Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mária utcai gyermekbőrgyógyászat fórum

Mária utcai gyermekbőrgyógyászat (beszélgetős fórum)

9. AViki (válaszként erre: 8. - Moonlight13)
2014. jún. 20. 08:01
Hát sokkal jobb!
8. moonlight13 (válaszként erre: 7. - AViki)
2014. jún. 19. 23:53
de jó, hogy kiderült! jobb, mint az allergia!
7. AViki (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2014. jún. 19. 23:35

Semmi allergia, elmentünk a Mária utcai gyermekbőrgyógyászatra és kiderült mi a gond, lepkehimlős a lelkem. A pirosság az arcán tényleg van, de nem tartottam neki nagy jelentőséget, ebbe a jó időben folyamatosan melege van a gyereknek, ennek tudtam be, erre beléptünk a rendelőbe a doktornő ránézett az arcára és tudta mi a baja.

Elsőre csak pozitív tapasztalatom van a rendelővel kapcsolatban, lehet időpontot is kérni, mi anélkül mentünk, persze telefonáltunk előtte, de mára már nem volt szabad, de azt mondták nyugodtan menjünk be fél 12-re nem fognak elzavarni, így is volt.

6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - AViki)
2014. jún. 19. 23:00
Nem váltottál mosóport, öblítőt, fürdetőt, stb? Vagy esetleg új gyümölcs v. bármilyen új étel?
2014. jún. 18. 23:25
3,5 éves kiütések jöttek rajta ki testszerte, elmentünk sztk-s rendelésre (amikor a "jobbnak" számított orvos rendel) ő ránézett azt mondta irritatív dermatitis (allergiás ekcéma), írt fel aerius szirupot meg 2 fajta krémet (egyik szteroidos). 2 nap után a tünetek csak rosszabbodtak, így elmentünk a háziorvoshoz, aki megnézte a kiütéseit nagyítóval és azt mondta, hogy szerinte ennek köze nincs allergiás ekcémához, menjünk másik bőrgyógyászhoz, a szteroidos kenőcsöt meg ne használjuk, mert felülfertőződhet tőle. Szerencsére írt fel nekünk fenistil cseppet, így már nem viszket, mert ez hatott neki legalább. Megfürdettem szódabikarbónás vízben is, most már kezd lenyugodni a bőre. Ha tovább javul akkor kihagyom a pesti bőrgyógyászatokat, ha nem akkor pénteken kénytelenek leszünk kivárni valahol a sorunkat.
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - AViki)
2014. jún. 18. 22:09
Mi a baja a kicsinek? Mennyi idős?
3. AViki (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2014. jún. 18. 22:00
Sajnos nem, szerdánként délután a Heim Pálban az egyik doktornőhöz lehetne bejelentkezni, fel is hívtam, hogy akkor van-e időpont még, mire közölték velem, hogy most nyár van ilyenkor nincs csak a sorszámos minden délelőtt.
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - AViki)
2014. jún. 18. 21:56
Én úgy tudtam, hogy minden bőrgyógyászatra időpontot kell kérni mostanság.
2014. jún. 18. 16:13
Volt valaki mostanában a Mária utcai gyermekbőrgyógyászaton? Ott is olyan sokat kell várni mint a Heim Pál kórházban, ha nem érünk oda hajnalok hajnalán? Ez utóbbit ajánlották nekünk, de a gyermekemet ismerve fél órát is nehéz vele várakozni, nem hogy többet... Magán dokikhoz lehetne időpontra menni, de ők meg a mi pénztárcánkhoz képest drágán dolgoznak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook