Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más is kifárad, ha emberekkel találkozik? Ez normális? fórum

Más is kifárad, ha emberekkel találkozik? Ez normális? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 11. 22:32

Imádom a tömeget. A summerfesten a helyem, rövidesen indulok.


[link]

15. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 11. 22:28
Én is ilyen vagyok. Régebben kínlódtam, hogy legyőzzem meg szégyelltem magam érte. Most már nem érdekel. Fő a nyugalom!
2022. aug. 8. 17:58
főleg az energiavámpiroktól
13. Nénje
2022. aug. 8. 17:08
Nem szoktam kifáradni,de nem vagyok oda a társaságért.Mi is otthonülős típusok vagyunk a párommal,a vendégséget nem igazán szeretjük és mi sem járunk senkihez. Egyébként egyes emberek energiavámpírok is,komolyan le tudják szívni az ember energiáját teljesen.
2022. aug. 8. 12:40

Komolyan? Pedig ok annyira kedvesnek tuntek, tenyleg nagyon figyelmesek meg normalisak

Ezert furcsa hogy ezt erzem

11. LBO (válaszként erre: 10. - 845783fc97)
2022. aug. 8. 11:05
Na pont ezt akartam írni én is.
2022. aug. 8. 11:03
Néha. De csak a mérgező emberek fárasztanak.
2022. aug. 8. 09:32
Normális. Velem is ugyanez van. Akkor megyek társaságba, ha direkt én szeretnék és rákészülök. Ha tudod magadról ezt, úgy kell felépíteni az életmódodat. Örülj, hogy hasonló párra találtál. :-)
2022. aug. 8. 09:17

Csak azt tudom írni amit a többiek:))


Nemrég volt róla szó hogy esetleg vendégség lenne.Speciális helyzet volt ,mert nemet mondani bunkóság lett volna és tudtam hogy csupa kedves, de ismeretlen emberekkel találkoznánk,kb fél napra.

Szerencsére megoldódott,,,de már majdnem fórumot indítottam ,,hogy lehet senkit nem megbántva kibújni.

7. f6e17c1dbe (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 08:40
Persze hogy normális, sok az inger, amikor új emberekkel találkozol jobban odafigyelsz, nem engeded el magad annyira, mint ha régi ismerősökkel találkozol, a koncentrációban pedig kifárad az ember.
6. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 08:32

Én is ilyen vagyok.

Annyit tartózkodok neg. emberek között, hogy otthon érzem legjobban magam. Csend, nyugalom, béke, nincs probléma.

Halálnak hiányzik, hogy még szabadnapokon is tömegbe menjek. Abszolút nem szórakoztató.

Kedves emberek is tudnak fárasztóak lenni, soknak tűnni.

Nincs veled semmi baj 🙂

2022. aug. 8. 08:22
Pedig tok kedvesek voltak. Ezert nem erzem hogy veluk lenne a baj
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 08:17
Nem is kell, hogy introvertált legyél. Vannak emberek, akik csutkára le tudják szívni az ember energiáját.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 08:09
3 órát? Ha fáraszt egy vendégeskedés, max. 1 óra bőven elég. Az előttem szólónak pedig igaza van, én is tanúsíthatom.
2. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 08:04
Ez azért van, mert inteovertált vagy. Nézz utána, náluk ez teljesen normális:)
2022. aug. 8. 07:50
Én is, meg a barátom is inkább ilyen itthon ülős, pihenősek vagyunk, nem nagyon szeretünk eljárni ide oda. Vannak ismerőseink akikkel szoktunk találkozni havonta 2-3x, mikor találkozunk akkor általában nem fáradunk annyira le. De pl. tegnap megismertünk a munkahelyünkön egy párt, akik áthívtak magukhoz vendégségbe, csak 3 órát voltunk ott de olyan volt mintha az összes energiám elszállt volna:( amint hazajöttem le kellett feküdnöm aludni xd ez normális? Általában ha új emberekkel találkozok mindig ez van, hogy annyira lemerülök, hogy az hihetletlen. Más is van ezzel így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook