Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Márkás ruhák vagy turkálós holmik? fórum

Márkás ruhák vagy turkálós holmik? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 7. 23:01
A jó turik tele vannak márkás cuccokkal egyébként, ám sok esetben ha megtetszik valami azt én is megveszem újonnan, még ha drágább is. Ja és a turit főleg kisgyerekes anyukáknak ajánlom, rengeteg szép bébi holmit lehet találni potom pénzért..
449. Kata75 (válaszként erre: 448. - 78826dc958)
2009. ápr. 6. 19:54

Szia!


Minden szavaddal egyet kell értsek!


Ma én is olyan jó ruhákat turiztam, mint általában mindig:)

2 hatalmas szatyorral hoztam el, és ehhez képest nem fizettem sokat.

2009. ápr. 6. 17:47
Nem kell ahhoz márkás ruha,hogy valaki igényes legyen!Én sem vagyok gazdag de normálisan öltözködök.Felveszem a turis holmit is ha tetszeik!De akkor sem vennék fel drága ruhát ha ingyen adnák ha nem tetszik!
447. Kata75
2009. márc. 19. 18:25

Gyakran vásárolok turiban (esetek 80%-ában), kivéve fehérneműt és cipőt, azaz utóbbit egyszer mégis magamnak, mert teljesen új volt:)

Amivel még feltétlen elégedett vagyok, főként a gyerkőcöknek, az a Cherokee cuccok, egyébként jöhet bármi, csak jó minőségű legyen.

Tehát nálam a márka egyáltalán nem számít.

Találkoztam már annak nevezett fertelmesen rossz anyagú, kifejezetten rusnya (ízlések és pofonok) darabbal, de vettem már kínai tuti holmit, bár annak volt is ára.

Nem vagyok divatmániás -sőt- a jól kombinálható, praktikusan kényelmes ruhákat szeretem, és a gyerekeket is e szerint öltöztetem.

Igazából a minőség mellett leginkább az összhatás ami számít (személyiség, színek, minta, kiegészítők, alkalom).

2009. márc. 19. 17:42

Én is rendszeresen vásárolok turiban, magamnak, gyereknek, még apának is.

Nagyon megszerettük a next márkájú ruhákat, aztán egyszer barangolva a neten ráakadtam a next webáruházára. A gyerekruhák kifejezetten olcsók ott is. Már nem is csodálkozom rajta, hogy szinte újonnan kidobálják ott az emberek. Azóta már rendeltem újat is onnan, mivel az ára kis túlzással vetekszik a kínai ruhák árával, viszont a minősége sokkal jobb. Persze még mindig jobb 200-300 forintért a turiban lőni egyet...

445. mazsi48
2009. márc. 19. 14:57

Turiba nagyon jó márkás ruhákat lehet kifogni!!!

A két fiamat csak turiból öltöztetem.

Fehérneműt és cipőt viszont nem vennék turkálóbol.

2009. márc. 17. 08:15

hát akkor én a sznoboknak leírnám,hogy mennyiért mit sikerült vennem egy nyíregyi turiban(Simai Út)

Előre elárulom,a végösszeg kerek 5000ft volt.

Vettem:

-4db Marks&Spencer inget(újonnan kb.25ezer ft)

-1db BenSherman inget(újonnan kb 15ezer ft)

-1db lacoste póló(min.5 ezer ft)

-1db Yves Saint Lauren póló(új!!)(cirka 10 ezer)

-1db Kangol(új!!) kb 5ezer

-1db Denim Co.nadrágot( min 5ezer)

Ha összeadjátok,ez újonnan legyen csak 60 ezer ft.Ennyi pénzem meg nincs,ötezrem viszont márkás,nagyon jó minőségű ruhákra van. Szerintem nagyon jó kis vásárt csináltam. Jah,és férfi vagyok.Ezentúl kihagyom a kínait, a piacok forgatagát és havonta egyszer el fogok menni.Mert öltözködni azért szeretek,Sőt..

2009. márc. 14. 15:35
én már csak turizok..amikor 6 éve londonban voltam,ott is már nagyba mentek ezek ,akkor itt még egy angol bvolt sem volt,hozzáteszem h kint most is sokkal olcsóbb ott minden 2-3 font.
2009. jan. 12. 21:46
Vannak olcsó márkaholmik is, amik jó minőségűek, mégsem drágák... és már akkor sem piacos,vagy kinai. Nem kell feltétlenül DG-t vagy más drága cuccban fesziteni :))
2009. jan. 12. 10:57
Nem kell feltétlenül márkás, de turkálós sem!
2009. jan. 12. 10:52
Mindegy. Legyen kényelmes, érezzem magam jól benne.
2009. jan. 12. 10:45

Ha őszinte akarok lenni, akkor igazából egyik sem.


Inkább piaci ruhák, illetve kínai cuccok. Nálam nagyon sokáig bírják, vannak olyan jók, mint a drágák. :-)

2009. jan. 12. 10:41
is-is :) nadragot turkaloban nem veszek! viszont az utobbi idoben tobb erdekes ruhadarabot talaltam turkaloban mint mashol...
437. salabakter (válaszként erre: 431. - Ueszter)
2009. jan. 9. 12:37
És a sok-sok márkahamisításhoz mit szólsz?Abban is magabiztosnak érzed magad,mert butikban vetted talán,pedig az is csak egy gagyi.
436. Franc22
2009. jan. 9. 12:31
én a Shivában szoktam magamnak ruhát venni, a C&A és a jeans club-ba, nem márkássak, de jól néznek ki. Vannak asztalon ruhák, de nem mondható turkálónak. Soha nem voltam egy divat majom, azt veszem fel ami tetszik, ami kényelmes. Nem keresek sokat, ezért emiatt sem veszek a márka neves holmikból, de ha gazdag lennék sem vennék, mert talán túl skót vagyok ilyen téren. Az olcsó ruha is ér annyit mint egy neves
2008. dec. 6. 20:48

Nem tudok turizni. Egyszerűen nem látom meg benne a jót! Viszont másokon tetszik!

Szeretem a márkás cuccokat! Szinte nincs is más.

434. Ildenc
2008. dec. 6. 20:30

Hali!


Van egy ismerősöm, aki a turiban is csak a márkára hajt. Én már csak nevetek rajta. Egy kicsit szánalmasnak tartom, mert szerintem ez képmutatás. Nekem mindegy, hogy milyen márka. Általában az dönt, hogy mi áll jól rajtam. Az új rucit is szívesen megvenném minőségi üzletekben, de nem jut rá. A turiban sem agyonhasznált cuccok vannak. A ruhatáram alapján senki meg nem mondaná, hogy melyik a turis.


Hajrá turisok!!!

433. 2d5a00656a (válaszként erre: 432. - Ueszter)
2008. dec. 6. 19:21

Ugyanazért mint te!Jó érzés azt gondolni ,hogy minőségi áruért fizettél,és azt hordod.Tulképp sznobizmus az egész,márkamánság,de mégis másképp érzed benne magad,és ezért másképp viseled,magabiztosságot ,sikerességet érzel ,ezért ez is sugárzik rólad.

A turis pedig azért király,mert már kimosott,kipróbált anyag;ha nem bolyhos nem ment össze keresztben vagy hosszában akkor már nem is fog!!Tuti jó üzlet!!

Mindkettő jó más és más szempontból!!!

432. ueszter
2008. dec. 6. 15:21
Ti miért vesztek márkás ruhát, már aki azt vesz?
431. ueszter
2008. dec. 6. 15:20
Én márkás ruhákat szeretek hordani, sokkal magabiztosabbnak érzem magam, bár ezt csak bebeszélem, de még is jó érzés. És eddig a márkás ruhákban még nem csalódtam, jobb minőségűek, mint a nem márkások. A turissal annyi a bajom, hogy nehéz kifogni a jó dolgokat. Nap szinten kellene turkálni ahhoz, hogy tuti kifogjak valami jót!
430. fannas
2008. nov. 21. 10:03
Edicske és Te hová jársz ilyen jó dolgokat túrni??? Kérek szépen infót!
429. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 426. - Edicske)
2008. nov. 20. 13:40
:)))
2008. nov. 20. 13:39
Jó a turkált - márkás is néha.
427. ae12cc5be5 (válaszként erre: 425. - Fannas)
2008. nov. 6. 17:06
De, az enyémben láttam...de sajnos nem Pesten vagyok. Nézd meg valamelyik Hádában!
426. edicske
2008. nov. 5. 19:44
Ma olyan két tuti cuccot túrtam, hogy majdnem orgazmusközeli állapotba kerültem. Boltban ilyen holmit még véletlenül sem találni.......(600 ft-db)
425. fannas
2008. nov. 2. 09:14
Nem láttatok valamelyik turiban naggggyon jó blézereket? Ma reggel arra ébredtem, hogy szeretnék egy fekete, egyszerű, de nagyon csinos blézert, amit mindenhez fel lehet venni. Ilyen szemmel még nem néztem a turikat, nem tudtok nekem segíteni, hogy melyikbe érdemes ez ügyben menni?
2008. okt. 28. 13:46
abszolut turi mániás vagyok!
423. Szanka
2008. okt. 28. 13:36
Nagyon szeretek turiba járni, megvan a maga varázsa, mikor az ember egy jó cuccot talál.
422. PixX
2008. okt. 27. 14:23

Nekem van ilyen is olyan is. Ha vmi márkás és megtetszik, de még elfogadható az ára akkor megveszem, de nem utasítom vissza a turit sem. Van onnan egy nagyon jó kis farmer kabátom :)

A márkás ruhákkal az a baj h nem csak drágák általában hanem egy nap hat ember jön szembe ugyan olyan ruhába... :(

2008. okt. 13. 20:20
Hát, újonnan tuti nem vennék Armanit vagy Dolce G.-t magamnak. De azért jó felvenni, és kit érdekel, hogy előttem valaki már hordta, ha nem agyonhordott.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook