Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig tart egy IGAZ barátság? fórum

Meddig tart egy IGAZ barátság? (beszélgetős fórum)


1 2
10. Megan O'Conell (válaszként erre: 4. - Avacska)
2010. ápr. 27. 16:00

Sok minden tarthatja össze. Közös érdeklődés, hasonló tulajdonságok, hasonló szabadidő töltés, jó akarat, szeretet, a másik megértése, hasonló sorsok... csak néhány dolog a sok közül.

Ha bele tudod élni magad a másik problémájába, és próbálsz segíteni.

Ha úgy érzed, tudod, neki több idő kell ahhoz, hogy feldolgozza az eseményeket, akkor add meg neki az időt.

De ha ő is Hoxás, ajánlhatom a következő fórumot:

Angyalok, égiek kísérik az életemet... :)

Küldj neki valami videót, írj neki oda, hogy bocsásson meg. Akik ott vannak, biztos segítenek neked, hogy eljusson a címzetthez, ha már az üzeneteidet nem olvassa.

Amúgy az a fórum lelki gyógyírnak is kiváló. Ha nem lenne ilyen problémád akkorra is. :)

9. avacska (válaszként erre: 7. - Fortuna79)
2010. ápr. 27. 15:59

Én is a szeretetet tartom a legfontossabnak !

Szerintetek ostromoljam a bocsánat kérő leveleimmel?

Egy igaz barátságot az is összetart ha alázatosak vaggyunk.és elnézőek egymás iránt.

8. zsizsmizs (válaszként erre: 5. - Avacska)
2010. ápr. 27. 15:58

Igen, minden ember hibázik, és az nagyon fontos ha be tudjuk látni hogy valamit elrontottunk.

Remélem ő is belátja hogy nem éri meg makacsnak, büszkének stb. lenni. Ennél a barátság sokkal többet ér.

2010. ápr. 27. 15:55
A szeretet ! És ha tényleg Igaz barátság, akkor kis idő múlva rendeződnek a dolgok kettőtök között.
2010. ápr. 27. 15:54

Azt mondják, azok az igazi barátok, akik össze tudnak veszni, majd kitudnak békülni.

Hisz összeveszni és nem beszélni többé sokkal könnyebb, mint megoldani egy problémát!

2010. ápr. 27. 15:54

Tudjátok fáj hogy ez történt és szépen megkértem összes kölcsönadott ruhát külje vissa ha már nem akar velem találkozni?szerintetek nem ezen sértődött meg annyira ő nagyon lobbanékony természetű ?

gondolom butaság volt

tudjátok nem az a baj ha hibázunk hanem ha nem akarjuk kijavítani.helyre hozni a dolgokat!

4. avacska (válaszként erre: 2. - Megan O'Conell)
2010. ápr. 27. 15:50

köszönöm tudod ő olyan lány akinek idő kell hogy feldolgozza az eseményeket

szerinted mi tart össze egy igaz barátságot?

3. zsizsmizs (válaszként erre: 1. - Avacska)
2010. ápr. 27. 15:49
Szerintem sem kellene feladni. Nagyon nehéz egy barátságot életben tartani mikor távolság is van, család is... De soha nem szabad feladni. Remélem a barátnőd is megértő lesz veled, mert a békülés nem csak rajtad múlik.
2. Megan O'Conell (válaszként erre: 1. - Avacska)
2010. ápr. 27. 15:45
Az igaz barátságnak örökké kéne tartania. Valahogy ki kellene békülnötök, és valóban jól mondod: nem szabad annyiban hagyni. 16 év nagy idő, szerintem kár volna veszni hagyni. Valahogy tisztázni kellene a félreértéseket. Ehhez kívánok neked, nektek sok szerencsét, kitartást, szeretetet. :)
2010. ápr. 27. 15:39

SZiasztok leírom nektek bartátságom történetét,hogy tanulságul szolgáljon mindenkinek aki olvassa a sorokat.

EGy igaz barátság története 16 évvel ezelött kezdödött Szegeden.A barátnőmmel sülve főve együtt voltunk ,idők folyamán igazi,mély együttérző barátok lettünk ott voltunk egymásnak az élet nehéz időszakában,elsőként osztottuk meg egymással az örömünket is lányaink megszületését .idő közben ő férhezment és én is elköltöztünk de még így is tartotuk rendszeresen a kapcsolatot levélben és skyon.is bár sok súlyos nehézségen mentünk át mindketten,állandoan buzdítottuk és bátorítotuk egymást.segítettünk ugy is hogy ruhákat adtunk egymásnak ,probáltam munkát adni a kezébe egy mlm-es cég által.Én mindent tudat róla mert a hoxán van egy babanaplója ott megosztja az érzéseit és történeteit másokkal.Az elmúlt 2 hónapban való igaz elhagyagoltam szegénykét nem tudtam hívni ,írni neki érzelmileg egy igen nehéz időszakon megyek át a párom súlyos depressziós lett ,van egy szintén leki beteg édesanyám és két csintalan kislányom ők minden időmet és energiámat leszívták így nem volt erőm gép elé ülni írni a barátnőmnek,szégyelem is magam ezmiatt.,de nem felejtettem el őt mindig elolvastama naplóját

talán úgy érzi elhanyagoltam,nem segítettem neki a nehéz időszakába ,most nemrég írtam neki levelet naplójából pár sort férreértettem így megsértődött rám el akar felejteni mintha nem is léteznék,csalódott.

kérdezem én tőletek szerintetek hagyam annyiban a dolgot? probáltam bocsánatotkérni de nem hajlandó olvasni az üzeeteimet.szerintetek egy 16 éves tstvéri kapcsolatot el lehet felejteni? A dolog szépsége minket nemcsak a közös vonások de a hitbeli meggyőződésünk ,reménységünk is összetart!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook