Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem még, vagy csak haragszom? fórum

Szeretem még, vagy csak haragszom? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. dec. 15. 21:25

Elgondolkodtam ezen a sok naivitáson,de azután azt gondoltam,hogy mennyi ilyen ember van aki kétségbeesetten keresi a párját és még a megaláztatást is eltűri,csak azért ,hogy ne maradjon egyedül.


Kérdezem: de ilyen áron?

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Liliom10)
2021. dec. 15. 20:58
Elmondtam neki legutóbb,hogy így èn befejeztem,ès legyen az ő vesztesège.Rossz volt làtni,hiszen èrzelmek vannak.Ő vidámságot szinlelt,de talàn csak azèrt,hogy a körülöttünk lèvőknek ne tűnjön fel.Picit azèrt könnybe làbad a szemem,ha megkèrdezik mièrt lett vège,biztosan nem azt fogja mondani,hogy:túlságosan szeretett.
41. liliom10 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 20:06

Ha még nem mondtad bele a szemébe, hogy vége !, akkor mondhatod, és utána ne is kérdezze : hogy vagy !?

"nem szeretne ennél szorosabb kapcsolatot, nem szeretne velem soha összeköltözni. És ha ez nekem nem tetszik szóljak. Ha szakítani akarok "

Ő is ezt kérte.

Amilyen én vagyok, még azt is mondanám neki, hogy " Te nem érdemelsz meg engem ! Nem ilyen társról, férfiről álmodtam !!! "

40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Andi6020)
2021. dec. 15. 17:54
Mert nem làtom èrtelmèt.Nem szeretnèk a baràtja lenni.
39. andi6020 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 15. 17:13
Miért?
2021. dec. 15. 17:08
Ma talàlkoztunk a munkahelyemen.Nèha muszàj bejönnie,a munkàja őt is ideköti nèha.Megkeresett,ràm nèzett,megkèrdezte mi baj,mert làtta a szememben gyűlő könnyeket.Annyit mondtam semmi baj,jól vagyok.Erre ő ,hogy làtom.Beszèlgetni próbàlt,semleges dolgokról,de nem voltam benne partner.
37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Liliom10)
2021. dec. 13. 16:20
43 èves vagyok,túl egy kèt csalódàson,mègis azt gondolom hogy minden ember megèrdemli azt hogy esèlyt kapjon a màsiktól,hogy a múltban elszenvedett csalódàsokèrt ne màs bűnhődjön.Szerintem ez nem naivsàg.Èn nyitott voltam mindenre,ès tudom hogy ez a vilàg ónző,de èn ilyen vagyok.Nekem a jóban rosszban az igazi kapcsolat.
36. liliom10 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 15:48

"nèha az ember belekerül olyan helyzetbe,hogy nem làt tisztàn,föleg ha azt erősítik benne,hogy neki nem jó semmi,ezek normàlis dolgok."

Ami Téged bánt, azt neki figyelembe kellene vennie ! Nem az számít, hogy neki mi a normális, hanem az, hogy Neked ! Amit ő más nőkkel kapcsolatban művel, azt olyan nővel való párkapcsolatában tegye, akit nem érdekel ez ! Ha nem érdekli, mi bánt Téged, akkor Te sem érdekled.

35. liliom10 (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 15:40
Értelek. Te és én hasonlóan gondolkozunk.:) Csak én már idősebb vagyok Nálad - azt hiszem elég sok évvel - és azt mondom, hogy ne pazarold az idődet egy olyan férfire, akiről már 5 hónap után tudod a lelked mélyén, hogy nem fogsz vele sokáig egy pár lenni. Most kellene a legboldogabbnak lenned, lennetek, hiszen egy kapcsolat ha ilyenkor nem boldogít, ez csak mindig rosszabb lesz !
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Liliom10)
2021. dec. 13. 15:26
Így ismeretlenül is köszönöm a segítő szàndèkot.Tudom hogy nekem kell döntenem,nem is az volt a cèl,hogy màs tegye meg helyettem.De nèha az ember belekerül olyan helyzetbe,hogy nem làt tisztàn,föleg ha azt erősítik benne,hogy neki nem jó semmi,ezek normàlis dolgok.Lehet van akinek igen,èn azt vallom,csak annyit tegyünk màsok ellen,amit mi magunk is szivesen vennènk a màsiktol.Màr èrtem mièrt mondta nèha,hogy naiv vagyok,mert mindenkiről a jót feltètelezem.
33. liliom10 (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 15:17

Eszedbe ne jusson keresni !

Foglald el magad értelmes, kellemes dolgokkal, hallgass jó zenét,stb. Beszélgess a barátnőiddel, akár telefonon !

Remélem, hamar elfelejted ezt magának való pasit !

2021. dec. 13. 13:37
Eltelt pàr nap,nem keresett,èn sem őt.Az eszem ,a szememmàr vilàgosan làt,nem hagyom hogy bàrmi elvakitson.
2021. dec. 13. 13:19

Tök mindegy.

Ez úgysem fog müködni.

Hogy késöbb hiányozni fog? Lehet. Majd elmúlik. Jobn lesz. Nincs más út. Ha maradsz, szenvedni fogsz.

30. Scherlock (válaszként erre: 28. - Liliom10)
2021. dec. 13. 13:12

:DDD


Talán az.

2021. dec. 13. 12:47
Sajnos amikor benne van az ember nem akarja làtni.
28. liliom10 (válaszként erre: 27. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 11:26

Te mazochista vagy ? Akkor érzed jól magad, ha szenvedhetsz ? Ez a pasi egy icipicit se szeret Téged ! Nem is tisztel ! Azt tapasztalja, hogy ezzel a nővel bárhogy bánhat, mert a nő akkor is szereti, ha csak lábtörlőnek használja.

Legyen önbecsülésed ! Ne állj vele szóba többet, legfeljebb addig, még megtudja Tőled, hogy rájöttél : nála sokkal jobbat érdemelsz !

Hidd el, néhány év múlva boldog leszel, hogy most szakítottál vele ! És mással tényleg boldog leszel ! :)

2021. dec. 13. 09:12
Egy ideig kertelt,majd kimondta,nem szeretne együtt èlni,neki ez a max így sincs elèg ideje.Ha nem jó,akkor viszlàt.Mondtam nem ezt szeretnèm,mèg egyszer vissza kèrdezett,hogy tènyleg ezt akarom?Majd felàllt ès elment.Adott egy puszit az arcomra,anit nem vistonoztan.Semmiben nem korlàtoztam,inkàbb a munka,este 8utàn járt haza,nem zavart,vàrtam rà .
26. 37e1ff8723 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 09:11
Egy napot nem töltenék vele, nem több hónapot.
25. Scherlock (válaszként erre: 18. - 37e1ff8723)
2021. dec. 13. 09:10
Na de télleg"! :DDD
24. 37e1ff8723 (válaszként erre: 22. - Sziget)
2021. dec. 13. 09:07
Milyen szavak, csábító mondatok??? Pont ezek hiányoztak.
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Sziget)
2021. dec. 13. 09:05
Sosem mondott szèp szavakat,mondvàn a nem igazak a szèp szavak,fő az őszintesèg Annyit sem,hogy szèp,vagy kedves vagyok.Nem bókolt,nem volt bújós.Persze voltak kedves dolgok is,de hamar kijózanított,egy egy őszinte beszólàssal.
22. Sziget (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 08:56
A legerősebb erogénzónád a füled. A szavaival levesz a lábadról. Nem is lenne ezzel probléma, ha a viselkedése párhuzamban lenne ezekkel a csábító mondatokkal.
2021. dec. 13. 08:22
A legfurább az egèszben,az,hogy egyàltalàn nem egy adonisz,de nekem az volt.
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - 37e1ff8723)
2021. dec. 13. 08:18
Talàn beleszerettem Mindvègig gyakran megbàntott,amit őszintesègnek nevezett,ès azt mondta nekem nem lehet semmit mondani,mert megsèrtődöm.persze,hogy meg,amikor küld nekem egy kèpet,amit elküld a volt baràtnőjènek,meg mèg másik kettőnek.Erre a vàlasz,hogy semmi köze egyikhez sem,àrtatlan vicc
19. 37e1ff8723 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 08:15
Ha olyanja van, érthető, hogy nem tudsz lemondani róla. 😄 De így?! 🤨 Menjen, amerre lát!
18. 37e1ff8723 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 08:04
Akkor??? 😄
17. Sziget (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 13. 07:59
Ennek a pasinak nagyon jónak kell lennie az ágyban! Vagy már régen voltál pasival és túlértékeled? Barátság extrákkal. Ha fantasztikus a szex vele, tartsd meg játszótársnak, de ismerkedj. Kismajom effektus - fogd addig a faágat, amíg egy másikat nem tudsz megfogni. Lehet egyszerre kettőt is fogni, amíg döntést nem hozol bármelyik mellett. A kérdés, kell-e dönteni? Cape diem! Tartózkodj egyre többet az itt-és-mostban. Ami ebben a pillanatban van, a következőben már nem létezik!
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - BeauIieu)
2021. dec. 13. 07:45
Mèg csak az sincs.
15. BeauIieu (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 12. 23:20
Varázsfarka van.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Liliom10)
2021. dec. 12. 22:01
Köszönöm szèpen!Ezek szerint jól èreztem.Sajnos,kivülről jobban lehet làtni,mint amikor benne van az ember,mert termèszetesen jó dolgok is vannak ès a rosszra próbàl az ember magyaràzatot talàlni,ès egy ideig tud is.Vajon ő is ràjön erre?Vagy tènyleg azt gondoljâk ez így van rendjèn?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook