Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Matracot, de milyet? fórum

Matracot, de milyet? (beszélgetős fórum)


20. Garabonciás (válaszként erre: 19. - Jucika33)
2020. aug. 21. 11:33

Sajna, ez is nagyon messze van tolunk, mi itt lakunk a Katlanba, ahogy Napsugar mondta :) De mar amugy is rendeltem egyet, egy felkemenyet, mert csak tegnapi napra szolt ez a boxing day-es akcio.

Kivancsi vagyok milyen lesz 😀

2020. aug. 20. 20:24
Férjemnek is műtötték nemrég a gerincét. Én is új matracot vettem emiatt. Kőbányán a Szivacsmesternél vettem egy félkemény (bár szerintem kemény a többi boltéhoz képest) matracot és rá egy memóriahabos fekvőbetétet. Nagyon kényelmes, férjem nagyon jól alszik rajta (meg én is). Nagyon jó, kemény szivacsok vannak ott és lehet méretre is csináltatni, több különböző rétegből összerakatni. Ott készítik.
18. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 18:18
Ágynemű, na és a kristályok!:)))
17. Garabonciás (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2020. aug. 20. 14:45
Mi is sok mindent vettunk toluk még a kgst korszakban. Meg nagyanyamek atjartak hozzajuk busszal, aztan cserekereskedtek. Még Ceausescu akkor elt. Vittek elelmiszert, aztan hoztak be ruhakat, aranyat, butorokat, evőeszközoket krva olcsóé. A legtöbb még most is megvan. Az akkori teritékjeik gyonyoruek. A fuggonyeik is.. parjuk nincsen. Most mar nem lehet ilyen szep dolgokat kapni.
2020. aug. 20. 14:44
Én a Matracdepóban vettem magamnak és a páromnak hideghab- kókusz kombi matracot. Imàdjuk. 😁 De nagyon nagy a választék, online is lehet rendelni.
15. fincsi5 (válaszként erre: 13. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 14:37

A románok sok jó cuccot árulnak.

Egy ismerős most a kocsiját, odamentek hozzá, edénykészlettel.

10 darabos (persze a fedő is 1 db), 5 ezerért adták, rendesen van benne anyag és a fedő fogójánál hőmérséklet kijelző is van.

Mikor áthozott benne valamit a neje, mondtam, hogy gyorsan átrakom, hozzá sem merek nyúlni. Piszok jó, mikor jöttek visszafelé, a lányának is vett egy sorozatot.

14. Amaunet (válaszként erre: 13. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 14:36

Az emag is egy román cég.

Igen, legyen gyanús, ha egy online áruházban egy terméken csak 5*-os vélemények vannak.:)


Pl. szoktam válogatni az emagon, de onnan már nem vásárolok. Megkeresem a boltot a saját weboldalán (ha van), ami ott kínál.

A termékre is rákeresek a neten, mert lehet, hogy máshol még olcsóbb,még kedvezőbb feltételekkel, garanciákkal.

13. Garabonciás (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2020. aug. 20. 14:25
Itt a kozelunkben nincsenek ilyen boltok, meg itt is él az egy honapos cseregarancia. Romanok aruljak amugy a matracot, Previ vagy mi a nevuk, de ahogy olvastam itt emagon a nemet matracok se vmi tul megbizhatoak. Errol a previs matracokrol meg jokat irnak, bar lehet kamu az egesz, olyanok irkalnak be akik ott dolgoznak. 😀
12. fincsi5 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2020. aug. 20. 14:23

De abból is legalább 70 féle van. Enyém félkemény, 5 évnél biztos régebbi, még ugyanolyan. Vagyis nem puhult be.


Bár ez méretre lett csináltatva, vagyis feküdtem és körberajzolták, hogy fekszem kényelmesen, de korrigálták, ahol rossz a tartásom.

11. Amaunet (válaszként erre: 7. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 14:13
Az emag csak egy online piac. Több termék nem sajátja. Keresd az eredeti boltokban.
10. Amaunet (válaszként erre: 7. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 14:12
Kolléganőm úgy vette, hogy 1 vagy 2 hónapig lehetősége volt cserélni, ha nem válna be a választás, amit kiszállítottak neki.
9. vigyefene (válaszként erre: 7. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 13:50

Talán mégis jó ötlet kipróbáltatni vele, megtudod mi a legjobb neki, utána megveszed online.

Mostanában nagyon sokszor vásárolok ott én is.

Ebay, vagy Amazon.

2020. aug. 20. 13:47

Zsákrugós matracot ajánlok.

A kemény sem olyan kemény, mintha a földön aludna, kalkuláld bele, a használattól puhulni fog biztos valamennyire, akármelyik fajta.

7. Garabonciás (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2020. aug. 20. 13:45
Nem, online neztem ki, emagrol lesz mert ott most nagy akciok vannak. Dormeót sajna nem tudom megfizetni.
6. Garabonciás (válaszként erre: 4. - Vigyefene)
2020. aug. 20. 13:44
Ja, igazad van. Csak megkellett volna kerdezni az illetékest 😀
2020. aug. 20. 13:43
Nem tudod elvinni egy üzletbe, hogy többet is kipróbáljon? Próba nélkül elég nagy lutri.
4. vigyefene (válaszként erre: 3. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 13:42
Akkor úgy néz ki tudja Ő mi a jó neki, tehát azt vedd.
3. Garabonciás (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2020. aug. 20. 13:39
Olyat nem is akartam. Azt mondta kemenyen nem nagyon tud aludni. Akkor maradok a félkeménynél.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Garabonciás)
2020. aug. 20. 13:33

Szerintem a félkeménytől a keményig.

A puhába bele süllyed, ami még rosszabbá teszi az állapotát.

2020. aug. 20. 13:24
Sziasztok, anyunak mostanaban nagyon faj a hata, aztan arra gondoltam hogy veszek neki egy matracot, de nem tudom eldonteni hogy kemenyet vegyek vagy felkemenyet? Gerincmutott, meg porckopasa is van. Van vkinek tapasztalata, tippje hogy melyik lenne érdemesebb valasztani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook