Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még mindig haragszom az exre... fórum

Még mindig haragszom az exre... (beszélgetős fórum)


1 2
2014. aug. 24. 17:22
Pfff! Én most látom, hogy ez egy 5 éve indított fórum. A hölgy már 4 éve fent sem volt, mi pedig adjuk itt a tanácsokat! :DDD
39. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2014. aug. 23. 16:52
ha nem fér bele az ex az életedbe, ahogy írtad, akkor ne legyen az életedben :) ne levelezgess vele, ne vedd fel a telefont, ilyen egyszerű. könnyen tönkreteheted az új kapcsolatodat, valószínűleg te is elvárnád az új párodtól, hogy melletted ne levelezgessen, beszélgessen napi szinten az exével, akivel nem is maradtak barátok
38. one euro (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2014. aug. 22. 22:43
Egyszerű ,nem illetettek össze:)Nem volt gonosz csak nem elég jó neked!:))
37. angelic smile (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2014. aug. 22. 21:17

Egyre figyelj oda! A jelenlegi párodat, akiről azt írod, hogy szereted, el ne veszítsd! Az duplán tragédia lenne. Elveszítenél egy értékes embert, közben rájönnél, hogy értelmetlenül, mert az ex-eddel már nem valószínű, hogy lesz valami.


Buták vagyunk mi emberek, mindig az kell, ami nincs. Aki pedig ott van, az miért csak akkor lesz a nagy ő, amikor a másik utáni sóvárgás miatt elveszítjük? Miért utólag jövünk rá, mekkora bakot lőttünk?

Aquarel! Legyél te a kivétel! :)

2014. aug. 22. 12:26
Hát az car....
2014. aug. 22. 12:14
Nem szeretem az biztos!
2014. aug. 22. 11:39
:D én meg nem néztem a dátumot. Mondom mivan??? MSN??? IWIW???? manapság?:D na jót nevettem:)
33. 3ceaf21574 (válaszként erre: 31. - D1e807c461)
2014. aug. 22. 11:37
Vagy 3 hét :)))))
2014. aug. 22. 11:34
Eddig se haragudtam
2014. júl. 20. 21:38
három év, s elmúlik. :D
30. Crystall (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2009. nov. 20. 12:36
Szia! Tulajdonképpen sok elöttem szólót tudok ismételni, mert igazuk van. Akkor ö döntött úgy, hogy legyen vége a kapcsolatotoknak, most dönts te! Igen, tiltsd le msnröl, töröld iwiwröl..stb. Ezek nélkül mivel még nem múltak el az érzéseid felé úgysem tudsz majd nyugodtan élni, mindig is fel fog kavarni ha jelentkezik és ki tudja az új párod meddig viseli ezt el? Egy szerelem vége nem a gyülölet hanem a közöny, amikor már az sem fog érdekelni ha épp Hawai-n nyaral egy szupermodellel. Sokkal könnyebb lesz neked ha minden kapcsolatot megszakitasz vele.
29. genlips (válaszként erre: 9. - Pemete)
2009. nov. 19. 23:24
ezt jó lenne újra elolvasnod Aquarel és válaszolni rá, ha még nem tetted meg...
2009. nov. 19. 22:04

nekem is ezt mondta!! annyira de annyira szeretleg,de JELENLEG csak ennyit tudok nyujtani neked ne haragudj.. ez milyen már? főleg h nem én kértem h keressen..


én akkor tudtam kizárni amikor csörgött a telefonom,néztem és arra gondoltam: tud-e valami olyat mondani,ami érdekel? és én neki? a válasz NEM-volt, a telefon csak csörgött,majd elnémult. 1 éjszakát végigsírtam,akkor engedtem el végleg pedig mint írtam már nem volt féltékenység bennem már.. csak lezárult egy korszak,de indult egy új. nagyon sokat tanultam magamról és az életről ebben a 6 évben-ebből 2ésfél volt a feldolgozás-és ez mind kellett ahhoz h most ott és az legyek aki és ahol vagyok. egy csodálatos ember mellett,aki az IGAZI. meg kell halni kicsit.. aztán mint egy főnixmadár a hamvakból feltámadni.


egy pszichológus,egy kinezológus, egy jóbarát-amelyik neked a legjobb-biztos tud segíteni. fontos h annyiszor beszélhess a fájdalmadról ahányszor szükségét érzed,és legyen melletted valaki aki akár 100x is meghallgatja ugyanezt.


én úgy gondolom,ezt a szerepet nem szabad a mostani párodra osztani. és nyilván nem az zavarja igazán h ő hív,hanem h ez téged felzaklat,ergo van még rád hatása.


valószínű az is h akivel most van nem az igazi,nem kap meg tőle mindent amit szeretne,és vhogy össze akar titeket gyúrni. abban a csajban megvan ami benned nincs,belőle viszont hiányzik amit benned szeretett. de egyikőtök sem jó 100%ig. majd jön egy 3. akiben minden meglesz,addig viszont-ha hagyod-újra és újra elveszi azt amire szüksége van-a szeretetre,amit érez tőled,amikor felhív..


nem irigyellek,tudom min mész keresztül,de hidd el egy nap arra ébredsz h egy hatalmas köszikla gördülle a szívedről és amikor rá gondolsz,csak elmosolyodsz és sok boldogságot kívánsz neki. ez lesz az a nap,amikor az új-nélküle való életed valóban elkezdődik. addig igazából vele vagy nem a pároddal..


sok erőt kívánok neked,és ha valami segítség eszembe jut mindenképpen írok neked!

27. L.Niki18 (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2009. nov. 19. 21:54
Tulajdonképpen most miben kellene, hogy segítsünk? Mert egyértelműen abszolút mindenhogy meg kell az exeddel szüntetned a kapcsolatot. Cserélj telefonszámot, msn-en tiltsd majd töröld le, és hogy az e-maileden se tudjon neked írkálni ott is töröld le, tiltsd le! Amúgyis egyáltalán nem is kellett volna szakítás után még tartani a kapcsoltot egymással. Felesleges...! És ha most boldog párkapcsolatban élsz akkor miért foglalkozol már vele, hogy mit tett vagy mit nem tett az exed? A jelenlegi párod biztosan örül, hogy tartod az exeddel a kapsolatot. Bizony én nagyon nem örülnék ennek! Gondold át!
2009. nov. 19. 21:52

most lett vége egy három éves kapcsolatomnak. Az exem egy szardarabnak néz, letöröltük egymást mindenhonnan, ha a városban meglát még a fejét is elfordítja, hogy ne kelljen köszönnie. Hát istenem. Nem akartam és nem is akarom tartani vele a kapcsolatot, mert vége és kész. Az exekkel pár hónap után max. arról lehet beszélgetni, hogy a család jól van, a kiskutya és a kismacska is megvan. 5 perc bájcsevej, aztán mindenki megy a maga útján. Ezt csak így lehet. Nem vagyok híve, a szakítás után maradjunk barátok. Valamelyik fél csak szív belőle. Az exem következő lépése az lesz, ha összejön valakivel, hogy iwiwre felrak egy csomó képet magukról, amit nekem sosem tett meg. Mármint, mikor együtt voltunk sosem rakott fel egy db közös képet sem. Ennyi. Legyen boldog mással, mi meg felejtsük el egymást szépen.

Amikor ezeket a szavakat írom még csak dühös sem vagyok. Kb. annyit érzek, mintha a palacsinta receptjét írnám le, és lehet azért, mert semmit sem tudok róla, és őszinte leszek: nem is érdekel.

2009. nov. 19. 21:48
elteszem magam holnapra, és mindenkinek köszi a hozzászólást, és holnap szívesen veszem a további tanácsokat! Puszi mindeteknek és szép jóéjt!
2009. nov. 19. 21:43

már olyasmire is gondoltam, hogy elmegyek egy pszichológushoz, hogy segítsen helyre rakni bennem ezt az egészet. És legyek olyan erős, hogy kizárjam és eldobjam a kulcsot! Végül is nekem egyáltalán nem jó, hogy tudom mit csinál és merre jár, hisz úgyis felidegesít, vagy épp elszomorít

:(

23. 480a1bea09 (válaszként erre: 20. - 816fca07b8)
2009. nov. 19. 21:39

most már tudom, hogy nekem sem ö volt az igazi!

:(

Csak majd belehaltam mire ezt feltudtam dolgozni és végre kitudtam mondani!

2009. nov. 19. 21:38
következményét
21. 480a1bea09 (válaszként erre: 19. - 816fca07b8)
2009. nov. 19. 21:38

Hidd el már nem szeretem, NEM úgy! De nyilván 6 év nem kevés idő, és nehéz elfelejteni! De nagyon őszintén mondom, hogy nagyon szeretem a mostani párom és vele akarok boldog lenni!


Érdekes ez a törleszteni teóriád! És igazából lehet benne valami!


Már ezerszer kérdeztem mit szeretne töllem, és mindig csak az volt a válasz, hogy nem akar elveszíteni, mert amugy... szeret, csak nem ugy, hogy velem éljen! Na pufff, köszi! Nehéz időszakon vagyok túl, de érzem ennek még nincs vége :( Mármint ennek az időszaknak! És érzem csak én vethetek véget! Többször mondtam neki, hogy butaság barátkozni! Nekünk ez nem fog menni, túlságosan szerettük ahhoz egymást! És a többi exével sem tartja a kapcsolatot, így lépjen tovább rajtam is. Ha akkor itt tudott hagyni, akkor vállalja annak a döntésnek a kkövetkezményét! Ö döntött igy!

20. 816fca07b8 (válaszként erre: 15. - 480a1bea09)
2009. nov. 19. 21:33
na, az én exem-akiről írtam-épp világkörüli úton van a csajával már 1 éve utazgatnak,épp új-zélandon vannak.. ő elérte amit te nem,nyilván fáj,de nem ő volt az igazi és kész
19. 816fca07b8 (válaszként erre: 1. - 480a1bea09)
2009. nov. 19. 21:31

nyilvánvaló h még szereted ezért zavar. én pont ezeket éreztem egy ideig anno.. dúltam-fúltam h az új csaját bezzeg ide-meg oda viszi,pedig az nekem járna!! szép lassan elmúlik ez az érzés benned-vagy nem- de addig elszívja az energiádat. én mikor már úgy éreztem valóban nincs rá szükségem-ésa kkor már nagyon régen nem érdekelt h kivel mit csinál,pőontosabban örültem neki h boldog- szépen számot cseréltem.

gondold át h mit érzel igazán,és javaslom ideje tőle is megkérdezni h voltaképpen mit akar? lehet h újra akarja kezdeni veled,ki tudja?

egyébként anno én is felvetettem-amikor még bántott-h h lehet az h az új lánynak mindent megtesz,amit nekem nem..

az volt rá a válasz h - igyekszem törleszteni,igaz nem neked..


szóval kérdezd meg mit akar tőled,ha barátkozni akar és ez neked fáj,hagyd a csudába. sajnálom,de nem ő nem enged el téged,hanem te őt..

2009. nov. 19. 21:30
hát tényleg lotyó! :)
2009. nov. 19. 21:28

Jajj!

Tényleg lotyó?

Majd elmész a jelenlegi társaddal Párizsba.

2009. nov. 19. 21:27
Na én is ebben a cípőben jártam.Ami nem kellemes dolog. Engem is állandoan zaklatott mindenféleképpen pedig nem egy helyen lakunk.De én ugy oldottam meg a helyezetet hogy számot cseréltem uj msn cimet csináltam.És nem tudott elérni.Probálkozott levélben azt meg vissza küldtem a postással hogy ismeretlen helyre költöztem.sikerült.már eltelt azota két év és ujból jelentkezett még hozzá a szomszédot hivta fel.Majd agy lobott kaptam hogy ez sose fog rolamleszállni vagy mi a manó.
15. 480a1bea09 (válaszként erre: 13. - Survivor3)
2009. nov. 19. 21:26
mondom igazából azon idegesítettem fel magam, hogy mi sok sok évig együtt voltunk és nem mentünk el Párizsba, ezt a lotyót meg már most elvitte, és oda ahova én vágytam! :(
2009. nov. 19. 21:25

ez úgy van kb, hogy sokszor kértem hagyjon békén, de akkor mindig jön a lelki terror, hogy ö csak szeretne velem kapcsolatban maradni, mert hát így meg úgy szeretett...

és én milyen vagyok, hogy ellököm magamtól, mikor ö ilyen rendes és kíváncsi az életemre!

13. survivor3 (válaszként erre: 10. - 480a1bea09)
2009. nov. 19. 21:25

Ne foglalkozz vele! Az új kapcsolatával sem.

Más kellett neki? Akkor egészségére.

12. Nonya
2009. nov. 19. 21:23
De ha jól értem, már nem is fontos neked ez az ember, akkor egyébként, miért is válaszolsz mindenre? Jó, tudom, illem meg effélék, de msn-en is van tiltási lehetőség, és a telefonon is van szűrő... a párodon meg nem csodálkozom, engem is zavarna.
11. 480a1bea09 (válaszként erre: 8. - Pemete)
2009. nov. 19. 21:22
nem csodálom, tudom engem is zavarna ha a páromat állandóan keresné az exe!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook