben Ő is éhezi, hogy szeressék. De mivel halvány fogalma sincs, hogy kultúráltan és igaz értékek mentén, hogyan lehetne egy őszinte kapcsolatot elindítani, azt teszi amit olvasunk róla.

De istenem, van ember ezen a Földön akinek elhiszi, hogy amit most tesz azt a későbbiekben nem fogja tudni megbocsájtani magának?

Nincs ember akinek Ő most ebben a témában hinne, mert a saját tapasztalatok egyelőre még nem ébresztették fel benne a komolyabb érzelmek utáni vágyakozásokat.

Egyébként pedig nekem van egy megfigyelésem és remélem, hogy férfitársaim ebben csak megerősíteni tudnak. Minden nő arra alkalmas, amire tartja magát. Vagyis az egyéjszakás kalandra jelentkező arra megfelelő, hogy az éjszaka folyamán lerendezzék és utána elfelejtsék, az olyan nő pedig akit úgy kell meghódítani, na az egy igazi társasjáték, ami hosszan eltarthat és akármi is lehet a végkifejlet. Itt az érzelmek és az ész harca mindkét fél egyéniségét átmozgatja, lehetőség nyílik a sokoldalú kibontakozásra.

Szerintem Ő csak azt kapja a férfiaktól amit ezzel a viselkedésével kiérdemelt.

De pár hónap, év múlva a kijózanodás időszaka fog következni, ami még fájdalmasabb lesz, mint a mostani időszak. Akkor nagyon fog kelleni mellé egy igazi barátnő, aki segít azt a helyzetet túlélni a számára.

Na kicsit hosszúra sikeredtem. Én úgy gondolom, hogy a jelenlegi helyzet egy szakképzett pszihológusnak is feladná a leckét nem pedig egy sima barátnőnek. Ezért én úgy gondolom, hogy egyelőre hagyni kell az életvitel kiteljesedését, amely aztán majd eldönti, hogy lesz-e ebből egyáltalán visszaút!

62. 40163fd81d (válaszként erre: 57. - 8e57e08329)
2009. júl. 7. 19:07

Jah,és még valamit,KEDVES!:))


Hagyatkozzunk erre a történetre inkább ,ha lehet kedves,mert normális,a fórumhoz valóban hozzátartozó érvek hiányában avval jössz majd nekem ,hogy leszek -e cimbije egy terrorista sorozatgyilkos pedofilnak?:))))


Köszönöm a megértésedet ,kedves:))

61. 40163fd81d (válaszként erre: 57. - 8e57e08329)
2009. júl. 7. 18:54

???

Te miről beszélsz?

Bűnözőkről .én barátokról.Akiktől nem várok el semmit,egyszerűen a barátaim és szeretem őket,még akkor is ,ha van olyan akikkel évek óta nem találkoztam ,akkor is.

Azokról beszélek ,akiket úgy szeretek ,mint amilyenek,és ha problémám van velük akkor elmondhatom nekik őszintén.

Azokról beszélek,akiket akkor sem hagytam cserben ,amikor az osztálytársaim anno azt mondták ,miért barátkozol vele az olyan ciki,inkább velük nem beszéltem többé.

És igen volt olyan is ,hogy őszintén elmondtam a problémám ,és ő vonult el duzzogva,és többé nem volt a barátom ,de én ebben az esetben is úgy emlékezem rá ,mint a barátomra .

Valószínű itt a lánynak súlyos önértékelési zavarai vannak,nem bízik abban ,hogy szerethető,hogy értékes,aki olcsó éjszakai kalandokban érzi a törődést.

Még az is lehet ,hogy ezt így Ő sem tudja,nem látja át ,mit ,miért tesz.Azt nem hinném ,hogy szexfüggő lenne,mert akkor nem kellene hozzá "bátorság" ital,egyébként is nagy étvágya lenne,és ha minden rendbe lenne a lelkével,akkor mindezt hosszabb-rövidebb ideig egy fiú mellett kapná meg.

Ezért gondolom azt amit gondolok.

Az ,hogy a szerelmeit is megcsalja,elhagyja szintén arra utal,hogy szeretet hiánya van ,ezért nem is tud ,nem is mer igazán szeretni,ezért elégszik meg rövid,sokszor egy éjszakás érzelmek nélküli kalandokkal.Nem akarja ,hogy megbántsák,nem bízik a szerethetőségében.


Szerintem persze,a leírtak alapján én erre felé indulnék el.

Minden normálistól(mi a normális?????)nagyon eltérő viselkedésnek oka van,és ez az ok nem az hogy kurvának született.



Ja és még valami ,tévedésben vagy a barátság fogalmával kapcsolatban , a barátság nem üzlet.....persze már akinek.

60. jérce-forma (válaszként erre: 58. - 8e57e08329)
2009. júl. 7. 18:29
Érkezett rá válasz, görgess lejjebb.
59. jérce-forma (válaszként erre: 54. - Cepheus)
2009. júl. 7. 18:28

Nem érezném árulásnak a dolgot, mivel még mindig anonim formában teszem ezt. Mint már írtam: beszélgettem már vele erről. Ilyenkor előad valami szerencsétlent, hogy ő úgysem tudja megállni, hogy ne bújjon ágyba rögtön a fiúkkal. Ha pedig esetleg nem jutnak az ágyig, akkor büszkének kell lennem rá.

Látom eléggé félreértettél. Régóta vagyunk barátnők, és mielőtt belecsöppent ebbe az életbe, teljesen normális volt. Most is az - csak józanon. Szeretném megőrizni a barátságunkat, ezért próbálok előrébb jutni, mert ez a dolga engem tényleg elképesztően zavar. DE attól még a legjobb barátnőm. Bocsáss meg, ha a fórumtémámmal megzavartalak, de nem hiszem, hogy bárkit megaláztam vagy negatív értelemben kibeszéltem volna. Választ szerettem volna kapni egy témára, amit nem értek, és mások tapasztalatait meghallgatni (amit többen is írtak, mind érdekes volt, mert megmutatta, hogy akár 180 fokos fordulatot is vehet a dolog).

58. 8e57e08329 (válaszként erre: 49. - Cepheus)
2009. júl. 7. 16:09

Kedves Cepheus!


Te egy nagyon szuper kérdést tettél fel!!!

Na mindeddig nem is érkezett rá válasz :-))))))

57. 8e57e08329 (válaszként erre: 50. - 40163fd81d)
2009. júl. 7. 15:49

Szervusz kedves Fata Morgana!


Nos Kriszta próbálta magát megvédeni én is megteszem.

A Te nagyon öntudatosnak tűnő magyarázatod felveti azt a kérdéskört, hogy meddig barátság egy barátság, vajon milyen kötelezettségei vannak a barátoknak egymás felé és mi az amikor az egyik fél úgy érzi, hogy Ő még nagyon barát és a másik pedig már jó ideje nagy ívben leszarja ezt a törekvését. Igen, ha szerinted a barátság erről szól, akkor ilyen formában gyakoroljad. A madarat tolláról mondásról eszembe jutott még egy másik is. A zsák a foltját előbb utóbb megtalálja...

Nos ha továbbra is kitart enyhén fogalmazva eléggé furcsán viselkedő barátnője mellett akkor nagy esélye van rá, hogy betöltse a folt szerepét is. Fata Morgana szerint akkor barátom maradhat egy olyan ember is, akivel hosszú távon nagyon megértettem magam, de tegnap bevallotta, hogy megölt egy embert a pénzéért, mert nem volt italra lovéja és hát valahonnan szerezni kellett. De mivel őszintén ezt nekem elmondta, hát Ő továbbra is egy nagyon klassz barát. Én azt ajánlom Te gondolkozz el, hogy milyen tipusú embereket tisztelsz meg azzal, hogy barátodként kommunikálsz velük és ezért cserébe mik a minimális elvárásaid.A kisiklott életek rendbehozása nem a barát feladata, szétnézhetsz esetleg a sztárok portáján is, azért a buzi, alkoholista, pedofil és börtönviselt emberek mellől szépen elkopnak a barátok. Szerinted miért????? Én megmondom neked, mert lehet hogy számodra túl nehezet kérdeztem. Azért kedves, mert más jóérzésű ember számára az az életvitel elviselhetetlen és egyben robbantja is a korábbi barátságot. Az ember 18 éves korára nagykorúvá válik és nem csak biológiai vonatkozásban....

56. 40163fd81d (válaszként erre: 46. - Ad96793c81)
2009. júl. 7. 15:13

39,és 46 hsz-re írtam amit írtam,semmi köze a fórumhoz,a témához ,csak ehhez a két hsz-hez,arról is van véleményem,de most épp takarítok és nem tudom összeszedni értelmesen ,így majd később...talán.

Amit írtam,az a barátságról szól,amiről ti beszéltek,az olyan messze van tőle,mint ide Kenya.

Persze ha a "barátaitokat"leléptetitek a pletykás,másokat a szájukra vevő és ítélkező emberek miatt,mert rátok nézve "ciki"........????

Ha nektek ez a barátság fogalma ,akkor legyen:))))

55. mimmo33 (válaszként erre: 5. - 874eb11dfd)
2009. júl. 7. 13:34

Ilyen ismerősöm nekem is volt...Igaz neki nem ittak a szülei. Csinos volt, azt már nem mondom, hogy okos, mert akkor magától is rájött volna, hogy nem jó úton jár.

Minden hétvégén más fiúval bújt ágyba. Discóban megismerkedtek, aztán irány az ágy. Hétfőn meg sírt a vállamon, hogy a fiú nem is keresi... Nem értette meg, hogy azzal, hogy rögtön oda dobja magát, csak egy sklap lesz:( Nem értette, hogy miért hívják a kerület szex háziállatának:( És igen Ő is csak támadásnak, és irigykedésnek vette, ah valaki szóvá merte tenni:(

Nálam 1 évvel idősebb de a mai napig nincs normális kapcsolata.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook