Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Márkás ruhák vagy turkálós holmik? fórum

Márkás ruhák vagy turkálós holmik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
360. ae12cc5be5 (válaszként erre: 358. - Ab4b6bc17d)
2008. márc. 12. 17:23
De azt tudtátok, hogy ma már kötelezően kitisztított, fertőtlenített rucit forgalmazhatnak csak? Ezt nem azért írom, mintha nekem nem lenne fontos még az újat is kimosni ha hazaviszem, csak a 95°C miatt.
2008. márc. 11. 20:32
Mikor melyik.Leginkább turis,vagy olcsó leárazott cuccokat veszek.
2008. márc. 11. 19:10

Ez is, az is! :) Az ember lánya nem egyszer megengedi magának a márkás cuccot is... pl. fehérneműt csak újonnan veszek, de az egyéb ruhaneműkben a turit jobban élvezem! Főleg, ha van rá időm. Mint például ma. Olyan klassz kis ruhákat, csini blúzokat turkáltam a kislányomnak! Az meg csak ráadás, ha magamnak is találok valami jó fölsőt.

Őszintén, ha az ember türelmes, nagyon szuper cuccokat találhat egy turkálóban is, ráadásul sokszor olyanokat, amiken nem is látszik, hogy használták volna őket!

Otthon pedig - színtől változóan - 60-95 fokon kimosom őket és vasalás után már fel húzhatjuk az új rucit:)

2008. márc. 8. 16:47

Sziasztok!


Én szinte csak turiban vásárolok, annak ellenére, hogy megengedhetném magunknak a márkás, méregdrága holmit is.

Nem mindig volt így, de előfordult, hogy a férjem a vadonatúj, először használt márkás gatyóját, ami tízezer felett volt, -gy haverjának segédkezvén- költözködés során használhatatlanná tette, marha ideges lettem.

Volt olyan márkás szabadidőgatyám szintén drága, ami 2mosás után elkezdett bolyhozódni, az is elég bosszantó.

Nos, rájöttem, hogy a turis cucc nem nagy valószínűséggel jön velem szembe az utcán, hogy egy boltban több márkát is megtalálok, és imádok kincset keresni, kincsekre bukkanni.

Sokkal nagyobb a vásárlás élménye, ha olcsón sikerül jót vennem.

És...aki nem venné fel más levetett göncét, annak üzenem, hogy egy új ruhákat áruló boltban is felpróbálhatja előtted egy esetlegesen nem túl igényes, sőt kifejezetten igénytelen ember a ruhát.

sokszor előfordult velem, hogy megvettem egy ruhát, aztán úgy éreztem: Á, ez mégsem az én stílusom, és csak állt a szekrényben drága pénzért. Ha ez a turis cuccal fordul elő, hát istenem, kidobtam rá párszáz forintot.

Volt olyan marha márkamániás barátnőm, aki állandóan irígykedett a ruháimra. Ma együtt járjuk a turikat, sőt, annyira turiimádó lettem, hogy 3 hete azon gondolkodom, hogy nyitok egy ilyen boltot. Nem az üzlet, a pénz miatt -bár az sem mellékes- , hanem mert annyira szeretek kincsekre bukkanni. Képzelhetitek, mit fogok élvezkedni a nagykerekben.

Higgyétek el, ez nem szégyellni való. Szégyellje magát az, aki lop, csal, hazudik, hacsak nem az éálete múlik rajta. A turizás sok embernek egy életstílus. Ha Angelina Jolly (jól írtam?) nem szégyelli, szerintem senkinek nem kellene, jó móka.

2008. márc. 4. 17:50
Markas :D
2008. febr. 22. 17:34
Nem vásárolok márkás dolgokat,én sokmindent megtalálok turiban is (akár márkásakat is).Három gyerek mellett már tehetem meg.
354. virlane
2008. febr. 16. 21:14
Márkásat szoktam vásárolni,de szeretek turikba is járni.
2008. febr. 16. 21:09
csak a márkás
352. direne
2008. febr. 16. 21:05
Mindkettő.
2008. jan. 29. 07:55
Mindkettőt szeretem. Vettem már durisban is márkásat és jó állapotú ruhák voltak sokáig használtam őket.
350. denique
2008. jan. 29. 06:57
Teljesen igazgatok van. A babaruha aranyárban van és tényleg csak pár hónapra szól (jó esetben). Ezért én inkább a nagyáruházakban veszem meg nekik a cuccokat. A cipőn tényleg nem szabad spórolni, de az egyszerűen felháborító, hogy ez mennyibe kerül a gyerekeknek.
349. petrikek (válaszként erre: 347. - Denique)
2008. jan. 28. 17:53

Persze nem hazugságra akarlak bíztatni....

Az én lányomnak csak elvétve van rendes butikból ruhája, azért mert a kínait nem szívesen veszem meg, a többi holmira meg sajnálok kiadni 6-7 ezer forintot, mert én úgy tapasztaltam, hogy már egy rugi is, ha bababoltban veszed 3-4 ezer forint. Az én hét éves lányomra pedig sokkal többe kerül. Én egyszerűen sajnálom rá és nem is mindig engedhetem meg magamnak. Egyedül a cipőn nem spórolok.

És csinos a kislányom nagyon:)))

348. petrikek (válaszként erre: 347. - Denique)
2008. jan. 28. 17:50
Az én párom már beletörődött. Szerintem egyszerűen nem kell neki megmondani honnan van a ruha. Nem hiszem, hogy nyomon tudja követni a ruhák eredetét (az enyém legalábbis nem tudná), legfeljebb meglepődik, hogy többet ér a konyhapénz...
347. denique (válaszként erre: 345. - Petrikek)
2008. jan. 28. 08:13
Az én párom hallani sem akar a turiról. Mindig azt mondja, hogy nem azért dolgozik, hogy onnan vásároljunk. Ha megmondom neki, hogy a nővérem túrt nekem valamit, mindig csak egy "aha" a reakció. Még a lányoknak sem engedi, hogy onnan vásároljak. 3 gyermekünk van. Még az a szerencse, hogy a kicsik tudnak a nagyobbtól örökölni.
346. lily3
2008. jan. 27. 11:04
márkás.turiban eddig nem volt szerencsém,csak itthonra vettem a lányomnak ruhát.itt nincs is olyan jó turi.
345. petrikek (válaszként erre: 343. - Denique)
2008. jan. 27. 10:52
Ebben tök igazad van. Szem kell hozzá, hogy az ember megtalálja a sok "rongy" között a neki való holmit. Én imádok turizni. Sokszor a kolléganőim el sem hiszik, hogy nem valami méregdrága boltban vásároltam. A párom pedig még a turi szagát sem bírja. Szerencsére találtam már neki is szuper darabokat.
344. win (válaszként erre: 343. - Denique)
2008. jan. 27. 07:54
Igazad van. A C&A-s cuccok egész jók és az áruk is megfizethető.
343. denique
2008. jan. 27. 04:59

Én egyszerűen nem tudok turkálni. Alkalmatlan vagyok rá.

A nővérem viszont imád ilyen helyekre menni és nekem is talál jó cuccokat. Azokat imádom is, mert mindig eltalálja a nekem valót.

A márkás holmikat viszont nagyon drágának találom. Bár meg tudnám őket venni, sajnálom rájuk a pénzt.

Így én a köztes állapotot választom és a C&A a favorit nálam.

342. andrea54 (válaszként erre: 337. - 0be9b9bda5)
2008. jan. 26. 23:10
Tulajdonképpen a turis is lehet márkás ! Csak már be van járatva ! :-))
2008. jan. 15. 19:30

Van 1-2 nagyon klassz bolt, ahol nem ciki vásárolni.

S csak az ára vetekszik a kínaiéval, a minősége sokkal megbízhatóbb.

340. Ferildi
2008. jan. 15. 19:19
Nálunk a márkás butikost a kínai piacon látták árut beszerezni.
2008. jan. 15. 15:50
márkás
338. Gizike123 (válaszként erre: 333. - Marthikk)
2008. jan. 15. 15:49

Helló kedves marthikk!

A segítségedet szeretném kérni.

Azt írodtad, hogy lerakatot keresel.

Én is.

Ha sikerült megszerezned megosztanád velem a címet? Nagyon megköszönném.

Üdv Gizike

Kérlek a gizike1234@freemail címemre írj.

2007. dec. 28. 19:01
Mindenhova bemegyek,kivéve a márkás cuccokat,mert azt a drága pénztárcám nem engedi meg 3 gyerek mellett.Kulonben is egy drága ruha áráért annyi ruhát veszek az olcsó uzletekbe,hogy kijon belole tobb darab is.Imádok turkálni is.
2007. dec. 28. 08:31
Állandóan más,viszont van egy kedvens butikom,ahol "formás kis alakomra"mindig kapok tuti cucot.Na meg árengedményt.De kínaiba is járok,szóval bárhová,nem vagyok márkabuzi.Hanna-Panna
2007. dec. 25. 16:33
Én most teljesen rákattantam a "webturizásra". Két ilyen aukciós portálon is rengeteg, olcsó és jó minőségű ruci is van. Ráadásul eladhatom a gyermekem kinőtt cuccait. Annyi-annyi márkás és jó ruhát turiztam már így...
334. zsütyi
2007. dec. 13. 14:04

Én is imádok turizni. Rengeteg jó minőségű gyerekruhát szereztem már be turiból. Csak a saját méretembe nem nagyon találok olyat ami tetszene. :(

A kedvenc helyemen játékok is szoktak lenni. Így amíg én a rucikat böngészem, addig a lányom is elvan.

333. marthikk (válaszként erre: 328. - Borsóleves)
2007. dec. 13. 13:58
Nagy használt ruha lerakatott keresek, ha tudtok olyan helyet ahol jó árú van elfogadható áron kérlek írjatok róla. Köszi
2007. dec. 7. 11:48
Kinek mire van pénze!
2007. dec. 2. 11:43
nagyon szeretem az angol turikat, köbö az árú háromnegyede nem is használt divatos, plusz egyedi.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook