Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Mária utcai bőrklinikán volt akinek meggyógyították az ekcémáját? fórum

A Mária utcai bőrklinikán volt akinek meggyógyították az ekcémáját? (beszélgetős fórum)


2023. júl. 18. 05:10
Sziasztok, tegnap előtt párommal medencéztunk azóta ha megvakarom a böröm sok kis apró pöty jön ki rajta ami rettenetesen viszket mi lehet az, hanem akarom semmi gond de néha viszket és megvakarom, van 4 gyerek ök nekik semmi gond nincs, köszönöm
5. tulipán*** (válaszként erre: 4. - 5d8fd6c5cb)
2023. júl. 4. 22:32
😂😂
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 22:23
Zsenge fiatal koromban már jártam én is a Mária utcában, de engem akkor nem ekcémával kezeltek...-))
3. tulipán*** (válaszként erre: 2. - Ágio8405)
2023. júl. 4. 22:05
Igy van. Az ekcémából nem fognak kigyógyítani, azt csak kezelni fogják. Kapsz egy szteroidos krémet amivel kenni kell, de ettől úgy ahogy Ági mondja, nem múlik el maga a betegség, csak a tünetek egy időre. Ha viszont utána jának esetleg és elküldenek vizsgálatokra, hogy kiderítsék mi váltotta ki a bőrbetegséget és azt megszűntetik, akkor elmúlik az ekcéma.
2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 4. 21:29
Ha nem a kiváltó ok van megszüntetve ki fog újulni. Ez a nehéz rájönni mi okozza, meg az orvosokat nem igazán érdekli…. Csak tüneti kezelés van.
2023. júl. 4. 13:38

A Mária utcai bőrklinikán volt akinek meggyógyították az ekcémáját?

Szteroidot használtak? Visszatért utána az ekcéma?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook