Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig adhatok kamilla teát kétéves gyermekemnek? fórum

Meddig adhatok kamilla teát kétéves gyermekemnek? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 11. 08:49
Sokáig ittam magam is a kamillát, szeretem az ízét. Aztán az orvos barátnőm figyelmeztetett, tartsak szünetet, mert a kamilla az egész szervezetet szárítja(nem csak a garatot, torkot)Tehát szerintem a gyereknek is csak módjával!
4. cel
2008. szept. 11. 00:20
Bátran adhatod a kamillát folyamatosan. Meg van azaz előnye is, hogy mivel jó ízű, ne feltétlen kell édesíteni, így ha sokat is iszik belőle a kicsi, nem kell attól tartani, hogy a fogakat károsítja. Jobbulást a kisfiadnak!
2008. szept. 10. 23:25
Nagy baja nem lesz belőle de száríthatja a kamilla a garatot.Azt javaslom 1-2 napig szüneteltesd és addig adj neki mást.
2008. júl. 15. 21:46
semmi problémája nem lesz a kamilla teától. Annak csak jótékony hatása van, lányomnak és unokámnak is mindig adtam, adom. Igazából szerintem a filter nélküli az igazi és a hatásosabb.
2007. nov. 3. 10:00
Két éves kisfiamnak kamillateát adok mert fáj a torka.A kérdésem az lenne,ha valaki tud válaszolni,hogy meddig lehet adni neki egyhúzamban?Lehet -e gond abból,ha sokat iszik belőle?Nagyon tetszik neki az ize,mindig kéri.Amit adok neki az herbália kamillavirág filteres tea.köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook