Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még mindig haragszom az exre... fórum

Még mindig haragszom az exre... (beszélgetős fórum)


1 2
10. 480a1bea09 (válaszként erre: 4. - Survivor3)
2009. nov. 19. 21:22
Ja mondom neki is van új kapcsolata. Csak az az érdekes, hogy senki nem hiszi el, hogy ö boldog, mert hát akkor miért nem enged el engem! És még ehhez azt is tudni kell, hogy ö hagyott el, mikor én még nagyon szerettem! Akkor sírva kértem ne menjen el, és most ugyanúgy kérem, hogy hagyjon békén!
9. pemete (válaszként erre: 7. - 480a1bea09)
2009. nov. 19. 21:21
Nagyon egyszerű, msn-ről letiltod, iwiw-ről kitörlöd, a telefonszámát meg beállítod a telefonodban, hogy ne tudjon felhívni.
8. pemete (válaszként erre: 6. - 480a1bea09)
2009. nov. 19. 21:20
Csodálod, hogy zavarja? Engem is zavarna, sőt biztos vagyok benne, hogy téged is!
7. 480a1bea09 (válaszként erre: 5. - Pemete)
2009. nov. 19. 21:20
Én simán nem keresem, de ö mindig keres valahogy! ha nem msn-en, akkor telefonon...
2009. nov. 19. 21:19
És az a baj, hogy már el se mondom a páromnak, nehogy félre értse, meg amúgy őt is zavarja!
2009. nov. 19. 21:19
Ne nézegesd az iwiw-en, ne beszélj vele, ne foglalkozz vele. Ő a múlt, felejtsd el!
4. survivor3 (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2009. nov. 19. 21:19

Legyetek nagyon boldogok!

Ne foglalkozz vele! Direkt csinálja veled ezt.

2009. nov. 19. 21:18
kb úgy ezerszer! És minden veszekedés után újra ír...
2009. nov. 19. 21:17
Tudom, hogy ez nagyon triviálisan hangzik, és valószínűleg már megpróbáltad, de azért megkérdezem... megkérted már arra, hogy ne jelentkezzen többet?
2009. nov. 19. 21:14

Lehet nem vagyok normális, de máig napig haragszom az exre, mindamellett, hogy egy nagyon jó új kapcsolatban élek! Idén januárban, vagyis 10 hónapja lett vége egy nagyon hosszú kapcsolatomnak, és az ex szinte minden nap valamilyen formában felveszi velem a kapcsolatot. Msn, telefon, stb...

De én ezt már nem igénylem!

Ja és olyan dolgokon vagyok képes felhúzni magam, hogy az új nőjének megad mindent, ami nekem járt volna, illetve most épp elvitte pársziba :(:(:(

Ahova én mindig is vágytam! És ezt ö nagyon jól tudja! Ez most akkora pofonként ért :(

Ja és persze nem tőle tudtam meg, hanem iwiw-ről...

Ha neki olyan fontos, hogy kapcsolatban maradjon velem, akkor miért nem őszinte velem? Habár már tényleg mindegy! Most ez felette az i-re a pontot, elegem van, nem akarok róla tudni, nem akarok vele beszélni!!!

A mostani kedvesemmel szeretnék nagyon boldog lenni, és jó úton haladunk, de ehhez nekem nem fér bele az ex az életembe.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook