Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meg lehet még menteni a fogam? fórum

Meg lehet még menteni a fogam? (tudásbázis kérdés)

2018. júl. 16. 18:03
Szerencséd volt, nekem amelyiket betömött nem az fáj, hanem 2-vel arrébb, de azelőtt soha nem fájt.És a szembelevő is fáj, de nem mindig csak sűrűbben.
2018. júl. 16. 07:29

Nekem is volt/van ilyen tömésem. Nem volt lyukas, csak lejjebb húzódott az ínyem és engem zavart, így elmentem dokihoz, hogy csináljon vele valamit. Betömte, de kb. 1 hónap múlva az egész arcom feldagadt és a Honvéd kórházba felvágták az ínyemet. Na, ott azt mondtam, hogy húzzák ki a fogamat, de a doki azt mondta, hogy ezt meg kell menteni, mert ez egy gyönyörű és egészséges fog, csak valami baci került bele. Visszaküldött a dokimhoz, aki gyökérkezelte és azóta minden rendben van.



A dokit nem úszod meg! A fogadhoz ragaszkodj, mert nem nő másik helyette!

7. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Globus)
2018. júl. 15. 18:49
Jaa.:)
6. ariana (válaszként erre: 5. - Globus)
2018. júl. 15. 18:45
Cakhát nem tudom mit csinált neki hogy attól az első fogam fáj, semmi se látszik rajta.
5. globus (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2018. júl. 15. 18:41
A tövénél fúrnak, fogíny mellett. Nem a fog felszíne volt lyukas, hanem oldala.
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Ariana)
2018. júl. 15. 18:39
Mi az a fognyaki tömés? Mert ha gyökérkezelés, akkor már nem lehet megmenteni.:(
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ariana)
2018. júl. 15. 18:36

Fogorvos esetleg?

Spórolsz magadnak egy utat, ha egyből röntgennel a kezedben mész.

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ariana)
2018. júl. 15. 15:21
Ezt leginkább a fogorvos tudja megmondani. Mivel ennél kevésbé aligha fog fájni, inkább csak jobban, úgyis el kell menned hozzá.
2018. júl. 15. 15:10
Több mint egy éve fognyaki tömést csináltak a szemfogaimon,attól a naptól fáj azon az oldalon az alsó-felső 1-es fogam. Az a baj, h már éjjel is fájt, épp el lehet viselni, de ha a nyelvemmel enyhén megnyomom, attól rosszabb.Éjjel akaratlanul is nyomódik. Vajon megmenthetőek még?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook