Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Márkás ruhák vagy turkálós holmik? fórum

Márkás ruhák vagy turkálós holmik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. okt. 12. 16:18

Sziasztok!!!

Eggyutt erzek a turi kedvelok taboraval, igen sokat foglalokozom vele , hisz nekem a munkam, valoban meg oszlanak a velemenyek, senkitnem szeretnek meg serteni , de 14 eve szolgalom ki az embereket, ebben a szakmaban es okosabbnal okosabb emberek oltozkodnek csaladjukkal eggyutt")))

419. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 409. - 9854c8384b)
2008. okt. 2. 12:30
Az én gyerekeim fölveszik az ott vásárolt dolgokat és nem érzik kellemetlenül magukat benne.Szerintem nem minden fiatal sznob,nem biztos,hogy úgy gondolkodik mindegyik mint te.
2008. jún. 18. 13:11
Egyébként Pécsen találtam munkát végül.
417. ab4b6bc17d (válaszként erre: 416. - Vikka78)
2008. jún. 18. 13:11
Ugyi, ugyi... titokban nagyon is szeretnek ők is ajándékot kapni! :) Én is akkor vagyok a legboldogabb, ha mindannyiunknak találok valamit.
416. Vikka78 (válaszként erre: 415. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 18. 13:08

Nocsak, gratula a munkádhoz!

A párommal ugyanígy jártam én is! Azóta arra mindig figelek, hogy neki is hozzak valamit! :)))

415. ab4b6bc17d (válaszként erre: 414. - Vikka78)
2008. jún. 18. 13:02

Hétfőn már dolgozom :) Miután júliusban megkaptam az első fizut, mehetünk!!!


Egyébként az én párom sem vásárol soha turiból, de nem veszi zokon, ha én magamnak megteszem. Sőt, a múltkor már rákérdezett, hogy neki nem hoztam semmit??? :))) Mondtam neki, minek, amikor te nem szeretsz onnan öltözködni... pedig mindig kimosom a rucikat (amik egyékbént már eleve ki vannak amúgyis mosva!) a mosógépünk legmagasabb fokozatán.

Na de legközelebb, mikor jöttek a Hacukások, találtam neki is egy szép, világoszöld inget, mert az mindig kell a munkájájhoz (ráadásul a vállfás holmi között) pamut anyagból, potom 500 ft-ért. Itthon kimostam, kivasaltam és megajándékoztam vele. Miután felvette és használta, kifejtette a véleményét, miszerint nagyon kellemes a tapintása, a viselete... örültem neki nagyon és csak magamban jegyeztem meg, hogy naugye! :)

414. Vikka78 (válaszként erre: 413. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 18. 12:56

Éljen a Turi!!! :)

Amikor összekerültem a párommal, kifejtette a véleményét a turiról egy ideig csak titokba jártam el turizni. Aztán szép lassan elkeztem adagolni neki a jobbnál jobb, olcsón szerzett ruhákat teljesen megváltozott a véleménye, sőt egyszer olyan is volt, hogy ő kérte had jöjjön velem ő is! :))

Végülis az első mosás után már az újonnan vett ruha is használt, nem?

Hétfőn vagy kedden megyek a kedvencembe, már várom! :)) Nem jössz?? :)

413. ab4b6bc17d (válaszként erre: 409. - 9854c8384b)
2008. jún. 18. 11:05

Amúgy meg pl. mit ér a márkás cucc, ha pl. ki van szakadva, vagy piszkos?


Nem letámadni akarok, csak a témával kapcsolatos gondolataimra, érzéseimre próbálok meg választ kapni.


Én azok közé tartozom, akik néha - nem mindig -, de néha-néha megvehetnék a márkás cuccokat. De aztán, meglátván az árát, mindig oda lyukadok ki, hogy mi a fene kerül ebben a Nike felsőben 8000 ft-ba? Beszél, vagy mi a csoda? És mindig sikerül lebeszélnem magam róla, mert egyszerűen sajnálom rá kidobni azt a pénzt.

Persze család mellett ez még nehezebb.

Egyébként azok a fiatalok, akiket anyuci, meg apuci tart el, kikerülve az életbe, talán rájönnek, hogy hoppá, meg is kell rá keresni azt a pénzt... ami nem is olyan könnyű a mai világba!


Akinek meg minden az ölébe hullik... nos, valahol nagyon szerencsés, mert ki ne szeretné, hogy amit meglát és megtetszik neki, azt mind meg is vehesse? - szóval előfordulhat, hogy az élet kegyetlenül elvesz tőle mindent... s akkor nagyot koppan, hiszen úgy el van kényeztetve... na, nem akarom ragozni, remélem értitek, mire gondoltam.

412. ab4b6bc17d (válaszként erre: 409. - 9854c8384b)
2008. jún. 18. 10:59

Igen, valahol sznobság is :( amiben az a legrosszabb, hogy az olyan fiatal, akinek a szülei nem tudják előteremteni a 15.000 ft-os sportcipőt, pl. azt simán kinézik maguk közül a többiek... pedig nagyon igaz az a mondás, hogy nem a ruha teszi az embert!


Nekem volt egy pszichológus-pszichiáter tanárnőm.. hát ő tényleg régimódian öltözködött, mégis körüllengte valamiféle báj... nem tudnám megmondani, hogy mi, de hatott az emberekre. Főleg miután megszólalt... hihetetlenül okos egy asszony! Ha szembemész vele az utcán, kinézetre, ruháiban nem mondanád meg, hogy egy híres professzorasszony, akinek számos tudományos könyve jelent már meg angol nyelven is... na, lényeg a lényeg, a tanárnőm minden tudása és hatalma (!) ellenére sem egy beképzelt valaki, hanem a rangja mellett egy nagyon is hétköznapi ember, akihez a legapróbb gondoddal is odamehettél óra végén és szívesen megválaszolta, segített...

2008. jún. 17. 20:56

Én is a turkisok táborát gyarapítom. Mivel a munkámban csinosan kell öltözködnöm, ezért sok blúzt, szoknyát találok a nem túl kis méretemre.

Ma pl egy nadrágkosztümöt és egy szexszi blúzt vettem 3e ft-ért

410. o.andi
2008. jún. 17. 19:05
megmondom öszintén én nem szeretem a turkálos holmit!!
2008. jún. 17. 19:03
Én látom a különbséget a kettő között és kellemetlenül érzem magam benne, sztem ez már a mai fiatalsággal járó sznobság:)
2008. jún. 17. 18:54
Oké. De miért érzed niice cikinek, ha teszem azt, nem egy márkás ruha van rajtad, de viszont tiszta, ki van vasalva és nem loptad?
2008. jún. 17. 18:38
van egy megszokott márka ahonnan vásárolok, rávan irva a felirat, ezt nem hamisitják. mondjuk ha farmerről van szó, azon nem látni mindig honnan veszi az ember, pl a mayo chix meg a kinai piac is megegyezik. Én most olyan ruhadarabról beszélek, amit csak az a cég gyárt pl egy nike sportcipő, amit nehéz lenne hamisitani, mert rögtön le lehet vágni hogy nem eredeti. De sok ruhánál van az, h ráraknak egy cimkét semmi felirat és 10 000ért árulják, abban igazad van, de azt nem kell megvenni.
406. ab4b6bc17d (válaszként erre: 405. - 9854c8384b)
2008. jún. 17. 18:34
... de honnan tudod, hogy márkás a márkás? Manapság már mindent rá lehet varrni arra ruhára!
2008. jún. 17. 18:26

márkás. én cikinek érzem, ha vmi piaci rajtam, a másik, h teljesen máshogy néznek ki, 10 méterről levágni, h ki mit hord. persze nem replayt kell venni ahol egy poló 20 000...

de aki nem teheti meg anyagilag, azt is meglehet érteni. De mindenesetre szeretem az igényes cuccokat.

404. buglady
2008. jún. 17. 18:19
turiiii...:P néha azért egykét másrkás...:)
2008. jún. 16. 22:12

Azért én fehérneműket nem veszek turkálóban, azt mindig újonnan vásárolok. Ebből nem engedek. De amúgy: éljen a turi! :)


Ja, és sokszor a nagyobb kínai áruházakban is jó cuccok vannak, elfogadható áron és ami a legfontosabb, nem csak gyerekméretben!

2008. jún. 16. 09:18
Én úgy vagyok vele, hogyha van egy jó turi, ott egyedi dolgokat lehet kifogni. A kisfiamnak rengeteg ruhája van onnan, de még egyik sem köszönt ránk vissza az utcán. Minőségük is jó, nem nyúltak el, nem fakultak meg. Ezek közt is van számtalan Adidas vagy Nike póló, mellény. Azzal a különbséggel, hogy míg a márkaboltban egyet veszek, a turiba azért a pénzért találok 4-5 darabot!
2008. jún. 14. 21:58
Egyébként miért vagytok olyan biztosak benne, hogy a márkás az márkás? Honnan lehet azt biztire tudni? Hiszen manapság már bármit lehet hamisítani!
2008. jún. 14. 13:19
Ha kicsit jobban el vagyok eresztve anyagilag, akkor márkás, ha nem akkor angol turi.
399. Vikka78 (válaszként erre: 398. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 14. 10:14
Na, azokat nem ismerem:((, sajnos! :))
398. ab4b6bc17d (válaszként erre: 397. - Vikka78)
2008. jún. 13. 17:36
Van ám! Helyhez is jön, minden hónapban. És mindig találok valami jó kis rucit a gyerkőcnek is és magamnak is! :))) Ők a Hacukások!
397. Vikka78 (válaszként erre: 396. - Ab4b6bc17d)
2008. jún. 13. 16:28
Szia! És van kedvenc turid? :))
2008. jún. 13. 11:52
A márkás ruha áráért, egy normális turiban több ruhát is kapsz, ráadásul van, hogy teljesen újat! Egyértelműen turis! Nem beszélve arról, hogy olyan jó és izgalmas ruhák után kutakodni. Az az érzés, amikor találsz egy jó darabot, igazi adrenalinbomba! Amikor meg még vissza is kapsz az ezresből... nos, az a legjobb az egészben! :)))
2008. máj. 25. 19:39
Én mindenhonna öltözöm, persze legszívesebben turiból:)!A kínait nem részesítem előnyben mert szerintem "kissé" igénytelen a ruhák legtöbbje és minden második emberen az van, ami nekem nem jön be, jó persze van nekem is kínais de csak néhány darab ami nagyon megtetszett és semmi minta nincs rajta!A márkás ruhákat nem engedi meg Anyu pénztárcája, esetleg néha vásárolok a terranovában de ez sem megy nagy márka számban, de nekem bejönnek a cuccaik, persez van benetton kabátom és az edző cipőm is márkás!Van még néhány varratott ruhám is mert nállunk a szabó olcsón dolgozik és ezek az igazán egyediek és teljesen tükrözik a stílusom!Ha van időm szívesen túrok nyakig a ruhákban, általában csak márkás holmikat fogok ki:) vettem már dolce gabbana felső pár száz forintért de nagybáttyámnak is, 17 ezer forintos G unit gatyát, aminek nagyon örült persze:)!Ígyhát a lényeg a végén csak annyi:Éljen a turi:P! Ezen felbuzdulva holnap be is szabadulok egybe:D!
394. petrikek (válaszként erre: 392. - Ae12cc5be5)
2008. máj. 23. 19:00
Hát igen. "Nagyüzemben" ez biztosan más, de én titkon kicsit irigykedek.
2008. máj. 23. 17:23
Én ia a turik mellett voksolok, több okból is, egyrészt, mert sokkal olcsób és hát tényleg nagyon jó dolgokat lehet kifogni, többek között jó minőségű márkás cuccokat. A lányomnak amióta megszületett ill. azelőtt is csak ott vásároltam...turis boltban és hát nagyon szépek.
392. ae12cc5be5 (válaszként erre: 389. - Petrikek)
2008. máj. 23. 14:52
Azért ne irigyelj annyira, én sem tudtam, mibe vágom a fejszém. Tele van a lakás ruhával, és azt mondják, ez mindig így megy majd. A pincében is áll vagy 800 kiló, sokat még nem is láttam, mert a nézegetésről mindig lemaradok, a család (tesók) csak a kellemes részében hajlandók segítenim, hogy válogassák a télit, meg a nyárit, nekem meg marad a rohanás. Ezt nem gondoltam volna, ha panelban lakik valaki, el ne kezdje, mert garázst, raktárat bérelni már nem éri meg.
2008. máj. 20. 19:46

Mivel márkás cuccokra nem futná és a mai divat nem is igazán az én ízlésemet tükrözi:turi.Egyébként ott is lehet márkás ruhákat kihalászni.És a használt már tuti nem fog kinyúlni vagy az első mosásnál kiengedni a színét,mivel már be van járatva.És persze az sem utolsó szempont,hogy márkás,divatos holmikból nem igazán lehet kapni manapság 44-es méretűt.

Kínaiba is betévedek néha,de ott sem a legújabb divatirányzat után megyek,inkább próbálok "örök" darabokat beszerezni.

Egy szó ,mint száz:turipárti vagyok és nem tartom cikinek!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook