Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Marimama élete, ami már nem élet étel nélkül fórum

Marimama élete, ami már nem élet étel nélkül (beszélgetős fórum)


2022. nov. 27. 00:27
Köszi lànyok,sajnos tej érzékeny vagyok,és fehérje
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - MARIMAMA)
2022. nov. 20. 11:32

Nem tudom próbáltad-e már a TAFEDIM teát?

Ha még nem, talán egy próbát megérne.


Jobbulást kívánok!

6. globus (válaszként erre: 1. - MARIMAMA)
2022. nov. 20. 09:31

[link]


Nézd csak, milyen sok ételt felsorolnak, amit óvatosan bevezethetsz. Ne add fel, de gyógyszert mindenképpen szedj a gyulladásra. Kitartás, jobb lesz!

5. globus (válaszként erre: 1. - MARIMAMA)
2022. nov. 20. 09:26
A colitisre van hatékony gyógyszer. Nem gyógyítja meg, de jól szinten tartja. Menj vissza a gasztroenterológushoz.
2022. nov. 20. 09:22
A gyógyteák felé fordulnék,,nézd át Szabó György (füvesember) oldalát,,vagy akár emailben vedd fel a kapcsolatot.
2022. nov. 20. 09:14
Sajnos sokszor nem elég az első orvos, addig kell menni amíg valaki nem segít. Műtét vagy valami kezelés nincs erre?
2. bajk (válaszként erre: 1. - MARIMAMA)
2022. nov. 20. 00:37

Szia!

A neten böngésztem, az alábbi link remélem segíteni fog. Különösen ajánlom a naplóírást, hogy mit ettél és mit ittál. Többször egyél kevesebbet és kevés félét, hogy ki tudd szűrni, hogy mit nem szabad.

Életviteli tanácsok colitis ulcerosa esetén (webbeteg.hu)

Ajánlom a körömvirág teát rendszeresen fogyasztani.

Ha az erőd engedi, javaslom a tibeti jógát, a meditálást, és a hideg-jeges vizes terápiát (mindkét kezedet és lábadat tedd bele jó hideg vízbe, legalább két percen át.

Masszírozhatod a talpadat és tenyeredet is, vagy kérhetsz akupunktúrás kezelést is.

Más megoldására használtam és használom ezeket a módszereket, sikerrel.

Remélem, hogy meg fogsz gyógyulni.

Üdv.

2022. nov. 19. 23:23

Esetleg ha valaki tàlyékozott volna,és segíteni tudna,evés,kaja ügyben??

Lett 1 betegségem,ami màra mãr,élhetettlenné tesz.

Alig tudok pàr dolgot meg enni màr,mert mindentől görcsölnek a beleim.

Àteresztő,belek,a beleken,fodrozódàsban,zsebek,sérvek,kitüremkedések. Ha valami a zsebbe bele kerül,nem tud ki ürülni,be gyullad a beleimnek minden része,kolitisz.

Màr kedvem nincsen élni,evvel a sok hasfàlyàsos,kínnal. Dokikat végig jãrtam,segítséget nem kaptam,evvel kell éljek,mondtàk. Hogy???


Hogy tudok ételek nélkül meg élni,hiszen mãr erőm sincsen

Ha valaki tudna valami olyan hasznosat,amit mãr ki próbàlt,meg köszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook