Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig jó a kantárt húzni? fórum

Meddig jó a kantárt húzni? (beszélgetős fórum)


17. féknyom (válaszként erre: 14. - Tavirózsa :))
2015. febr. 22. 11:27
De jó, hogy elolvastam az első hsz-t, és nem válaszoltam.:)
2015. febr. 22. 11:21
ki meddig akarja.....
15. Bichi (válaszként erre: 1. - Ariell2014)
2015. jan. 7. 12:05
Nálunk is volt ilyen. Adott egy házaspár, két házzal odébb laktak. Egykorú gyerekek, szinte minden este együtt beszélgettünk, tök jól éreztük magunkat. Egyszer a csaj bekattant, minden ok nélkül, és eltiltotta a férjét tőlem. Többet nem beszéltünk, mármint így családosan. Odáig fajult, hogy átjött a férjemhez, és közölte vele, hogy tiltson el a férjétől, mert különben elköltöznek... A férjem elég jól vette az akadályt és közölte vele, hogy attól, hogy elköltöznek még pont ugyanúgy tudnánk találkozni, mint így, lévén feltalálták a telefont. Azóta a csajjal maximum köszönő viszonyban vagyunk, a pasival ugyanúgy jóban. Ja, és azóta 2 utcával odébb költöztek :). Az ilyen nőknek erős kisebbségi érzésük van... Egyszer közölte, hogy könnyű nekem, mert csak 1 gyerekem van, nem 3.Arról persze megfeledkezett, hogy neki takarítónője, meg babyszittere is volt :)
14. Tavirózsa :) (válaszként erre: 13. - Féknyom)
2015. jan. 7. 12:01
Nem is válaszoltál. :)
2015. jan. 7. 11:57
De jó, hogy elolvastam az első hsz-t, és nem izomból válaszoltam.:)
12. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Ariell2014)
2015. jan. 6. 09:03

Ha a pasi nem veszi zokon ezt a különleges figyelmet, akkor jó. Nem mindenki szereti, ha ráakaszkodnak de van, akinek meg különösen imponál, hogy figyel rá a párja (akár túlzottan is) a köztes időben mert egyébként meg sose találkoznak, pl nagy a hajtás, meló van és ilyenkor amikor látják egymást, egymás seggébe bújnak.


Szerintem ezt nem kívülről kell megítélni, hogy jó vagy sem, hanem az adott 2 embertől függ. Ha a pasit idegesíti, úgyis megtalálja a módját, hogy kikerülje. Ha pedig nem veszi zokon, nyilván tetszik neki.

2015. jan. 6. 07:05

Jesszus.

Oda kell figyelnünk a társunkra, de ez nem azt jelenti, hogy a börtönőrévé kell válnunk. Semmiféle kantárnak nincs helye egy bizalmi kapcsolatban. Már az elején ki kell, hogy derüljön, hogy azonos-e az irány amerre tartani kívánunk, s együtt folytatjuk az utunkat, nem rángatjuk egymást az irányunk felé...

2015. jan. 5. 20:15

Biztos tőled félti...


Csak azt nem értem,miért kell neked mások életét itt letárgyalni?

9. 4cc4e35759 (válaszként erre: 1. - Ariell2014)
2015. jan. 5. 19:52
Önbizalomhiány,és a másikban bízás hiánya.
8. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Ariell2014)
2015. jan. 5. 19:47

Semeddig.

Egy kapcsolatban nagyon fontos a bizalom.

Baj van ha húzogatni kell a kantárt.Ha meg akarja csalni,úgy is megfogja tenni,sőt,ez kihívás egy férfinak.

7. andi6020 (válaszként erre: 1. - Ariell2014)
2015. jan. 5. 19:27

"ha más nővel beszél,egyből a nyomába van. Ez vhol jó,mert minimalizalja a megcsalás lehetőségeit"


Ez rettenetes, nem jó. Ráadásul hülyeség is. Nem ettől fog valaki nem félremenni.

2015. jan. 5. 19:19

egyből a nyomába van.Ez valahol jó....


Ez Jó szerinted ???


minimalizálja a a megcsalás lehetőségeit.


Úrrrr isten !!!


A bizalom a szeretet , és minden alapja AZ A JÓ !!


ÉN 100% ÁLLÍTOM HA NINCS BIZALOM OTT SEMMI NEM JÓ !

5. fincsi5 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2015. jan. 5. 19:17
Vagy mástól is? szóval féltékeny?
4. Ariell2014 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2015. jan. 5. 19:17
Mindenkitol. De tolem is pedig az unokatesom ferje.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Ariell2014)
2015. jan. 5. 19:16
Tőled félti?
2015. jan. 5. 19:13
elég egyértelmű, hogy nem jó
2015. jan. 5. 19:11
adott egy pár. Sajat példat mondok: van egy unokanővérem, aki szinte azt is zokon vedzi,ha a férjével beszélek. Ha más társaságba mennek,akkor meg kb ha más nővel beszél,egyből a nyomába van. Ez vhol jó,mert minimalizalja a megcsalás lehetőségeit...de vajon ez jó??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook