Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maternity kórház vélemények fórum

Maternity kórház vélemények (beszélgetős fórum)


2020. máj. 6. 00:42
Nem ajánlom, mi most fontoljuk, hogy váltunk... Régebben jó volt, de mára erősen biznisz, én egyre kevésbé érzem hogy partnerkent kezelnenek.
2020. ápr. 22. 09:40

Sziasztok,


jelen vírushelyzetben elbizonytalanodtam a kiszemelt budapesti - állami - szülészettel kapcsolatban (pl. a fogadott orvos nem garantált) és felmerült a Maternity. Egyelőre csak érdeklődés szinten.


Ha valaki mostanában járt ott és van friss tapasztalata, le tudná írni?

- Milyenek az orvosok, kiket ajánlanátok?

- Van-e jó szülésznő?

Hallottam olyan pletykákat, hogy sok császárt végeznek itt, de ezt sokszor inkább amiatt, mert sok anyuka direkt így szeretné..

Szóval bármilyen őszinte véleményt megköszönök!

2020. febr. 7. 21:31
Szia!Nekem nagy nőgyógyászati műtétem volt ott (laparotomia). Túl vagyok már életemben egy pár műtéten,de valahogy ott nagyobb biztonságban éreztem magam és az ellátás is kifogástalan. DE az is lehet,hogy nálam az előző tapasztalatok rosszak egy más Tb-s intézménynél és ezért érzem így.Ha megtehetném akkor biztos ide jönnék vissza szülni is...
2. 9e8b75449a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 19:58

Szia Andi! Szültem ott is és a János kórházban is. Semmivel nem kaptam többet a Maternityben, mint a Jánosban. A szoba és a fürdőszoba szebb volt, többször adtak enni, de sem figyelemben, sem ellátásban, sem segítségben nem kaptam többet, csak a Maternityben még fizettem is a semmiért. Szerintem nem éri meg a sok pénzt. Másodszorra már nem is oda mentem.

Biztos lesznek nálam lelkesebb válaszolók is.🙂

Kívánom, hogy neked pozitív tapasztalataid legyenek!

2020. febr. 7. 15:02

Szeretnék tapasztalatot olvasni a meternity korházról

Esetleg volt valakinek császár ott?

Hosszabb infofmaciot is olvasnék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook