Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig tart egy IGAZ barátság? fórum

Meddig tart egy IGAZ barátság? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jún. 8. 10:16
a halálig... vagy azon túl is;
39. mkati
2014. okt. 16. 14:23

Az igaz barátság addig tart, míg a szívetek meg nem szűnik dobogni. Szerintem.

Ha igaz barátra találtál, nagyon vigyázz rá, mert nagyon kevés van belőlük.

2010. okt. 26. 12:30
örökké
2010. okt. 20. 17:59
az igaz barátság nem szűnik meg, de ilyesmi ritkán adódik
2010. okt. 20. 17:58
Amig a párodat el nem veszi ....
2010. okt. 20. 14:04
Nálam addig míg a bizalmamat élvezi valaki ha csalódok akkor bizony el gondolkodom meddig...................
2010. máj. 7. 13:12
Hát pl addig, amíg a másik fél nem kezd el többet érezni, mint a másik. Tapasztalat.
33. zsizsmizs (válaszként erre: 25. - Avacska)
2010. ápr. 30. 11:55

Igen, Egerben készült.

Ja, egyébként nem én vagyok rosszban a sógornőmmel, hanem H.Ágnes. :) Nekem szerencsére jó a kapcsolatom a párom családjával.

Tényleg menj el dokihoz. Lehet hogy semmi komoly, és nem is ez miatt vagy fáradékony, de jobb ha kivizsgáltatod magad.

2010. ápr. 29. 20:14

Igazatok van már bejelentkeztem a bőrgyógyászatra,elöször mikor észrevettem a kis csomót,patanásfélének véltem.

tudom lépnem kell egyébként ismerek olyan minőségi nagyar cég termékeit ami megelőzi a nagyobb bajt és már iszom is az antioxidáns szzérumot ,de mindenképp megmutatom dokinak!:-)

31. caffi (válaszként erre: 29. - Avacska)
2010. ápr. 29. 12:25

Gondolj arra h a kislányod és a férjed miatt meg kell gyógyulnod....

Nem akarlak megbántani,de hihetetlen számomra h ennyi ideje beteg vagy és nem mész dokkerhoz....rengeteg betegség megelőzhető ha időben el tudják csípni...Meddig akarsz várni?

30. Megan O'Conell (válaszként erre: 29. - Avacska)
2010. ápr. 28. 11:40

Szerintem muszáj, hogy lásson orvos, mert a kétségek (találgatások) is felőrölhetnek. Arról nem is szólva, hogy a sok negatív érzés csak elmélyíti a betegségeket.

Sose lábalsz ki a dolgokból, ha nem teszel ellenük semmit. Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, de kezelés mindenképp kell.

Menj dokihoz, és lépj a gyógyulás útjára mihamarabb! :)

2010. ápr. 28. 05:23

Nem tudok aludni a kislányom felébresztett és folyton jár az agyam azóta.

van egy ély fájdalmam amit még nem osztottam meg senkivel,nem tudom túltenni magam rajta inkább.Valószínűleg megtámadta a testemet egy láthatatlan veszélyes,halálos ellenség a rák.van egy kemény csomó a dordáimnál a bőröm altt nagyon lassan ,de növöget.már egy jó fél éve érzem hogy nem simmel valami a testemben,fáraddékony vagyok ,multkor egy egyszerű megfázásból is 3 hét alatt tudtam kikecmeregni,gyenge vagyok fizikálisan a kislányaimat sem tudom 10 percnél tovább felemelni, rengeteget fogytam,szülés óta csak 46kg vagyok,múltkor betegen mentem el szegedre is majd meg fulladtam a köhögéstől és rázott a hideg a láztól és az idegtől is az ügy miatt.érzem hogy valami nem simmel velem,még nem mentem el orvoshoz félek szembesülni a dolgokkal,nem akarom megijeszteni a családom.persze egyáltalán nem biztos hogy rosszindulatú csomóról van szó ,és még akkor is van rá meoldás,mégis ott van ennek oka van folyton emészt ez a gondolat.

most az együttérzésről és az empátiáról tanulmányozok ,a legnagyszerűbb ember a példaképem aki valaha élt a földön Jézus krisztus-noha ő tökéletes volt bele tudta érezni magát más helyzetébe ha valaki kiváncsi egy megható történetre olvassa el Márk evangélium 5 rész 25-34-ig terjedő verseket."Jézus itt kínzó betegségről beszél,elismerte hogy a betegség nagy fájdalmat és gyötrelmet okoz a nőnek."

Én is együttérző barát szeretnék lenni!,mások érdekeit saját magam elé helyezni szerintem ez teszi a barátságot örökké!

2010. ápr. 27. 22:07

tudjátok elelmékedve a dolgon arra a következtetésre jutottam valóban elhanyagoltam szegénykét ,nem akartam lelki szemetesnek használni ezért inkább nem írtam neki.egy igaz barát legyen pozítív és jót adjon a másiknak mivel a utóbbi időben csak keserűség volt mit adhatam volna neki bajokat ?A naplója szavaiból kiderült ő is nehéz időszakban van érzelmileg is.valószínűleg azt várta volna tőlem legyek mellette a nehéz időszakában csalódott bennem ,kültem neki egy szép dalt zorán:gyémánt és arany címmel nagyon tanulságos ,multkor lent voltam Szegeden a másik barátnőmmel találkoztam mert őt is a bíróságra hívták ugyanazon a napon mivel várni kellett elmentünk curászdába megettünk egy sütit szegénykére csak egy órácska jutott de ennek is örült ,lelkileg kimerülve ,szinte menekülve szegedről mentem ki a busszállomásra nem lett idő volna találkozni mikor 5 óra után ,kisányaim is sirtak utánam így persze hogy nem tudtunk találkozni a bíróság után.sajnos ő ezt férreértette arra gondol a másik barátnőmmel bezzeg tudok találkozni vele nem,hát így alakult ha megtehetném anyagilag minden hétvégén lent lennék szegeden ,vele annak ellenére hogy félek szegedtől mert kisért a múlt


a férjéről csak annyit felelőségteljes családapaként probálja megteremteni a kenyérrevalót ,de ő is sokat csalódott így nem csoda hogy büsszkévé vált a szíve,

remélem az idő majd megolja a problémánkat,vagy ha nem talál nálam jobb barátot!Ezentúl még jobban odafigyelek a barátaimra.arra gondoltam naplót írok én is hát ha néha beleolvas és látja mi történik a gyerekeimmel ,van egy édes kép amin a barátnőm ölében ül a kislányom igazán bájos kép azt monta ugy szereti a lányom mint ha a sajátja volna ,persze én is az ő gyönyörűségét.

27. mazsi-drazsi (válaszként erre: 1. - Avacska)
2010. ápr. 27. 21:21

ne add fel, csak adj időt neki és keresd a lehetőséget és a megfelelő időpontot, hogy elmondhasd neki az érzéseidet és a barátságotok fontosságát.

tegyél meg mindent érte, többet úgyse tudsz és remélhetőleg akkor újból egymásra találtok.

2010. ápr. 27. 18:46

2 ember


mert mindennek 2 oldala van!

2010. ápr. 27. 17:28

megkuksiztam a képeidet te is 1983-ban születtél mint én szimpi vagy a képeken az ágyus gondolom egerben van lefotozva,az egik kedvenc városom cukik a kutyáid is.

bizom benne bátyát barátnője is megenyhűl majd feléd

24. zsizsmizs (válaszként erre: 23. - Avacska)
2010. ápr. 27. 17:12
Így van, személyesen biztos jobban meg tudjátok beszélni. Drukkolok hogy kibéküljetek.
23. avacska (válaszként erre: 22. - Zsizsmizs)
2010. ápr. 27. 17:10

nem csak hasonló a helyzet te azt írtad hogy a bátyád barátnője befolyásolja én meg erre én barátnőmet is a férje befolyásolja szerintem bár nem ugy lenne!

én buzdítottam annak idején a barátnőmet ne hagya ott a szerelmét ,tartson ki mellette és mos én lettem férredobva hát így jártam .mindenesetre meg fogan látogatni egy próbát megér!

22. zsizsmizs (válaszként erre: 21. - Avacska)
2010. ápr. 27. 16:58
Jaaa, hogy egy férj mire képes. Konkrétan megtiltotta a barátnőmnek hogy felhívjon. És persze vele élt, gondolom nem akarta hogy veszekedés legyen. (Ő nem ugyan az a lány akiről egy előbbi hsz-ben írtam.)
2010. ápr. 27. 16:47
Hát igen látjátok a befolyásóló tényező lehet tényleg megváltozott a férjével egy ideig joban voltunk de,egy ideje valóban lekezelően ,lenéz minket A dolog érdekesége még az is hogy én férjem és az ő férje már régóta ismerik egymást ,férje hívni akarta réges-rég a páromat külfödre dolgozni párom nem fogadta el azóta lenéző vele mi mégis szeretettel fogadtuk nálunk egyszer őket amikor itt voltak kölcsön adtunk neki egy grasco babahintát annyira tetszett a lányuknak a mi lányunk meg nem szerette ezért ugy gondoltuk örömet okozunk neik megállapodtunk ha megszületik a második lányom visszaadják a hintát .kicsit rámenősnek kellett lennem mert nem hozták vissza időben a hintát ez gondolom rosszul esett a férjénk etttől fogva ellenünk lett a ruháket is a barátnőmnek ugy adtam oda férje nem tudott róla mert különben kidobta volna ő nagyon büsszke ember.a barátnőm ennek ellenére kedves és megértő volt titokban telefonálgatunk egymásnak.Valószínűlega férje is befolyásolta ellenem a barátnőmet min a ásik esetben a bátya barátnője lehet tényleg megváltozzott de ennyire!!!
20. zsizsmizs (válaszként erre: 19. - A9cd36dded)
2010. ápr. 27. 16:40
Az a baj hogy szerintem észre sem veszik hogy ilyen a stílusuk. Ha meg figyelmezteted őket, akkor is te vagy a hibás. Ördögi kör. Nem jó ha folyamatosan azt éreztetik az emberrel hogy hülye.
19. a9cd36dded (válaszként erre: 17. - Zsizsmizs)
2010. ápr. 27. 16:32
Én a bátyámmal vagyok így. Nincs rá semmi oka, de mióta a barátnőjével van olyan lekezelően beszél velem mindig! Szörnyű érzés, de mivel a bátyám, nincs választásom. Amúgy meg szerencsére jóban vagyunk és nagyon szeretem, de egyre nehezebb,hogy folyton kioktat és kinevet.
18. zsizsmizs (válaszként erre: 16. - A9cd36dded)
2010. ápr. 27. 16:15
Igen, és könnyű félreérteni is, amit az ember ír. Jobb az ilyet személyesen intézni.
17. zsizsmizs (válaszként erre: 12. - Night Angel)
2010. ápr. 27. 16:14
Lehet hogy van olyan barátság is amiért nem kár. Bevallom pár hónapja én sem beszélek egy lánnyal, akit a barátomnak tartottam. És nálam nem a makacsság az oka. Sajnos az utóbbi időben olyan stílusban beszélt velem, amit már nem tudtam elnézni.... Soha nem volt egy könnyű természet, de engem nem érdekelt, elfogadtam a nézeteit, gondolkodásmódját. Azt hiszem az a legkevesebb hogy ezt viszonozza is. De az utóbbi időben csak lehülyézett, lebirkázott mert valamivel nem értettem egyet, amivel ő igen. Nekem fontos a barátságban az elfogadás is.
2010. ápr. 27. 16:10
Én a helyedben személyesen keresném meg. A leveleket könnyű elhárítani, de ha odaállsz elé,hogy ne haragudjon, akkor nem fog tudni elutasítani ;)
2010. ápr. 27. 16:10

Köszönöm mindenkinek a buzdításokat és együttérző jó tanácsokat

probálok a hozzászólásokból erőt meríteni,még az is lehet új ismeretségek adódnak itt !

egyébként van még rajta kívűl két mésik jó barátnőm ők is sokat segíteket fel is hívtam az egyiket sajnos messze vannak,de összehozok velük egy találkát őket nem szeretném elveszíteni és a családom is sokat segít:-)

14. caffi
2010. ápr. 27. 16:06

Az igaz barátság örök!

Tavaly mi is össze kaptunk a legjobb barátnőmmel....sírva jöttem ki a munkahelyéről mikor ebédidőben meglátogattam,és össze szólalkoztunk!

Egész délután rajta járt az eszem,sértve és megalázva éreztem magam h olyannal vádolt amiben nincs igaza.....

Nagyon makacs vagyok ....de félre tettem,és írtam neki egy smst....és bár úgy kezdtem ..."h még most is úgy gondolom nem volt igazad....de nem fogom hagyni h büszkeségből rá menjen a barátságunk!

Ha kell minden nap lemegyek az üzletbe(férfi öltönyöket árult)és veszek öltönyt és abba fogok járni,még ha nem is áll jól nekem:),és mivel alkalmazott vagy te kedves kell legyél velem!!"...

Abba a pillanatban felhívott....és jót bőgtünk a telefonba....azóta se voltunk haragban:)))

Ne hagy veszni egy ilyen rég óta tartó barátságot!!

13. Megan O'Conell (válaszként erre: 5. - Avacska)
2010. ápr. 27. 16:03
Ha lobbanékony természetű (mint esetenként én is), akkor igen, ez lehetett egy érzékeny pont.
2010. ápr. 27. 16:01

Van egy hasonló történetem.

Én 3 éves korom óta ismertem a barátnőmet.

Úgy voltunk, mint ti, együtt jóban-rosszban, mindent megbeszéltünk, stb, nem ez a lényeg.

Barátnőmmel történt egy 180 fokos fordulat, 2 év szünet után (2évig nem taliztunk csak telefonon és mailben, msn-en tartottuk a kapcsolatot) átjött hozzám és újdonsült pasijáról fecsegett meg arról milyen az análszex vele.

Hát nem mondom, akkor ledöbbentem, nem tudom mi lett azzal akit szerettem, úgy éreztem 2 év kihagyás után jobb témánk is lehetne, mint az anál, nah mindegy.

Megint elmaradozott a barátnőm, aztán arra lettem figyelmes, hogy külön ment attól a sráctól, reméltem talán visszakapom a régi őt.

Ehhez képest amikor hívtam nem vette fel a telót, ha írtam mailt nem válaszolt.

Iwiw-en akkortájt vezették be ezeket az alkalmazásokat és telepítette a Csajok és pasikat ami tulkép társkereső.

Minden egyes nap benézett, nem is egyszer, többször használta az alkalmazást, én meg sorba írtam neki a leveleket de választ sose kaptam.

Később, több hónap múlva kaptam egy mailt ami ne haragudjak hogy ő eltűnt, de sokat dolgozik és sosincs ideje írni, meg nincs net, stb...


Szíven ütött a dolog, megírtam neki, hogyha napi 15-20perce volt a csajok és pasik alkalmazásra megérdemeltem volna egy kétsoros mailt, hogy bocsi élel, jól vagyok, csá.


Nos, ezek után nem hallottam felőle.

Nem tudom mi van vele, s bár nagyon bánt a dolog, de úgy vagyok vele hogy az emberek jönnek-mennek az életünkben.

Bevallom nincs barátom (egy lány vagy akit itt ismertem meg, de vele még nem tudtunk találkozni cirka 3000km van köztünk), egyedül a párom van.

Sokszor elgondolkodom hogy inkább ne legyen barátom, mintsem olyan legyen aki nem ért meg, vagy átver.


A te helyzeted viszont más, hagyd egy picit lenyugodni, majd írj neki újból.

Ha fontos vagy neki megenyhül a szíve.

2010. ápr. 27. 16:00
Próbáltál már személyesen bocsánatot kérni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook